Kde jsem:     >  Katalog

Ratanovy kos tmavy ratanovy kos mensi

Nalezeno:    11 produktů


MADAM STOLTZ Ratanový koš Pineapple Menší

MADAM STOLTZ Ratanový koš Pineapple Menší

MADAM STOLTZ Ratanový koš Pineapple Menší, přírodní barva, proutí. Vyřešte úložné prostory originálně a prakticky. Ratanový koš ve tvaru připomínajícím ananas z dílny dánské značky Madam Stoltz bude skvělým doplňkem, do kterého lehce uklidíte deky, šály nebo drobnosti, které chcete mít vždy po ruce. Na výběr ze dvou velikostí. Díky důrazu na kvalitní materiály, propracované vzory a vyvážené kombinace barev se Madam Stoltz řadí mezi nejoblíbenější značky současného severského interiéru. Nechte se okouzlit hřejivou elegancí jejich designových doplňků, budou překrásnou potěchou pro oči i pro duši. Koš je vyztužen kovovou kostrou. Materiál: ratan, kov. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 2 289 Kč Koupit nejlevněji
Prádelní koš půlkulatý

Prádelní koš půlkulatý

Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Půdorys ratanového prádelního koše je půlkuůatý. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí v odstínu světlý med. Ratanový prádelní koš je opatřen víkem, na přední straně ratanového prádelního koše je vytvořen vkusný obrazec vytvořený změnou stylu části výpletu z ratanového proutí.

Více informací
od 1 800 Kč Koupit nejlevněji
Koš prádelní ratan

Koš prádelní ratan

Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Větší, hnědá barva, přírodní barva, proutí. Velký koš s víkem spletený z pevného vrbového proutí od dánské značky Chic Antique bude krásným doplňkem rustikální koupelny. Má dvě praktické ucha na přenášení a je dobře prodyšný. Využít ho ale můžete i v obývacím pokoji nebo ložnici na uložení dek, polštářků nebo dětských hraček. Má textilní výložku ze 100% lnu, kterou lze sundat a vyprat. Nepořádek doma nechceme, a proto tento velký koš bude snadným a rychlým řešením, kam s přebytečnými věcmi. Na výběr je ze dvou velikostí: za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 1 900 Kč Koupit nejlevněji
Ratanový koš, tmavý med koš tmavý - menší

Ratanový koš, tmavý med koš tmavý - menší

Nabízíme vám ratanový koš z tmavého ratanového proutí. Jedná se o stabilní kus nábytku, konstrukce je vyrobena z borovicového dřeva, veškeré plochy jsou tvořeny hustým a kvalitním ratanovým proutím v tmavě hnědém odstínu. Velikost prádelního koše si zvolíte ve variantách produktu.

1 300 Kč Více informací
Ratanový koš, světlý med koš světlý - menší

Ratanový koš, světlý med koš světlý - menší

Nabízíme vám ratanový koš z ratanového proutí ve světlém odstínu odpovídající obrázku. Jedná se o stabilní kus nábytku, konstrukce je vyrobena z borovicového dřeva, veškeré plochy jsou tvořeny hustým kvalitním ratanovým proutím. V nabídce máme prádelní koš v různých rozměrech (viz varianty produktu).

1 300 Kč Více informací
Ratanový prádelní koš půlkulatý, tmavý

Ratanový prádelní koš půlkulatý, tmavý

Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Půdorys ratanového prádelního koše je půlkulatý. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí v odstínu tmavý med. Ratanový prádelní koš je opatřen víkem, na přední straně ratanového prádelního koše je vytvořen vkusný obrazec vytvořený změnou stylu části výpletu z ratanového proutí.

1 800 Kč Více informací
Broste Ratanový koš Safi Menší, přírodní barva, dřevo

Broste Ratanový koš Safi Menší, přírodní barva, dřevo

Broste Ratanový koš Safi Menší, přírodní barva, dřevo. Úložné koše se staly neodmyslitelnou součástí domácností bez ohledu na jejich styl. Jsou to totiž zkrátka kousky, do kterých lze schovat to, co se jinam nevešlo, nebo je využít jako dekorace. To platí i o ratanovém koši od dánské značky Broste, který je krásně prostorný a lehký, ideální do obývacího pokoje i do ložnice. Úložný koš je pletený z ratanu, jeho výplet není příliš hustý a design tak získává odlehčenější vzhled, který se bude hodi...

1 779 Kč Více informací
MADAM STOLTZ Ratanový koš Pineapple Menší, přírodní barva, proutí

MADAM STOLTZ Ratanový koš Pineapple Menší, přírodní barva, proutí

MADAM STOLTZ Ratanový koš Pineapple Menší, přírodní barva, proutí. Vyřešte úložné prostory originálně a prakticky. Ratanový koš ve tvaru připomínajícím ananas z dílny dánské značky Madam Stoltz bude skvělým doplňkem, do kterého lehce uklidíte deky, šály nebo drobnosti, které chcete mít vždy po ruce. Na výběr ze dvou velikostí. Díky důrazu na kvalitní materiály, propracované vzory a vyvážené kombinace barev se Madam Stoltz řadí mezi nejoblíbenější značky současného severského interiéru. Nechte s...

2 289 Kč Více informací
House Doctor Ratanový koš Pura Nature Menší, hnědá barva, proutí

House Doctor Ratanový koš Pura Nature Menší, hnědá barva, proutí

House Doctor Ratanový koš Pura Nature Menší, hnědá barva, proutí. Vysoký ratanový koš bude ozdobou každé místnosti. Zvlášť, když má natolik zajímavý výplet, jako tento od dánské značky House Doctor. Úložný koš využijete jak na plédy nebo polštáře, tak na vysokou pokojovou rostlinu v květináči, který vás možná už trošku omrzel. Koš je pletený z vláken bambusu a ratanu, díky čemuž je dostatečně pevný a stabilní. Pro lepší stabilitu má také dřevěný rám vespodu i nahoře, stejně jako dvě šikovná uch...

2 599 Kč Více informací
Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Menší, hnědá barva, přírodní barva, proutí

Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Menší, hnědá barva, přírodní barva, proutí

Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Menší, hnědá barva, přírodní barva, proutí. Velký koš s víkem spletený z pevného vrbového proutí od dánské značky Chic Antique bude krásným doplňkem rustikální koupelny. Má dvě praktické ucha na přenášení a je dobře prodyšný. Využít ho ale můžete i v obývacím pokoji nebo ložnici na uložení dek, polštářků nebo dětských hraček. Má textilní výložku ze 100% lnu, kterou lze sundat a vyprat. Nepořádek doma nechceme, a proto tento velký koš bude snadným...

3 114 Kč Více informací