Kde jsem:     >  Katalog

Ratanovy kos tmavy ratanovy kos vetsi

Nalezeno:    11 produktů


MADAM STOLTZ Ratanový koš Tall Natural Větší

MADAM STOLTZ Ratanový koš Tall Natural Větší

MADAM STOLTZ Ratanový koš Tall Natural Větší, přírodní barva, proutí. Krásný úložný koš s ratanovým výpletem bude za slovo vzatou ozdobou vašeho interiéru. Elegantní linie dají vyniknout všemu, co do koše uložíte, ať už to bude deka, pokojová rostlina nebo sklenice se svíčkou. Na výběr ze dvou velikostí. Díky důrazu na kvalitní přírodní materiály, propracované vzory a vyvážené kombinace barev se Madam Stoltz řadí mezi nejoblíbenější značky současného severského interiéru. Nechte se okouzlit hřejivým půvabem jejich doplňků, budou překrásnou potěchou pro oči i pro duši. Materiál: ratan, kov. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 2 514 Kč Koupit nejlevněji
Prádelní koš půlkulatý

Prádelní koš půlkulatý

Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Půdorys ratanového prádelního koše je půlkuůatý. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí v odstínu světlý med. Ratanový prádelní koš je opatřen víkem, na přední straně ratanového prádelního koše je vytvořen vkusný obrazec vytvořený změnou stylu části výpletu z ratanového proutí.

Více informací
od 1 800 Kč Koupit nejlevněji
Koš prádelní ratan

Koš prádelní ratan

Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Větší, hnědá barva, přírodní barva, proutí. Velký koš s víkem spletený z pevného vrbového proutí od dánské značky Chic Antique bude krásným doplňkem rustikální koupelny. Má dvě praktické ucha na přenášení a je dobře prodyšný. Využít ho ale můžete i v obývacím pokoji nebo ložnici na uložení dek, polštářků nebo dětských hraček. Má textilní výložku ze 100% lnu, kterou lze sundat a vyprat. Nepořádek doma nechceme, a proto tento velký koš bude snadným a rychlým řešením, kam s přebytečnými věcmi. Na výběr je ze dvou velikostí: za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Více informací
od 1 900 Kč Koupit nejlevněji
Ratanový prádelní koš, světlý ratanový prádelní koš - větší

Ratanový prádelní koš, světlý ratanový prádelní koš - větší

Ratanový prádelní koš s kruhovým profilem, který se do vrchu rozšiřuje, je nejen praktickým, ale i moderním kusem ratanového nábytku. K prádelnímu koši dodáváme i víko, které zakryje vaše prádlo. Ratanový prádelní koš nabízíme ve 2 variantách velikosti (viz varianty produktu).

1 800 Kč Více informací
Ratanový koš, tmavý med

Ratanový koš, tmavý med

Nabízíme vám ratanový koš z tmavého ratanového proutí. Jedná se o stabilní kus nábytku, konstrukce je vyrobena z borovicového dřeva, veškeré plochy jsou tvořeny hustým a kvalitním ratanovým proutím v tmavě hnědém odstínu. Velikost prádelního koše si zvolíte ve variantách produktu.

1 300 Kč Více informací
Ratanový prádelní koš půlkulatý, tmavý

Ratanový prádelní koš půlkulatý, tmavý

Ratanový prádelní koš ve velmi kvalitním zpracování. Půdorys ratanového prádelního koše je půlkulatý. Konstrukce ratanového prádelního koše je vyrobena z masivu - borovice. Všechny plochy jsou vytvořeny výpletem z ratanového proutí v odstínu tmavý med. Ratanový prádelní koš je opatřen víkem, na přední straně ratanového prádelního koše je vytvořen vkusný obrazec vytvořený změnou stylu části výpletu z ratanového proutí.

1 800 Kč Více informací
Broste Ratanový koš Safi Větší, přírodní barva, dřevo

Broste Ratanový koš Safi Větší, přírodní barva, dřevo

Broste Ratanový koš Safi Větší, přírodní barva, dřevo. Úložné koše se staly neodmyslitelnou součástí domácností bez ohledu na jejich styl. Jsou to totiž zkrátka kousky, do kterých lze schovat to, co se jinam nevešlo, nebo je využít jako dekorace. To platí i o ratanovém koši od dánské značky Broste, který je krásně prostorný a lehký, ideální do obývacího pokoje i do ložnice. Úložný koš je pletený z ratanu, jeho výplet není příliš hustý a design tak získává odlehčenější vzhled, který se bude hodi...

2 669 Kč Více informací
House Doctor Ratanový koš Pura Nature Větší, hnědá barva, proutí

House Doctor Ratanový koš Pura Nature Větší, hnědá barva, proutí

House Doctor Ratanový koš Pura Nature Větší, hnědá barva, proutí. Vysoký ratanový koš bude ozdobou každé místnosti. Zvlášť, když má natolik zajímavý výplet, jako tento od dánské značky House Doctor. Úložný koš využijete jak na plédy nebo polštáře, tak na vysokou pokojovou rostlinu v květináči, který vás možná už trošku omrzel. Koš je pletený z vláken bambusu a ratanu, díky čemuž je dostatečně pevný a stabilní. Pro lepší stabilitu má také dřevěný rám vespodu i nahoře, stejně jako dvě šikovná uch...

3 894 Kč Více informací
MADAM STOLTZ Ratanový koš Tall Natural Větší, přírodní barva, proutí

MADAM STOLTZ Ratanový koš Tall Natural Větší, přírodní barva, proutí

MADAM STOLTZ Ratanový koš Tall Natural Větší, přírodní barva, proutí. Krásný úložný koš s ratanovým výpletem bude za slovo vzatou ozdobou vašeho interiéru. Elegantní linie dají vyniknout všemu, co do koše uložíte, ať už to bude deka, pokojová rostlina nebo sklenice se svíčkou. Na výběr ze dvou velikostí. Díky důrazu na kvalitní přírodní materiály, propracované vzory a vyvážené kombinace barev se Madam Stoltz řadí mezi nejoblíbenější značky současného severského interiéru. Nechte se okouzlit hře...

2 514 Kč Více informací
Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Větší, hnědá barva, přírodní barva, proutí

Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Větší, hnědá barva, přírodní barva, proutí

Chic Antique Ratanový prádelní koš s víkem Ratan Větší, hnědá barva, přírodní barva, proutí. Velký koš s víkem spletený z pevného vrbového proutí od dánské značky Chic Antique bude krásným doplňkem rustikální koupelny. Má dvě praktické ucha na přenášení a je dobře prodyšný. Využít ho ale můžete i v obývacím pokoji nebo ložnici na uložení dek, polštářků nebo dětských hraček. Má textilní výložku ze 100% lnu, kterou lze sundat a vyprat. Nepořádek doma nechceme, a proto tento velký koš bude snadným...

4 669 Kč Více informací