Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Profi zahradni hadice 1 coul

Nalezeno:    44 produktů


GARDENA Comfort FLEX

Gardena High Flex Comfort 3/4" 50m 18085-20 Délka hadice: 50 m Průměr hadice: 19 mm Tlak, při kterém dojde k prasknutí: 30 bar Záruka společnosti Gardena: 25 let S profilem Power Grip Tento nový profil hadice zaručuje dokonalou přídržnost a bezpečné spojení mezi hadicí a hadicovou rychlospojkou. Díky vyššímu profilu hadice se lépe navíjí a také velmi dobře klouže. Hustá, vysoce kvalitní spirálová textilie Díky této textilii se na hadici netvoří uzly, ani se nekroutí. Je pružná, ale zachovává si svůj tvar. Kvalitní hadice odolá tlaku až 30 barů Hadice je vyrobena z kvalitních materiálů s dodatečnou tloušťkou a sílou stěny. Díky tomu snadno odolá tlaku do 30 barů.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

B2B Smršťovací zahradní hadice Profi 30m

Zahradní hadice flexi deluxe představuje ideální řešení pro údržbu Vaší zahrady. Po naplnění vodou se automaticky prodlouží téměř na trojnásobek své původní délky. Speciální kombinace extrémně pružné latexové hadice spolu s kvalitní a vysoce odolnou textilií zaručuje rozvinutí hadice až na 30 metrů. Oproti ostatním hadicím je extrémně lehká, unese jí i dítě. Hadice se dá využít nejen na zahradě, ale i při činnostech jako je mytí auta, mytí koberců nebo podlahy. Fle...

B2B Smršťovací zahradní hadice Profi 45 m

Zahradní hadice profi představuje ideální řešení pro údržbu Vaší zahrady. Po naplnění vodou se automaticky prodlouží téměř na trojnásobek své původní délky. Speciální kombinace extrémně pružné latexové hadice spolu s kvalitní a vysoce odolnou textilií zaručuje rozvinutí hadice až na 45 metrů. Oproti ostatním hadicím je extrémně lehká, unese jí i dítě. Hadice se dá využít nejen na zahradě, ale i při činnostech jako je mytí auta, mytí koberců nebo podlahy.  Profi h...

Garden Profi naviják zahradní hadice na zeď 1/2" x 40m

Elegantně řešený naviják do dílny, nebo garáže. Šetří místo i čas při skladování hadice. Pro upevnění na stěnu, strop nebo jinou konstrukci je buben opatřen držákem. Navíjení hadice na buben prodlužuje její životnost. Navíjecí buben je z odolného plastu. Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Garden Profi Zahradní hadicová spojka 1/2"

Zahradní hadicová spojka pro dvě zahradní hadice. Rozměry: 1/2" x 1/2" Materiál: PVC (plast) Kompatibilní s dalšími továrními značkami. Příslušenství pro rozvody vody ( rychlospojky, adaptéry, hadicové spojky, mezikusy, redukce) Kvalita za příznivé ceny pro Vaše zahrady, chaty, chalupy... Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Garden Profi Zahradní rychlospojka plastová 1/2"

Zahradní rychlospojka plastová pro 1/2" hadice. Rychlospojka pro rychlé a pohodlné spojování hadic bez šroubů a upínacích kroužků, kompatibilní s dalšími továrními značkami. Materiál: PVC (plast) Příslušenství pro rozvody vody ( rychlospojky, adaptéry, hadicové spojky, mezikusy, redukce) Kvalita za příznivé ceny pro Vaše zahrady, chaty, chalupy... Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Hadice EURO Garden PROFI 1/2“, 50 m

Zahradní neprůhledná hadice. Konstrukce: duše z PVC, ovin PES přízí, PVC obal. Odolná teplotám –10 až +60 °C.

Hadice zahradní čirá duše MAT - Exkluziv 1" 1m

Hadice zahradní čirá duše MAT Exkluziv/Light Mateiciuc Profi flexibilní hadice MAT Exkluziv se vyrábějí z měkčeného PVC a jsou určeny pro využití v domácnosti, zahradnictví a zemědělství k transportu vody a vzduchu. Provedení MAT Light má odlehčenou elastickou konstrukci, která se hodí na vodu pro méně náročné aplikace v zahradnictví. cena uvedena buď za balení, nebo v metráži za 1 m (viz tabulka s variantami) rozměr vnější/vnitřní: v tabulce s variantami průhledná opletená hadice provedení: ...

Garden Profi Zahradní hadicová redukovaná spojka 1/2" x 3/4"

Redukovaná spojka pro dvě hadice různých velikostí. Rozměry: 1/2" x 3/4" Materiál: PVC (plast) Kompatibilní s dalšími továrními značkami. Příslušenství pro rozvody vody ( rychlospojky, adaptéry, hadicové spojky, mezikusy, redukce) Kvalita za příznivé ceny pro Vaše zahrady, chaty, chalupy... Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.

Garden Profi hadicový navíjecí vozík na zahradní hadici 1/2" x 50 m

Luxusní naviják na zahradní hadici - pojízdný. Možnost nainstalovat 50m 1/2 hadice. Dodáváno bez hadice. Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě.