Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Raketak buzz

Nalezeno:    46 produktů


MATTEL Toy Story 4: Příběh hraček - Buzz Rakeťák s raketoplánem

Kultovní minifigurky a jejich vozidla z nového filmu Toy Story 4: Příběh hraček od Disney Pixar. Buzz Rakeťák je připraven na cestu raketoplánem. Vyraž s ním za dobrodružstvím. Tyto postavičky jsou skvělým dárkem pro každého fanouška oblíbených filmů Toy Story: Příběh hraček. Sesbírej je všechny. Vhodné por děti od 3 let.

Více informací
od 218 Kč
Koupit nejlevněji

Toy Story - Buzz

Tohle kultovní vozidlo je plné parádních vychytávek. Jeho kola se skutečně otáčejí, takže s ním můžeš ihned vyrazit do akce! A to ještě není všechno! Otevři jej a odhal velký herní set plný strhujících příběhů a vzrušujících doplňků.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

HOT WHEELS Toy Story Tematické auto:

Fanoušci oblíbených animovaných filmů Toy Story: Příběh hraček budou nadšení, až uvidí své oblíbené postavičky v podobě autíček Hot Wheels®! Hot Wheels® oslavuje nedostižnou popularitu těchto animovaných filmů, které si získaly miliony fanoušků po celém světě. V této tematické kolekci Hot Wheels® na tebe čekají tvé nejoblíbenější postavičky ve zcela novém designu, ale také zcela nové postavy, na které se můžeš těšit v připravovaném filmu Toy Story 4: Příběh hraček! Délka autíčka je cca 7 cm.

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

Mattel Toy Story 4 Chodící Buzz Rakeťák

Úžasný Buzz Rakeťák ožívá! Svítí, vydává zvuky a dělá pohyby, charakteristické pro jeho postavičku v Příběhu hraček. Zažívejte úžasná dobrodružství do nekonečna a ještě dál! Společníkem vám bude tenhle Buzz, který chodí, vydává zvuky a mluví (anglicky). Děti si zamilují jeho chůzi i otáčení a zvukové efekty. Zmáčkněte červené tlačítko na hrudi abyste ho přivedli k životu. Buzz roztáhne křídla a řekne sérii hlášek, zatímco bude pochodovat dopředu nebo dozadu a otáčet boky! Odhalte a odemkněte př...

Toy Story 4 Funko POP Buzz Rakeťák

Sběratelská figurka Funko POP z nového filmu Toy Story 4. Vinylová figurka Buzze Rakeťáka je cca 10 centimetrů vysoká a dodává se v dárkovém boxu s průhledným hledím. Funko POP jsou sběratelské figurky založené na postavách z těch nejznámějších filmů, seriálů, videoher a dalších populárních témat, které se díky svému humornému zpracování těší oblibě fanoušků po celém světě.

Mattel Toy Story 4 figurka Buzz Rakeťák

Připrav se na pořádnou dávku dobrodružství s touto figurkou Buzze Rakeťáka z kolekce plné neodolatelných postaviček z nového filmu Toy Story 4: Příběh hraček. Figurka měří 18 cm a pyšní se autentickými prvky, které znáš z filmu. A to ještě není vše. Postavička je ohebná hned na několika místech, takže ji můžeš během společných dobrodružství postavit do pozice, která nejlépe vystihuje děj ve tvém příběhu.

HOT WHEELS Toy Story Tematické auto : Buzz Rakeťák

Fanoušci oblíbených animovaných filmů Toy Story: Příběh hraček budou nadšení, až uvidí své oblíbené postavičky v podobě autíček Hot Wheels®! Hot Wheels® oslavuje nedostižnou popularitu těchto animovaných filmů, které si získaly miliony fanoušků po celém světě. V této tematické kolekci Hot Wheels® na tebe čekají tvé nejoblíbenější postavičky ve zcela novém designu, ale také zcela nové postavy, na které se můžeš těšit v připravovaném filmu Toy Story 4: Příběh hraček! Délka autíčka je cca 7 ...

Stříbrná mince 1 Oz Příběh hraček - Buzz Rakeťák proof

Investujte do Stříbrná mince 1 Oz Příběh hraček - Buzz Rakeťák proof a zajistěte se na stáří.

Disney Infinity Figurka - Příběh hraček (Toy Story): Buzz Rakeťák

Popis Tato postavička vám umožní v Disney Infinity hrát za Buzze Rakeťáka (Buzz Lightyear) z filmu Příběh hraček (Toy Story) Možno použít také na: Disney Infinity 2.0 Disney Infinity 3.0 Jak to funguje? Umístěte figurku na základnu a ona ožije přímo ve hře V Disney INFINITY postavy ožívají prostřednictvím základny. Když figurku položíte na základnu, objeví se ve videohře na obrazovce a můžete ji ovládat. Postavičky mohou získávat nové schopnosti pomocí herních mincí, které...

MATTEL Toy Story 4: Příběh hraček - Buzz Rakeťák s raketoplánem

Kultovní minifigurky a jejich vozidla z nového filmu Toy Story 4: Příběh hraček od Disney Pixar. Buzz Rakeťák je připraven na cestu raketoplánem. Vyraž s ním za dobrodružstvím. Tyto postavičky jsou skvělým dárkem pro každého fanouška oblíbených filmů Toy Story: Příběh hraček. Sesbírej je všechny. Vhodné por děti od 3 let.

Mattel Toy Story 4 Minis Buzz Rakeťák a vesmírná loď

Kultovní minifigurky a jejich vozidla z nového filmu Toy Story 4 od Disney Pixar. Tyto postavičky jsou skvělým dárkem pro každého fanouška oblíbených filmů Toy Story Příběh hraček. Sesbírej je všechny.

Toy story 4 Buzz helma

Staň se klíčovou postavičkou z nového filmu Toy Story 4: Příběh hraček s touto parádní helmou Buzze Rakeťáka. Aktivuj světla, zaposlouchej se do kultovních zvuků a vydej se vstříc parádním dobrodružstvím jako Buzz Rakeťák!

Mattel Toy Story 4: Příběh hraček Buzz helma

Staň se Buzzem Rakeťákem a přehraj si své nejoblíbenější scény z nového filmu Toy Story 4: Příběh hraček od Disney Pixar. Aktivuj světla, zaposlouchej se do kultovních zvuků a vydej se vstříc parádním dobrodružstvím jako Buzz Rakeťák!

Mattel Toy Story 4: Příběh hraček Buzz helma

Mattel Toy Story 4: Příběh hraček Buzz helma Staň se klíčovou postavičkou z nového filmu Toy Story 4: Příběh hraček s touto parádní helmou Buzze Rakeťáka. Aktivuj světla, zaposlouchej se do kultovních zvuků a vydej se vstříc parádním dobrodružstvím jako Buzz Rakeťák! - Vhodné pro děti od 3 let

Dětský batoh LittleLife Buzz Lightyear

Díky designovému batohu Buzz Lightyear od firmy LittleLife se každé dítě může cítit jako hrdina z pohádek Buzz Rakeťák. Tento praktický batůžek od značky LittleLife je připraven pro každé dobrodružství, ať už pozemní či vesmírné. S mnoha praktickými prvky, jako například nastavitelnými ramenními popruhy nebo integrovaným vodítkem, je Buzz připraven zapojit vaše dítě do dobrodružství do nekonečna a ještě dál! Hlavní přednosti batohu Buzz Lightyear: vrchní madlo nastavitelné ramenní popruhy a hru...

Mikro Trading Toy Story 4 Helix Flyerz 21cm v krabičce

Buzz Rakeťák je jednou z nejoblíbenějších postav úžasného Toy Story. Hračka právě s Buzzem je speciální tím, že stačí zatáhnout a díky vrtulkám Buzz Rakeťák může krásně plachtit.

Hasbro Toy Story 4 Pan Brambůrek jako Buzz

Oblíbená Brambora nyní vypadá jako Buzz Rakeťák! Inspirována svým ztvárněním ve filmech Příběh hraček od Disney Pixar je tahle známá hlavička Pana Brambůrka k dostání s příslušenstvím, které z ní udělá pořádně ujetou hvězdu. Děti si užijí spoustu zábavy, když budou míchat a prohazovat jeho části a kusy a tvořit si tak Pana Brambůrka nebo svou vlastní bláznivou postavičku. Takhle dětská hračka je skvělá pro podněcování tvořivosti a až budou děti stavět své oblíbené scény z Příběhu hraček, objeví...

Toy story 4 helix flyerz 21cm v krabičce

Buzz Rakeťák je jednou z nejoblíbenějších postav úžasného Toy Story. Hračka právě s Buzzem je speciální tím, že stačí zatáhnout a díky vrtulkám Buzz Rakeťák může krásně plachtit. Děti si s touto úžasnou hrou vydrží hrát celé hodiny, a to doma i na venku.Věk: 6+Rozměry: 21 cm

Trefl Boom boom Toy Story 4: Příběh hraček

Vítejte zpět ve světě Toy Story. Woody a Buzz Rakeťák se vydávají na cestu, aby našli Woodyho lásku, Pastýřku.

Jada Toys Nano Metalfigs figurky Disney Pixar sada 5ks kovové

Kovové sběratelské figurky Disney Pixar. Sada 5ks – Bob Parr – pan Úžasňák (Mr. Incredible), Buzz Rakeťák, Woody, Sulley, Mike Wazowski. Velikost cca. 4cm. Baleno v dárkové krabičce (cca. 7×20×3cm). Oficiální licence.

Příběh hraček Woodyho dobrodružství v rozšířené realitě -

Otevřete knížku a vstupte do skrytého světa hraček. Aplikace pro rozšířenou realitu v tabletu nebo mobilním telefonu vás přenese do super tajného světa, ve kterém hračky ožívají svým vlastním životem. Podívejte se na stránky mobilním zařízením, a hrdinové ožijí přímo na listech vaší knížky. Seznámíte se s kladnými hrdiny ze světa hraček, jako je šerif Woody Pride, kovbojka Jessie, Rakeťák Buzz a další, ale i se zápornými z Mazlova gangu, například Mazlem, medvědem vonícím po jahodách, Kudlou an...

Mattel Toy Story 4 Helma Buzze Rakeťáka

Staň se hrdinou z nového filmu Toy Story 4 s touto parádní helmou Buzze Rakeťáka. Aktivuj světla, zaposlouchej se do kultovních zvuků a vydej se vstříc parádním dobrodružstvím jako Buzz Rakeťák! Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Jerry Fabrics Ložní souprava Toy Story 4

Ložní souprava Jerry Fabrics Toy Story 4 okouzlí všechny malé fanoušky oblíbených pohádkových příběhů o partě hraček. Toto oboustranné povlečení z jedné strany zdobí hlavní hrdinové filmu Příběh hraček 4, čili Woody, Buzz Rakeťák a Pastýřka. Druhá strana je pak poseta symboly dalších hrdinů příběhu.