Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Proteinova dieta

Nalezeno:    35 produktů


Good Nature Express Diet - 5denní proteinová dieta

5denní dieta Express Diet je proteinová<b> dieta fungující na principu ketózy, tedy hubnutí bez hladovění.

Více informací
od 1 248 Kč
Koupit nejlevněji

Express Diet 20x55g 5denní proteinová dieta

Princip hubnutí s 5denní ketogenní dietou Express Diet Při hubnutí s 5denní dietou EXPRESS DIET jsou tělu dodávané vysoce kvalitní přírodní proteiny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie pod 850 kcal na den. Obvykle jsou prvotním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Během 5denní bílkovinové diety Express Diet je jejich přísun omezen a hlavním zdrojem energie se stává uložený tuk. Tato metabolická změna se nazývá ketóza. Hubnutí bez hladovění! Odbourávání tuku během ketózy produ...

Chia Shake Proteinová dieta na týden 1100g

Proteinová dieta na týden - Dietní balíček 35 jídel - Výhodný dietní balíček pro proteinovou dietu. Dietni koktejl, Dietní pudink a Shaker.

EXPRESS DIET proteinová dieta 7 instantních jídel

Proteinov&aacute; dieta slouž&iacute; jako alternativa stravy při redukci tělesn&eacute; hmotnosti. Obsahuje vysoce kvalitn&iacute; př&iacute;rodn&iacute; proteiny.

Chia Shake Proteinová dieta na 5 dní 750g

Proteinová dieta na 5 dní: Výhodný dietní balíček pro keto dietu. Dietni proteinový koktejl, Dietní pudink a Shaker. Výběr z mnoha příchutí.

Chia Shake Proteinová dieta na 4 týdny 5000g

Proteinová dieta na 4 týdny - Balíček 140+12 jídel - Chia Shake - Výhodný dietní balíček pro proteinovou dietu. Proteinový koktejl, Dietní kaše, Shaker...

Chia Shake Proteinová dieta na 2 týdny 2500g

Proteinová dieta na 2 týdny - Balíček 70+6 jídel - Výhodný dietní balíček pro proteinovou dietu. Proteinový koktejl, Chia pudink, Dietní polévka a Shaker.

EXPRESS DIET proteinová dieta 7 jídel (336 g)

Express Diet – 7 proteinových jídel je balíček 7 nejoblíbenějších jídel Express Diet.

5denní proteinová ketonová dieta na hubnutí Express Diet 20x56 g

5denní dieta Express Diet je bílkovinná ketonová dieta, fungující na principu ketózy, tedy rychlém spalování tuků, bez pocitu hladu. Zásilkovna – doručení ZDARMA.

Good Nature Express Diet 5denní dieta proteinová 20 x 55 g

Express Diet - 5denní proteinová ketonová dieta představuje úplnou náhradu stravy pro redukci tělesné hmotnosti.

Good Nature Express Diet 5denní dieta 20x56g 20x56g

5denní dieta Express Diet je proteinová dieta fungující na principu ketózy, tedy hubnutí bez hladovění.

Good Nature Express Diet - toastový chléb 33 g

Express Diet - proteinový toastový chléb zpestří váš jídelníček během proteinové diety. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet - 5denní proteinová dieta.

Good Nature Express Diet - bramborová kaše 26 g

Express Diet – instantní bramborová kaše bohatá na bílkoviny s nízkým obsahem tuku dochucená smetanou a sýrem, vás zaručeně udrží ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.

KetoMIX Proteinová palačinka Hmotnost: 320g

Palačinky jsou vhodné už od první fáze diety KetoMix. V první fázi diety KetoMix můžete palačinkou nahradit až 5 denních jídel.   Palačinka KetoMix je: zdrojem kvalitní bílkoviny, pokrmem s nízkým obsahem sacharidů a tuků, výborným zdrojem vlákniny pro správnou funkci střev,

Good Nature Express Diet - kuřecí nugety 28 g

Express Diet – instantní kuřecí nugety bohaté na bílkoviny a vlákninu s nízkým obsahem tuku a sacharidů dokážou tělo zasytit a zároveň ho udrží ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.

Good Nature Express Diet - dezert s vanilkovou příchutí 24 g

Vysoce proteinový lahodný dezert s vanilkovou příchutí s nízkým obsahem tuků a bohatý na bílkoviny udrží tělo ve stavu ketózy v rámci proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta. Jedná se o potravinu určenou na proteinovou dietu se sníženou energetickou hodnotou.

Good Nature Express Diet - máslové sušenky s čokoládovou polevou 28 g

Express Diet – máslové sušenky s čokoládovou polevou jsou bohaté na bílkoviny a vlákninu. Tyto sušenky jsou vhodné, když máte chuť na něco sladké, ale zároveň si chcete udržet metabolizmus ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.