Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Rock empire mini kladka cerna

Nalezeno:    9 produktů


Rock Empire Mini kladka Černá

Kladka s pevnými bočnicemi je vhodná pro vytahování břemen a přesměrování lan. Pevné bočnice umožní snadnou instalaci a spojení s blokantem.

Kladka Rock Empire Mini SwingSides Černá

Malá, kompaktní kladka s kluzným ložiskem. Kladka slouží pro zvedání lehkých nákladů a pro použití při záchranných akcích. Nízká hmotnost umožňuje užití v rámci osobního jistícího řetězce.

Kladka Rock Empire Mini Simple Pulley

Kladka s pevnými bočnicemi. Je vhodná pro systémy vytahování břemen a přesměrování lan. Další popis: Pevné bočnice umožní snadnou instalaci a spojení s blokantem Samomazné kluzné ložisko s vysokou účinností Lehká a kompaktní Norma: EN 12278 Pevnost: 24/12/12 kN

Kladka Rock Empire Pulley Černá

Kladka s kuličkovým ložiskem a pohyblivými stranai. Praktická kladka pro práci s lanem minimalizuje tření při různorodém vytahování břemen.

Rock Empire Jednoduchá kladka Černá

Kladka s pohyblivými bočnicemi je konstuována pro velké zatížení a časté používání.

Kladka Rock Empire Tandem Černá

Vysoce odolná kladka s kuličkovýmy ložisky je vhodná pro použití s ocelovými lany, a s více karabinami najednou. Dvě účinné rolny pro stabilitu při horizontálním pohybu a při pohybu pod úhlem.

Kladka Rock Empire Self-blocking Černá

Blokovací kladka pro pracovní užití. Kladka má volné bočnice, kuličkové ložisko a integrovaný blokant. Kladka vyniká svým funkčním designem.

Kladka Rock Empire Simple Pulley černá

Kladka s pohyblivými bočnicemi. Je konstruována pro velké zatížení a časté používání. Hliníkový kotouč velkého průměru usazený na samomazném kluzném ložisku zaručuje vysokou účinnost. Další popis: Pevnost: 28/14/14 kN Norma: EN 12278