Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pryz s orezavatkem 813229

Nalezeno:    5 produktů


Pryž s ořezávátkem 813229

Ořezávátko s gumou na tužky a pastelky. Strouhátko je zabudované v podstavci pod gumou. Dodáváme ve 4 barvách. . Uvedená cena je za 1 ks. Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí vdechnutí a spolknutí malých částic. Zakupte produkt Pryž s ořezávátkem 813229 z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce ostatní za cenu 26 Kč.

Pryž s ořezávátkem sova - mix barev

Pryž ve tvaru sovy, na zádech má ořezávátko ve tvaru batohu. Upozornění: Nedokážeme bohužel garantovat konkrétní barvu. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky a pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme. Zakupte produkt Pryž s ořezávátkem sova - mix barev z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 34 Kč.

Set pryž + ořezávátko zvířátka mix PVC krabička 474863840

Barevná guma ve tvaru lestního zvířátka v plastové krabičce společně s ořezávátkem, mix 4 různých motivů, rozměr krabičky 3,8x3,8x9 cm. Upozornění: Nedokážeme bohužel garantovat konkrétní barvu. Preferovanou barvu můžete uvést do poznámky a pokud to bude možné, rádi vám vyhovíme. Zakupte produkt Set pryž + ořezávátko zvířátka mix PVC krabička z kategorie Psací potřeby | Ořezávátka od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 39 Kč.

Tužka grafitová s gumou Koh-i-noor - 1350 SUDOKU

Praktická tužka 2 v 1 je vhodná pro všechny milovníky Sudoku, křížovek, luštění, ale i pro všechny ostatní. Proč s sebou nosit dvě věci, když stačí jen jedna! Z jedné strany je grafitová tužka tvrdosti 2B, z druhé strany je guma. Navíc si můžeš vybrat ze zlaté a stříbrné barvy. Zvolenou barvu napiš do poznámky. Jemná stěrací pryž je vhodná i pro gumování detailů. Ořezává se klasickým ořezávátkem na pastelky. Popis: průměr tužky: 7 mm délka gumy: 175 mm...