Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Prosklene vitriny

Nalezeno:    279 produktů


Mincovní vitríny LOUVRE 35 polí - 32mm

Mincovní vitríny LOUVRE 35 polí - 32mm 35 políček na mincovní bublinky do průměru 26 mm prosklené mincovní vitríny nabízí velmi dobrou ochranu vašich mincí a zároveň velmi elegantní způsob uložení vašich mincí vitríny s možností připevnění na stěnu svisle nebo vodorovně jednoduchá manipulace díky výsuvným platům a magnetické pojistce vnější rozměr 256 x 320 x 28 mm

Kasvo MADRID obývací stěna

Rustikální obývací stěna v provedení san remo/sand. Šířka 2 metry. Prosklené vitríny, zásuvky i police. Možno dokoupit komodu.

Casarredo Obývací stěna ROSSO II bílá

Obývací stěna je provedena v jednoduché linii, která se hodí do téměř každého interiéru. Korpus je vyroben z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě bílá mat, dvířka jsou vyrobeny z kvalitní MDF desky v barvě bílá lesk. Stěna se skládá ze závěsné prosklené vitríny,, závěsné skříňky, televizního stolku a police. Rozměry viz obrázek. Do prosklené vitríny je možnost dokoupit LED osvětlení, není součástí balení. Dodáváme v demontovaném stavu....

Sconto Obývací stěna FESTIVAL

Moderní obývací stěna s množstvím úložného prostoru. Korpus je orámovaný, což vytváří masivní vzhled. Součástí stěny jsou prosklené vitríny s LED osvětlením. \n\n

Jansen Display Skleněná produktová vitrína Dekor, 80 x 40 x 200 cm

Produktové prosklené vitríny ve více variantách. Vitríny jsou uzamykatelné a obsahují čtyři skleněné police. Vyrobené z ESG skla 4 mm a hliníku, umístěné na čtvercové podstavě. Vhodné použití jako vitríny do obchodů nebo jako výstavní vitríny.

*Obývací stěna ROSSO II bílá lesk

Obývací stěna je provedena v jednoduché linii, která se hodí do téměř každého interiéru. Korpus je vyroben z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě bílá mat, dvířka jsou vyrobeny z kvalitní MDF desky v barvě bílá lesk. Stěna se skládá ze závěsné prosklené vitríny,, závěsné skříňky, televizního stolku a police. Rozměry viz obrázek. Do prosklené vitríny je možnost dokoupit LED osvětlení, není součástí balení. Sestava se prodává jako celek, jednotlivé části nelze koupit zvlášť. Dodáváme v demont...

Sconto Obývací stěna THOR

Stylová obývací stěna, která se stane dominantou vašeho obývacího pokoje. Dvě prosklené vitríny mají LED osvětlení. TV komoda je dostatečně široká i pro velké televize. Stěna je vyrobena z odolného a snadno udržovatelného materiálu.

Obývací stěna Skylight, s osvětlením

Obývací stěna v zajímavém a velmi praktickém designu nabízí množství úložných prostor, přehledný policový systém i prosklené vitríny, které jsou navíc doplněny o osvětlení. V kombinaci bílého lesku a šedých ploch dokonale vynikají jednotlivé části nábytku.

Obývací stěna Lance, s osvětlením

Moderní kombinace dřevodekoru stříbrného dubu s metalicky šedým leskem k sobě skvěle ladí. Obývací stěna je tvořena ze 4 samostatných dílů - ty můžete rozmístit podle potřeby. Prosklené vitríny doplňuje navíc vnitřní osvětlení, které vytváří příjemný efekt během večera.

Sconto Obývací stěna BALIN

Moderní stylová obývací stěna. Prosklené vitríny mají LED osvětlení a vytvářejí velmi elegantní dojem. Televizní stolek je dostatečně široký i pro velké TV. Uzavíratelné skřínky chrání vaše věci před prachem. Obývací sestava je vyrobena z odolného a snadno udržovatelného materiálu.

Sconto Obývací stěna CANCAN 5

Praktická obývací stěna, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Díky orámování korpusu vypadá masivně, přední plocha je z polymerové folie. Prosklené vitríny jsou osvětlené LED osvětlením, úchyty jsou v kovové barvě. K obývací stěně si můžete dokoupit komodu CANCAN ve stejném stylu.

Sconto Obývací stěna ASTORIA

Jednoduchá obývací stěna v nadčasovém designu, která kombinuje bílý lesk a sklo. Prosklené vitríny můžete doplnit o LED osvětlení, které se prodává samostatně. TV komoda je dostatečně široká i pro velké televize. Obývací stěna je dále složena z prosklených vitrín, poličky a šuplíků.

Sconto Obývací stěna STONE

Reprezentativní obývací sestava. Díky rámovanému korpusu v barvě betonu vypadá exkluzivně. Jednotlivé části se dají různě kombinovat. Dvě prosklené vitríny mají LED osvětlení a dostatek úložného prostoru, například pro knihy. Dále je tu televizní stolek tak akorát veliký i pro velké televize a polička.

Obývací stěna MURAT, dub sonoma

Obývací stěna MURAT z lamina v dezénu dub sonoma. Prosklené vitríny elegantně prosvětluje moderní LED osvětlení s bílým podbarvením. Tuto obývací sestavu za skvělou cenu nabízíme i v bílo šedém provedení (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 250 cm - hloubka 40 cm - výška 150 cm

Obývací stěna MURAT, bílá / šedá

Obývací stěna MURAT z lamina v provedení bílá/tmavě šedá. Prosklené vitríny elegantně prosvětluje moderní LED osvětlení s bílým podbarvením. Tuto obývací sestavu za skvělou cenu nabízíme i v oblíbeném dezénu dub sonoma (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 250 cm - hloubka 40 cm - výška 150 cm

Obývací stěna v dekoru dub sonoma s LED osvětlením TK3218

Tato obývací stěna v dekoru dub sonoma, působí vzdušně a elegantně. Prosklené vitríny s LED osvětlením nechají vyniknout nejednomu vašemu vzácnému předmětu z cest. LED osvětlení má bílé podbarvení. Obývací stěna je vyrobena z kvalitního DTD lamina. Sestava se skládá z RTV stolku, závěsné skříně, poličky a vitríny. Detailní míry najdete vyobrazeny u fotografie v obrázkové galerii pod produktem. Dodáváme v demontu.

Sconto Obývací stěna KOLIBRI

Elegantní obývací sestava, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Orámovaný korpus vytváří masivní vzhled, vysoký lesk předních ploch zase eleganci. Prosklené vitríny jsou včetně LED osvětlení. TV komoda je dostatečně široká i pro velké TV, místo zbude i na audio a video techniku. Komoda má dostatečné množství úložného prostoru na jakékoli vaše osobní věci.

Piasky Vitrína SWT70 SKY

Vitrína SWT70 SKY. Obývací a jídelní sestava SKY zaujme především svým designem. Nábytek má moderní barvu country šedý. Výrobce dbal na mnoho úložných prostor. V sestavě naleznete vitrínu, televizní stolek s poličkou, konferenční stolek, komody, skříň a jídelní stůl. Prosklené vitríny lze podsvítit led osvětlením. Podsvícení přidá na exkluzivitě. Nábytek je vyroben z kvalitních materiálů.