Kde jsem:     >  Katalog

Regal policovy iii bradop

Nalezeno:    5 produktů


Policový regál C501 Office

Policový regál C501 Office

Policový regál C501 ze sestavy Office je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a hrany jsou opatřeny ABS hranou v dřevodezénu tloušťky 2 mm. Regál obsahuje uprostřed dvě pevné police a nahoře a dole po 1 kuse volně ložené a výškově nastavitelné police (3 výškové pozice). Regál dodáváme v demontovaném stavu. Kvalitní český výrobek.

1 810 Kč Více informací
Regál policový nízký C521 Office

Regál policový nízký C521 Office

Policový regál nízký C521 ze sestavy Office je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a hrany jsou opatřeny ABS hranou v dřevodezénu tloušťky 2 mm. Regál obsahuje dvě volně ložené a výškově nastavitelné police (3 výškové pozice). Regál dodáváme v demontovaném stavu. Kvalitní český výrobek.

1 460 Kč Více informací
Rohový regál C500 Office

Rohový regál C500 Office

Rohový policový regál C500 ze sestavy Office je vyrobený z lamina tloušťky 18 mm a hrany jsou opatřeny ABS hranou v dřevodezénu tloušťky 2 mm. Regál je vhodný k ukončení sestavy vysokých skříní. Regál dodáváme v demontovaném stavu. Kvalitní český výrobek.

1 951 Kč Více informací
DLR, LORENTO III dětská sestava

DLR, LORENTO III dětská sestava

Variabilní studentská sestava Lorento je navržená tak, aby odpovídala nárokům jak začínajících puberťáků, tak ukojila potřeby studentského života. Skládá se ze dvou úzkých skříní, policového regálu, police a psacího stolu. Nabízí štědrý úložný prostor, který pojme jak učebnice, tak osobní poklady. Celá sestava je vyrobena z kvalitního tvrdého lamina, které je pevné a díky tomu i velmi odolné proti mechanickému poškození (př. poškrábání). Nedochází časem ke změně barev, je odolné vůči krátkodob...

15 800 Kč Více informací