Kde jsem:     >  Katalog

Rukavice pracovni bile 10

Nalezeno:    1194 produktů


Pogumované pracovní rukavice

Pogumované pracovní rukavice

<h2><strong>Pracovní pogumované, máčená dlaň, rukavice Finegrip</strong></h2> <p><span style="font-size: 12pt;"><strong>Pracovní pogumované rukavice&lt;/strong> Finegrip. <strong>Masivně pogumovaná dlaň a prsty</strong> s přesahem do horní části ruky. <strong>Nahoře prodyšné</strong>. <strong>Dlouhá životnost a příjemné rukavice&lt;/strong> na jakoukoli práci.</span></p> <ul> <li><span style="font-size: 12pt;">Velikost 10. Velmi univerzální a roztažné.</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">Ochranná pomůcka dle EN 388.</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">Bezešvé rukavice z pružného nylonového úpletu,&nbsp;polomáčené v latexu. </span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">Rukavice jsou osobní ochranný prostředek (OOP) dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/425, ...

Více informací
od 29 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice KASA

Canis Pracovní rukavice KASA

Pletené pracovní rukavice s pružnou manžetou. Jsou vyrobené ze směsového materiálu z 50 % bavlny a 50 % polyesteru. Výborně se hodí pro hobby, do skladu, pro drobné manipulace, lehkou montáž nebo do automobilového průmyslu. CAT. I Normy: EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 9 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice MISTI

Canis Pracovní rukavice MISTI

Praktické pracovní rukavice mají bezešvý úplet z 100% polyesteru. Dlaně a prsty jsou ze 3/4 povrstveny nitrilem s prodyšnou úpravou a mají také PVC terčíky pro lepší úchop. Využijete je při práci ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 49 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice FLASH

Canis Pracovní rukavice FLASH

Pletené pracovní rukavice s pružnou manžetou. Jsou vyrobené ze směsového materiálu z 55 % bavlny a 45 % polyesteru. Rukavice jsou bílé barvy. Skvěle se hodí pro hobby, do skladu, pro lehkou manipulaci a montáž či do automobilového průmyslu. CAT. I Normy: EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 9 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice NAPA

Canis Pracovní rukavice NAPA

Pohodlné pracovní rukavice mají bezešvý úplet vyrobený z 97 % nylonu a 3 % elastanu (Spandex). Dlaň i prsty jsou povrstvené nitrilovou pěnou, která má navíc prodyšnou úpravu MICROFOAM. Pro lepší úchop mají rukavice také PU terčíky na vodní bázi. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 47 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice ICA

Canis Pracovní rukavice ICA

Bezešvé polomáčené rukavice z pružného nylonového úpletu s pružnou manžetou. Dlaň a prsty jsou povrstvené směsí pěnového nitrilu a polyuretanu na vodní bázi s pískovou úpravou - ta umožňuje lepší úchop. Délka rukavice: 23-27 cm CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydaní ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 63 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice SAWA

Canis Pracovní rukavice SAWA

Bezešvé textilní rukavice s pružnou manžetou. Jsou vyrobené z 100% nylonu a ideální pro lehkou a jemnou montáž, manipulaci s lehkým materiálem, do skladu či automobilového průmyslu. CAT. I Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 11 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice ABRAK

Canis Pracovní rukavice ABRAK

Bezešvé pracovní rukavice vyrobené z úpletu z 100% polyesteru. Dlaň a prsty jsou povrstvené nitrilovou pěnou. Rukavice využijete pro práci ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí ve stavebnictví či lehkém průmyslu. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 20 Kč Koupit nejlevněji
Canis Kombinované pracovní rukavice TECHNIK

Canis Kombinované pracovní rukavice TECHNIK

Zimní pracovní rukavice se hřbetem z pružného úpletu a fleecovou podšívkou, gumička v zápěstí, volná manžeta. Dlaň je vyrobena z kozinkové lícové kůže, hřbet z elastanu. Velikosti 8 a 10. CAT. I Normy: EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydaní EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 65 Kč Koupit nejlevněji
Canis Polomáčené pracovní rukavice BRITA

Canis Polomáčené pracovní rukavice BRITA

Pletené bezešvé pracovní rukavice z 100% polyesteru s prsty a dlaněmi máčenými v polyuretanu. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání EU prohlášení o shodě - bílá barva / černá barva. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 16 Kč Koupit nejlevněji
Canis Pracovní rukavice BRITA TOUCH

Canis Pracovní rukavice BRITA TOUCH

Polomáčené pletené bezešvé rukavice z 100% polyesteru s tenkou vrstvou polyuretanu na dlaních a prstech. Na koncích palce, ukazováčku a prostředníku je měděné vlákno, které umožňuje práci s dotykovým displejem. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 23 Kč Koupit nejlevněji
Canis Zimní pracovní rukavice ROXY WINTER

Canis Zimní pracovní rukavice ROXY WINTER

Zimní bezešvé pletené rukavice z dvojitého akrylo-nylonového úpletu česaného z rubové strany, dlaň a prsty povrstveny nitrilovou pěnou s protiskluzným povrchem (ze 3/4 máčené). Jsou k dispozici ve velikosti 10 v délce 26 cm. CAT. II Normy: EN 388, EN 511, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 66 Kč Koupit nejlevněji
Canis Kombinované pracovní rukavice TECHNIK ECO

Canis Kombinované pracovní rukavice TECHNIK ECO

Pracovní rukavice se hřbetem z černého bavlněného pružného úpletu a dlaní z kůže (kozinková lícovka). Manžeta je volná. Velikosti 8-10. CAT. I Normy: EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 57 Kč Koupit nejlevněji
Canis Kombinované pracovní rukavice TECHNIK PLUS

Canis Kombinované pracovní rukavice TECHNIK PLUS

Kombinované pracovní rukavice se hřbetem z pružného úpletu a volnou manžetou. Dlaň z kozinkové lícovky, hřbet z elastanu. Velikosti 8 a 10. CAT. I Normy: EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

Více informací
od 74 Kč Koupit nejlevněji
Pracovní rukavice Singing Rock Falconer 3/4 Černá

Pracovní rukavice Singing Rock Falconer 3/4 Černá

Lehká rukavice s otevřenými prsty je určena pro práci ve výškách, via ferraty a lanové parky. Zaručuje vynikající poměr mezi obratností a odolností. Zesílená zatěžovaná místa, prodyšná horní část a zapínání na suchý zip.

Více informací
od 365 Kč Koupit nejlevněji
Monza Musca

Monza Musca

<P>Náhradní štít k helmě RH24 </P><P>Vlastnosti: </P><UL><LI>Zorník: oranžový LUNAR, WHITE SENSOR, CAT 2 <LI>Součástí náhradního štítu nejsou postranní šrouby. <LI>Pouze pro helmy z modelové řady 2019</LI></UL>

Více informací
od 69 Kč Koupit nejlevněji
BUSHIDO DBX ARB-431

BUSHIDO DBX ARB-431

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO Muay Thai ARB-431 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. U tohoto modelu byla použita technologie AdvanceTech, která spočívá v zajištění zápěstí třemi pevnostními vložkami, které jsou anatomicky všité do korpusu rukavic. Dvě hlavní vložky v přední části rukavic plní úkol dodatečného vyztužení zápěstí v průběhu úderů. Třetí vložka se nachází v zadní části a zvyšuje komfort této rukavice.Použitím dvojitého protichůdného systému na suchý zip dokonale přilnou k zápěstí, které tak chrání a zabraňují sklouznutí z něj. Rukavice jsou vyplněny speciální tvrzenou pěnou, která je odolná vůči stlačení a deformaci, takže si rukavice zachovávají svůj tvar i po mnoha měsících tréninku. U rukavic byla použita ...

Více informací
od 1 089 Kč Koupit nejlevněji
BAIL-SPORT kůže Royal

BAIL-SPORT kůže Royal

kvalitní rukavice značky BAIL určené pro galavečery i tréninky materiál: prémiová kůže barva: černo-zlatá 10 oz / 12 oz

Více informací
od 1 050 Kč Koupit nejlevněji
BAIL-SPORT Leopard

BAIL-SPORT Leopard

model rukavic určený pro tréninky a sparring materiál: umělá kůže spojení palce s rukavicí manžeta na suchý zip pro zpevnění zápěstí

Více informací
od 899 Kč Koupit nejlevněji
Rukavice pracovní bílé 10"

Rukavice pracovní bílé 10"

materiálkůžerozměr10,5

38 Kč Více informací
Rukavice pracovní bílé 9"

Rukavice pracovní bílé 9"

38 Kč Více informací
Canis Pracovní rukavice FLASH - 10

Canis Pracovní rukavice FLASH - 10

Pletené pracovní rukavice s pružnou manžetou. Jsou vyrobené ze směsového materiálu z 55 % bavlny a 45 % polyesteru. Rukavice jsou bílé barvy. Skvěle se hodí pro hobby, do skladu, pro lehkou manipulaci a montáž či do automobilového průmyslu. CAT. I Normy: EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

9 Kč Více informací
Rukavice pracovní zelené 10"

Rukavice pracovní zelené 10"

materiálpolyester / polyuretanrozměr10"

41 Kč Více informací
Pracovní rukavice vyztužená dlaň 10"

Pracovní rukavice vyztužená dlaň 10"

Pracovní rukavice vyztužená dlaň 10" Pracovní rukavice k ochraně při práci ve stavebnictví, strojírenství, průmyslu, skladech a zemědělství. vyztužená dlaň z hovězí štípané kůže bavlněná podšívka v dlani hřbet a manžeta z bavlny v souladu s EN420:2003 a EN388:2003 velikost: 10" Dokumenty ke stažení: Návod k použití

78 Kč Více informací
Pracovní rukavice TARO, velikost 10

Pracovní rukavice TARO, velikost 10

Pracovní a sportovní rukavice TAROVelikost č. 10 – vyhovující pro většinu rukouMateriál: Kombinace kozí kůže, lycry, SPANDEXu a neoprenpryže.Pohodlné pracovní či sportovní rukavice bez konců u tří prstů.Ideální pro práci s elektrickým nářadím a malými součástkami. Rukavice jsou též vhodné pro sport, např. cyklistiku nebo fitness.Barva: černo-oranžovo-bílá

178 Kč Více informací
Berge Pánské pracovní rukavice 10''

Berge Pánské pracovní rukavice 10''

Pracovní rukavice jsou nezbytnou součástí každé zahrady a stavby. Polyuretanový povlak Vysoce flexibilní - dokonale se přizpůsobí ruce Ideální pro použití v domácnosti a na zahradě! Materiál je pevný a odolný proti oděru nebo roztržení, takže dlouho vydrží. 13g hmotnost Velikost 10.

31 Kč Více informací
Ochranné pracovní rukavice, vel. 10

Ochranné pracovní rukavice, vel. 10

ochranné pracovní rukavice - kombinované

205 Kč Více informací
Rukavice pracovní PETRAX velikost 10

Rukavice pracovní PETRAX velikost 10

Pracovní rukavice jsou vyrobeny z jemného nylonového úpletu máčeného v latexové pěně.

76 Kč Více informací
Canis Pracovní rukavice ABRAK - 10

Canis Pracovní rukavice ABRAK - 10

Bezešvé pracovní rukavice vyrobené z úpletu z 100% polyesteru. Dlaň a prsty jsou povrstvené nitrilovou pěnou. Rukavice využijete pro práci ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí ve stavebnictví či lehkém průmyslu. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

20 Kč Více informací
Canis Pracovní rukavice NAPA - 10

Canis Pracovní rukavice NAPA - 10

Pohodlné pracovní rukavice mají bezešvý úplet vyrobený z 97 % nylonu a 3 % elastanu (Spandex). Dlaň i prsty jsou povrstvené nitrilovou pěnou, která má navíc prodyšnou úpravu MICROFOAM. Pro lepší úchop mají rukavice také PU terčíky na vodní bázi. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

47 Kč Více informací
Canis Pracovní rukavice KASA - 10

Canis Pracovní rukavice KASA - 10

Pletené pracovní rukavice s pružnou manžetou. Jsou vyrobené ze směsového materiálu z 50 % bavlny a 50 % polyesteru. Výborně se hodí pro hobby, do skladu, pro drobné manipulace, lehkou montáž nebo do automobilového průmyslu. CAT. I Normy: EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydání ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

9 Kč Více informací
Canis Pracovní rukavice MISTI - 10

Canis Pracovní rukavice MISTI - 10

Praktické pracovní rukavice mají bezešvý úplet z 100% polyesteru. Dlaně a prsty jsou ze 3/4 povrstveny nitrilem s prodyšnou úpravou a mají také PVC terčíky pro lepší úchop. Využijete je při práci ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí. CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

49 Kč Více informací
Pogumované pracovní rukavice vel.10

Pogumované pracovní rukavice vel.10

Protiskluzové rukavice.

29 Kč Více informací
Rukavice pracovní MEL velikost 10

Rukavice pracovní MEL velikost 10

Celokožené svářečské rukavice jsou vyrobeny z hovězí štípenky.

70 Kč Více informací
Canis Pracovní rukavice ICA - 10

Canis Pracovní rukavice ICA - 10

Bezešvé polomáčené rukavice z pružného nylonového úpletu s pružnou manžetou. Dlaň a prsty jsou povrstvené směsí pěnového nitrilu a polyuretanu na vodní bázi s pískovou úpravou - ta umožňuje lepší úchop. Délka rukavice: 23-27 cm CAT. II Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout Potvrzení o vydaní ES prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

63 Kč Více informací
Canis Pracovní rukavice SAWA - 10

Canis Pracovní rukavice SAWA - 10

Bezešvé textilní rukavice s pružnou manžetou. Jsou vyrobené z 100% nylonu a ideální pro lehkou a jemnou montáž, manipulaci s lehkým materiálem, do skladu či automobilového průmyslu. CAT. I Normy: EN 388, EN 420 Zde si k těmto rukavicím můžete stáhnout EU prohlášení o shodě. Pokud si nevíte s výběrem pracovních rukavic rady, připravili jsme pro Vás krátký článek.

11 Kč Více informací
Rukavice pracovní klasické 10,5"

Rukavice pracovní klasické 10,5"

77 Kč Více informací
Pracovní rukavice BLADE - č. 10

Pracovní rukavice BLADE - č. 10

Z polyesterového úpletu, polomáčené..

45 Kč Více informací