Kde jsem:     >  Katalog

Rossignol a

Nalezeno:    3506 produktů


ROSSIGNOL ANGUS

ROSSIGNOL ANGUS

Model angus od značky Rossignol. Kolekce 2016. Barva černá + červená/modrá. Materiál: dřevo, kov, laminát.

Více informací
od 9 350 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack 110

Rossignol AllTrack 110

Prozkoumejte hory s botou Rossignol ALLTRACK 110. Skelet Generative Design Grid se sníženou hmotností poskytuje plný přenos energie na sjezdovce i mimo ni. Bota je široká 102 mm a je vybavena uvolnitelnou manžetou (ski and Walk), která nabízí přirozený pohyb pro turistiku. Vnitřní botička obsahuje izolaci Thinsulate ™, která poskytuje větší teplo a je tepelně tvarovatelná pro získání přesného tvaru.

Více informací
od 5 593 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack 90

Rossignol AllTrack 90

Prozkoumejte hory s nekompromisní botou Rossignol ALLTRACK 90. Bota je široká 102 mm a je vybavena uvolnitelnou manžetou, která nabízí přirozený pohyb. Skelet Generative Design Grid se sníženou hmotností poskytuje plný přenos energie na sjezdovce i mimo ni. Vnitřní botička poskytuje zvýšený komfort.

Více informací
od 4 683 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack 120

Rossignol AllTrack 120

Dámské sportovní sjezdové boty Rossignol Alltrack Elite 120 W mají prostě vše, co potřebujete při objevování nových a těžších terénů, které jste dosud nesjížděli. Dámské sportovní sjezdové boty Rossignol Alltrack Elite 120 W - výkonnostně nejvyšší model řady Alltrack WOMEN má ještě kvalitnější skelet z materiálu Polyether. Technologie Dual Core a Generative design skeletu se starají o odlehčení celé boty a s inzerty Dynafit low-tech se zapnete do skialp vázání. Teplem přizpůsobitelná botička široká 98 mm zaručuje přesné obepnutí nohy a zaručuje maximální kontrolu a přesné ovládání lyží. Dostatečný komfort vám zajistí extra jemné vlákno Thinsulate, které udrží vaši nohu v teple a nižší a širší zadní část lyžařské boty, která eliminuje nepříjemný tlak na lýtkový sval. Fit Narrow Flex ...

Více informací
od 6 293 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Pro 100

Rossignol AllTrack Pro 100

Lyžařské boty Rossignol ALLTRACK PRO 100 BLACK vznikly spojením jedinečné energie, přesnosti a skvělého výkonu. Díky kompatibilitě s podrážkami GripWalk jsou tyto boty velmi všestranné a díky systému ski-hike poskytují pohodlí při sjezdu i chůzi. Technologie skeletu Sensor Grid a vnitřní botičky OptiSensor 3D Thinsulate™ Platinum optimalizují obalení chodidla, poskytují vysokou úroveň komfortu, tepelné izolace a opory pro nohu.

Více informací
od 5 593 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack 70 W

Rossignol AllTrack 70 W

Dámská bota Rossignol ALLTRACK 70 W je navržena tak, abyste mohli pohodlně lyžovat celý den. Uvolnitelná manžeta nabízí přirozenou škálu pohybu pro turistiku (ski and walk) a skelet Generative Design Grid se sníženou hmotností poskytuje plný přenos síly, abyste zvládli vše co si přejete. Šíře 102 mm a pohodlná vnitřní botička nabízí celodenní komfort pro objevování hor.

Více informací
od 4 683 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack 80 W

Rossignol AllTrack 80 W

<p>Alltrack 80 W je vynikající kompromis pro všechny lyžařky, i ty které rádi lyžují mimo upravené tratě. Tvrdost 80, 102 mm široké kopyto, odlehčený-generativních design, vrchní část skeletu s přepínačem na chůzi, snížený a širší zadní tvar - to vše je nadizajnované tak abyste s touto botou zvládli úplně všechno, v jakémkoli terénu při jakékoliv výkonnosti.<br /><br /><strong>Technologie</strong><br />GENERATIVE DESIGN GRID<br />Progresivní design využívá sílu designového softwaru pro vytvoření ideálního tvaru bot. Zaměřený na redukci tloušťky stěny skeletu pro nižší hmotnost a zároveň zvyšuje energii a oporu. Náš nový generativní DESIGN GRID skelet nabízí účinnou směs těchto vlastností.<br /><br />REGULAR FIT<br />Lyžařské boty varianty REGULAR FIT se představují ve speciálně přizpůsobe...

Více informací
od 5 194 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Pro 120

Rossignol AllTrack Pro 120

<p>Je jedno jestli lyžujete prašan nebo objevujete těžký terén, Alltrack PRO 100 W je připravena na jakýkoliv terén a obtížnost. Přepínač chůze uvolní vrchní skelet tak aby byl Váš pohyb při chůzi volný a přirozený. Dual Core skelet s generativním designem botu výrazně odlehčuje. botička je předtvarovaná a zároveň teplem přizpůsobitelná, což při šířce 100 mm zaručuje přesné obepnutí nohy, ale zároveň dostatečný komfort pro celý den na lyžích. Teplo v lyžařská botách udržuje extra jemné vlákno Thinsulate. Nižší a širší zadní část lyžařské boty eliminuje nepříjemný tlak na lýtkový sval a lyžování je tak podstatně komfortnější.<br /><br /><strong>Technologie</strong><br />GENERATIVE DESIGN GRID<br />Progresivní design využívá sílu designového softwaru pro vytvoření ideálního tvaru bot. Zaměř...

Více informací
od 6 993 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllSpeed Pro 120

Rossignol AllSpeed Pro 120

Sportovní sjezdové boty Rossignol Allspeed Pro 120 jsou určeny pro lyžaře, kteří neznají slovo kompromis. Oproti modelu Elite mají širší LAST 100mm. Sportovní sjezdové boty Rossignol Allspeed Pro 120 - technologie shellu Sensor Blade snižuje hmotnost a pohání energii přímo do lyže, zatímco možnosti Flex Adjustment umožňují přizpůsobit výkon potřebám každého lyžaře. Kompatibilní s podrážkou Grip Walk. Fit Medium Flex Hard Zakupte produkt Rossignol Allspeed Pro 120 Délka chodidla v cm: 27.0 2019/2020 z kategorie Sport | Zimní sporty | Sjezdové lyžování | Lyžařské boty sjezdové od výrobce Rossignol za cenu 9990 Kč.

Více informací
od 6 993 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllSpeed Pro 100

Rossignol AllSpeed Pro 100

Sjezdové boty Rossignol Allspeed Pro 1O0 jsou určeny pro lyžaře, kteří pro své celodenní lyžování nepotřebují přehnaně tvrdou botu. Oproti modelu Elite mají širší LAST 100mm. Sjezdové boty Rossignol Allspeed Pro 100 - technologie shellu Sensor Blade snižuje hmotnost a pohání energii přímo do lyže, zatímco možnosti Flex Adjustment umožňují přizpůsobit výkon potřebám každého lyžaře. Kompatibilní s podrážkou Grip Walk. Fit Medium Flex Medium Zakupte produkt Rossignol Allspeed Pro 100 Délka chodidla v cm: 30.5 2019/2020 z kategorie Sport | Zimní sporty | Sjezdové lyžování | Lyžařské boty sjezdové od výrobce Rossignol za cenu 6392 Kč.

Více informací
od 5 593 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllSpeed Elite 120

Rossignol AllSpeed Elite 120

Sportovní sjezdové boty Rossignol Allspeed Elite 120 jsou určeny pro lyžaře, kteří neznají slovo kompromis. Sportovní sjezdové boty Rossignol Allspeed Elite 120 - technologie shellu Sensor Blade snižuje hmotnost a pohání energii přímo do lyže, zatímco možnosti Flex Adjustment umožňují přizpůsobit výkon potřebám každého lyžaře. Kompatibilní s podrážkou Grip Walk. Fit Narrow Flex Hard Zakupte produkt Rossignol Allspeed Elite 120 Délka chodidla v cm: 27.5 2019/2020 z kategorie Sport | Zimní sporty | Sjezdové lyžování | Lyžařské boty sjezdové od výrobce Rossignol za cenu 7592 Kč.

Více informací
od 6 643 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol ALLSPEED VISOR IMPACTS W

Rossignol ALLSPEED VISOR IMPACTS W

<div class="product_desc"> <p>Lyžiarska prilba Rossignol ALLSPEED VISOR JCC vám ponúkne skvelú ochranu. Technológia IMPACT s tvrdým skeletom a EPP multi-impact penou poskytuje zvýšenú odolnosť bez obmedzenia pohodlia. Integrované okuliare, ktoré sa zafarbujú podľa svetelných podmienok, vám poskytnú široké zorné pole a perfektný výhľad v každom počasí. Skvelo sa hodia pre lyžiarov, ktorí nosia dioptrické okuliare. Magnetické zapínanie Fidlock ultra zaisťuje veľmi jednoduché a rýchle zapínanie prilby aj s rukavicami.</p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> </div> <ul class="list"> <li><strong>odolnosť:</strong> odolné voči nárazom, zabezpečuje dokonalú ochranu hlavy</li> <li><strong>ochrana hlavy:</strong> dlhodobá absorpcia nárazov</li> <li><strong>visor:</strong> integrované, vymeniteľné ...

Více informací
od 3 192 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Pro 80 W

Rossignol AllTrack Pro 80 W

Prozkoumejte hory s damskou botou Rossignol ALLTRACK PRO 80 W. Bota je široká 100 mm a je vybavena uvolnitelnou manžetou, která nabízí přirozený pohyb pro turistiku (ski and walk). Skelet Generative Design Grid se sníženou hmotností poskytuje plný přenos energie na sjezdovce i mimo ni. Vnitřní botička obsahuje izolaci Thinsulate ™, která poskytuje větší teplo a je tepelně tvarovatelná pro získání přesného tvaru.

Více informací
od 5 593 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol ALLSPEED VIS IMPACTS W

Rossignol ALLSPEED VIS IMPACTS W

Dámská lyžařská helma Rossignol ALLSPEED VIS IMPACTS W vás díky technologii IMPACT s tvrdou skořepinou a EPP multi-impact pěnou udrží v bezpečí. Mají integrované brýle s fotochromatickými skly, které se přizpůsobí dle světelných podmínek a poskytnou perfektní výhled za každého počasí. Je vhodná i pro lyžaře, kteří nosí dioptrické brýle. Magnetické zapínání Fidlock ultra zajišťuje velmi snadné a rychlé zapínání helmy i s rukavicemi.

Více informací
od 4 579 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol ALLSPEED VISOR IMP STRATO

Rossignol ALLSPEED VISOR IMP STRATO

Lyžařská helma Rossignol ALLSPEED VISOR IMP STRATO vám nabídne skvělou ochranu. Technologie IMPACT s tvrdou skořepinou a EPP multi-impact pěnou poskytuje zvýšenou odolnost bez omezení pohodlí. Integrované brýle, které se zabarvují dle světelných podmínek, vám poskytnou široké zorné pole a perfektní výhled za každého počasí. Skvěle se hodí i pro lyžaře, kteří nosí dioptrické brýle. Magnetické zapínání Fidlock ultra zajišťuje velmi snadné a rychlé zapínání helmy i s rukavicemi.

Více informací
od 2 594 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Elite 90 W

Rossignol AllTrack Elite 90 W

<p>Alltrack ELITE 90 Women je podobný model jako Alltrack PRO 80, tedy určena pro jízdu na sjezdovce i mimo ni, ale je určena pro lyžařky, které mají užší chodidla. Výkonnostně vyhovuje téměř každému. Přepínač chůze uvolní vrchní skelet tak aby byl Váš pohyb při chůzi volný a přirozený. Dual Core skelet s generativním designem botu výrazně odlehčuje. Teplem přizpůsobitelná botička široká 98 mm zaručuje přesné obepnutí nohy a zaručuje maximální kontrolu a přesné ovládání lyží. Teplo v lyžařská botách udržuje extra jemné vlákno Thinsulate. Nižší a širší zadní část lyžařské boty eliminuje nepříjemný tlak na lýtkový sval a lyžování je tak podstatně komfortnější.<br /><br /><strong>Technologie</strong><br />GENERATIVE DESIGN GRID<br />Progresivní design využívá sílu designového softwaru pro vy...

Více informací
od 6 293 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Pro 110 W

Rossignol AllTrack Pro 110 W

<p>Je jedno jestli lyžujete prašan nebo objevujete těžký terén, Alltrack PRO 110 W je připravena na jakýkoliv terén a obtížnost. Přepínač chůze uvolní vrchní skelet tak aby byl Váš pohyb při chůzi volný a přirozený. Generativních design skeletu s technologií Dual Core botu výrazně odlehčuje. botička je předtvarovaná a zároveň teplem přizpůsobitelná, což při šířce 100 mm zaručuje přesné obepnutí nohy, ale zároveň dostatečný komfort pro celý den na lyžích. Teplo v lyžařská botách udržuje extra jemné vlákno Thinsulate. Nižší a širší zadní část lyžařské boty eliminuje nepříjemný tlak na lýtkový sval a lyžování je tak podstatně komfortnější.<br /><br /><strong>Technologie</strong><br /><br />GENERATIVE DESIGN GRID<br />Progresivní design využívá sílu designového softwaru pro vytvoření ideálníh...

Více informací
od 7 343 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Pro 110 LT GW

Rossignol AllTrack Pro 110 LT GW

<p>Řada AllTrack Pro 110 LT GW je nová generace sjezdových bot pro Free Touring. Velmi výkonné lyžařské boty pro zkušené lyžaře ve “středně široké” 100 mm variantě.</p> <p>Nová technologie Generative Design Grid a Dual Core umožňují jedinečnou redukci hmotnosti (1670 g), boty jsou zároveň zárukou efektivního přenosu energie. Inzerty certifikované Dynafit® a optimalizovaný úhel rotace zajišťuje jedinečnou svobodu pohybu.</p> <p>Díky systému Hike-Mode poskytují tyto boty pohodlí jak při sjezdu tak i při chůzi.</p> <p>Vnitřní botičky Thinsulate™ Stretch optimalizují obalení chodidla, poskytují vysokou úroveň komfortu, tepelné izolace a opory pro nohu.</p> <p>Díky kompatibilitě s podrážkami GripWalk jsou tyto boty velmi všestranné.</p> <p><strong>Technologie a přednosti:</strong></p> <u...

Více informací
od 9 093 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Pro 120 LT GW

Rossignol AllTrack Pro 120 LT GW

<p>Řada AllTrack Pro 120 LT GW je nová generace sjezdových bot pro Free Touring. Velmi výkonné lyžařské boty pro zkušené lyžaře ve “středně široké” 100 mm variantě.</p> <p>Nová technologie Generative Design Grid a Dual Core umožňují jedinečnou redukci hmotnosti (1700g), boty jsou zároveň zárukou efektivního přenosu energie. Inzerty certifikované Dynafit® a optimalizovaný úhel rotace zajišťuje jedinečnou svobodu pohybu.</p> <p>Díky systému Hike-Mode poskytují tyto boty pohodlí jak při sjezdu tak i při chůzi.</p> <p>Vnitřní botičky Thinsulate™ Stretch optimalizují obalení chodidla, poskytují vysokou úroveň komfortu, tepelné izolace a opory pro nohu.</p> <p>Díky kompatibilitě s podrážkami GripWalk jsou tyto boty velmi všestranné.</p> <p><strong>Technologie a přednosti:</strong></p> <ul...

Více informací
od 11 193 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol AllTrack Elite 110 LT W GW

Rossignol AllTrack Elite 110 LT W GW

<p>Dámská řada AllTrack Elite&nbsp;110 LT Womens&nbsp;GW je nová generace sjezdových dámských bot pro Free Touring. Velmi výkonné lyžařské boty pro zkušené lyžaře ve speciálním dámské&nbsp;“úzké variantě” 98&nbsp;mm variantě.</p> <p>Nová technologie Generative Design Grid a Dual Core umožňují jedinečnou redukci hmotnosti (1530 g), boty jsou zároveň zárukou efektivního přenosu energie. Inzerty certifikované Dynafit® a optimalizovaný úhel rotace zajišťuje jedinečnou svobodu pohybu.</p> <p>Díky systému Hike-Mode poskytují tyto boty pohodlí jak při sjezdu tak i při chůzi.</p> <p>Vnitřní botičky Thinsulate™ Stretch optimalizují obalení chodidla, poskytují vysokou úroveň komfortu, tepelné izolace a opory pro nohu.</p> <p>Díky kompatibilitě s podrážkami GripWalk jsou tyto boty velmi všestran...

Více informací
od 9 793 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol BC 59 AR 2019/2020

Rossignol BC 59 AR 2019/2020

Běžecké lyže Rossignol BC 59 AR jsou vstupním modelem do backcountry běžkování. Zde s lisovaným protismykem. Běžecké lyže Rossignol BC 59 AR jsou navrženy pro výlety mimo tratě. Skromná šířka doplňuje celokovové hrany a vysoký odklon pro všestrannost lyžování na sjezdovce i mimo ni. Jádro s nízkou hustotou udržuje lehký pocit pod nohama a všestrannou odolnost. Délka lyží Doporučená váha lyžaře Krojení 180 45–55 kg 59–49–55 190 50–60 kg 59–49–55 195 60–65 kg 59–49–55 200 65–75 kg 59–49–55 205 75–80 kg 59–49–55 210 80–90 kg 59–49–55 Zakupte produkt Rossignol BC 59 AR Délka: 200 cm 2019/2020 z kategorie Sport | Zimní sporty | Běžecké lyžování | Běžecké lyže od výrobce Rossignol za cenu 4392 Kč.

Více informací
od 4 392 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol Track 90

Rossignol Track 90

Osvoboďte se a prozkoumejte hory. Rossignol TRACK 90 spojuje všestrannost sjezdového lyžování s výkonem za všech podmínek a celodenním komfortem. Přepínání Ski and walk. Šíře 104 mm poskytuje pohodlí, zatímco skelet s nižší hmotností zlepšuje přenos energie. Izolovaná vnitřní botička poskytuje teplo chodidlům po celý den.

Více informací
od 1 599 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol Delta Sport Classic AR IFP 2019/2020

Rossignol Delta Sport Classic AR IFP 2019/2020

Běžecké lyže Rossignol Delta Sport Classic AR IFP jsou navrženy pro sportovce vyznávající klasickou techniku. Lyže mají lisovaný protismyk. Běžecké lyže Rossignol Delta Sport Classic AR IFP - navrženo pro rekreační a fitness klasické lyžování, prvotřídní dřevěné jádro s nízkou hustotou spojuje uživatelsky přívětivý flex s citlivým pocitem pro efektivní krok. Lyže jsou kompatibilní se systémem vázání Turnamic®, který zajišťuje nejpřirozenější sklon a pocit sněhu. Délka lyží Doporučená váha lyžaře Krojení 176 40–50 kg 41-44–44 186 45–55 kg 41-44–44 196 55–70 kg 41-44–44 201 65–80 kg 41-44–44 206 75–90 kg 41-44–44 Zakupte produkt Rossignol Delta Sport Classic AR IFP Délka: 196 cm 2019/2020 z kategorie Sport | Zimní sporty | Běžecké lyžování | Běžecké lyže od výrobce Rossignol za cenu 399...

Více informací
od 3 992 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol X-Tour Escape AR IFP 2019/2020

Rossignol X-Tour Escape AR IFP 2019/2020

Běžecké lyže Rossignol X-Tour Escape AR IFP jsou rekreační turistické běžky s lisovaným protismykem. Běžecké lyže Rossignol X-Tour Escape AR IFP je turistická lyže s tradičním pocitem XC a přidanou stabilitou k prozkoumání. Živé dřevěné jádro dodává pružnost a nabízí bezproblémový kop a klouzavý výkon za všech podmínek. Lyže jsou kompatibilní se systémem vázání Turnamic® pro jedinečný pocit sněhu. Délka lyží Doporučená váha lyžaře Krojení 178 40–50 kg 51–47–49 183 45–55 kg 51–47–49 188 55–65 kg 51–47–49 193 60–70 kg 51–47–49 198 65–80 kg 51–47–49 203 75–90 kg 51–47–49 206 85–100 kg 51–47–49 Zakupte produkt Rossignol X-Tour Escape AR IFP Délka: 198 cm 2019/2020 z kategorie Sport | Zimní sporty | Běžecké lyžování | Běžecké lyže od výrobce Rossignol za cenu 2792 Kč....

Více informací
od 2 792 Kč Koupit nejlevněji
Rossignol Alias A 74 Composite 136 cm Délka: 136

Rossignol Alias A 74 Composite 136 cm Délka: 136

Alias 74 Composite jsou neuvěřitelně všestranné lyže pro mírně pokročilé lyžaře. Tyto all-mountainové lyže vynikají v každém terénu a všech druzích sněhu. R 10 m

3 799 Kč Více informací
Rossignol hole A 70 black/white 11/12 Velikost: 135

Rossignol hole A 70 black/white 11/12 Velikost: 135

Zjazdové palice od značky Rossignol. 

272 Kč Více informací
Rossignol Hero Course Ski Pants M M

Rossignol Hero Course Ski Pants M M

Pánské lyžařské kalhoty Rossignol Hero Course Ski Pants M jsou vybaveny kombinací nepromokavé (20 000 mm), prodyšné (20 000 g / m2 / 24 h) membrány s vysoce výkonnou izolací 3M ™ Thinsulate ™ a 4-směrným strečovým materiálem. Tepelně utěsněné švy a voděodolné zipy zajišťují v tomto špičkovém produktu odolnost proti vodě. Ikonické detaily - například pruhy červeného kolena inspirované dědictvím značky HERO a Rossignol a neonové zelené detaily - vytvářejí jedinečný styl. Dokonale se hodí k jakéko...

6 149 Kč Více informací
Rossignol Electra

Rossignol Electra

Dámské lyžařské hole Rossignol Electra mají odolné hliníkové tělo, které vytváří rovnováhu síly a váhy. Pevnost a lehkost - Hliníkové tělo je lehké a odolné Komfortní rukojeť - upravená velikost pro menší dlaně, dvousložkový materiál pomáhá pohlcovat vibrace a tím zlepšuje uchopení a držení paličky

649 Kč Více informací
Rossignol Electra

Rossignol Electra

Dámské lyžařské hole Rossignol Electra vyrobené z odolného hliníkového jádra. Hliníkové tělo je lehké a odolné Komfortní rukojeť - upravená velikost pro menší dlaně, dvousložkový materiál pomáhá pohlcovat vibrace a tím zlepšuje uchopení a držení paličky

649 Kč Více informací
Rossignol Aby

Rossignol Aby

Dámská čepice Rossignol Aby v elegantním designu. Silný úplet s hřejivou podšívkou z fleesu je dokonalým doplňkem pro každodenní styling a lyžování.

1 049 Kč Více informací
Rossignol Tactic

Rossignol Tactic

Pánské lyžařské hole Rossignol Tactic jsou vhodné pro all-mountain lyžování. Jsou skvělou Kombinací lehkosti a síly. Ergonomická rukojeť poskytuje dobrý pocit v rukavicích. Upravené komponenty rukojeti pomáhají pohlcovat vibrace a tím zlepšují celkový úchop. Materiál: aluminium Pevnost a lehkost - Hliníkové tělo je lehké a odolné Komfortní rukojeť - upravená velikost pro menší dlaně, dvousložkový materiál pomáhá pohlcovat vibrace a tím zlepšuje uchopení a držení paličky...

1 049 Kč Více informací
Rossignol Tactic

Rossignol Tactic

sjezdové hole Rossignol Tactic jsou základním univerzálním modelem s průměrem 18mm, které jsou vyrobené z kvalitního hliníku. Typ hole: univerzální Materiál hole: hliník Bezpečné a pohodlné uchopení Komponenty s dvojitým vstřikováním pomáhají absorbovat vibrace pro bezpečnější uchopení a celodenní pohodlí Ergonomické rukojeti udržují bezpečný pocit v rukavicích

549 Kč Více informací
Rossignol Kiara

Rossignol Kiara

Dámské lyžáky Rossignol Kiara 60 W přinášejí komfort bez ztráty na výkonu. 104mm široké kopyto řeší běžné problémy v oblasti chodidla a kotníku, poskytuje snadné obouvání, dostatečné obepnutí a upevnění chodidla pomocí 4 micrometrických klipsů. Specifický ženský tvar skeletu i pantofle je samozřejmostí, snížená širší zadní část skeletu padne vhod každé lyžařské. Flex index (index tvrdosti): 60 Šířka kopyta: 104mm Určení: allmountain Women Fit: dámské lyžařky mají horní část skeletu a bačkůrky p...

3 649 Kč Více informací