Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rhinotech 2 pro xiaomi pocophone f1 rt082

Nalezeno:    5 produktů


Tvrzené ochranné 2.5D sklo RhinoTech 2 pro Xiaomi Pocophone F1, white

Perfektní ochrana displeje telefonu od značky RhinoTech.Tvrzené sklo disponuje 2,5D zakřivením hran a poskytne tak nejlepší ochranu displeje po celé jeho ploše.

Tvrzené sklo Rhinotech 2.5D pro Xiaomi Pocophone F1 (Full Glue), black

Perfektní ochrana displeje telefonu od značky RhinoTech pro mobilní telefon Xiaomi Pocophone F1. Tvrzené sklo RhinoTech disponuje 2.5D zakřivením hran a poskytne tak nejlepší ochranu displeje po celé jeho ploše.

Tvrzené ochranné 2.5D sklo RhinoTech 2 pro Xiaomi Pocophone F1 Pro (Edge Glue), black

Jak už logo a název značky napovídá, jedná se o jedny z nejtvrdších tvrzených skel na tuzemském trhu. Tvrzená skla značky Rhinotech jsou navržena pro maximální pevnost a jasné zobrazovací barvy displeje mobilního telefonu. Díky tvrdosti 9H jsou skla třikrát více odolná, než běžné ochranné fólie a skla a zároveň velice kompaktní a flexibilní. Vysoká pevnost je způsobená speciální technologií, která zajišťuje vysokou ochranu proti poškrábání, odření, či rozbití displeje při pádu....

RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 2.5D sklo pro Xiaomi Pocophone F1 (Full Glue) Black, RTX044

Tvrzené ochranné 2.5D sklo pro Xiaomi Mi A2 RhinoTech vyniká svou mimořádnou tvrdostí 9H, přesto si ponechává svou tenkost a to pouhé 0,3 mm. Sklo je stoprocentně průhledné, díky tomu zachová jasné a ostré barvy vašeho telefonu. Oleofobní vrstva zamezuje vzniku otisku prstů na displeji.

RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 2.5D sklo pro Xiaomi Pocophone F1 White

RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 2.5D sklo pro Xiaomi Pocophone F1, White Klíčové vlastnosti: • Vyrobeno z nejkvalitnějšího Japonského skla „Asahi“ • Jemný a plynulý pohyb po povrchu • Vysoce odolné proti otěru • Oleofobní vrstva proti otiskům prstů • Testovaná tvrdost až 9H • Sklo pokryje celý displej telefonu (pod zářivkami může vznikat tzv. rainbow efekt - jedná se o statický odpor mezi sklem telefonu a ochranným sklem - nejedná se o závadu) Obsah balení Temperované sklo Rhin...