Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada hracek na pisek 8ks

Nalezeno:    70 produktů


Sada hraček na písek 8ks

Dětská sada hraček do pískoviště vyrobená z kvalitního plastového materiálu. Sada obsahuje kyblík, 2 formičky, 3 lopatky, hrábě a sítko.

Sada hraček na písek 8ks

Dětská sada hraček do pískoviště vyrobená z kvalitního plastového materiálu. Sada obsahuje kyblík, 2 formičky, 3 lopatky, hrábě a sítko.

Velká sada hraček na písek v kyblíku 10 ks

Velká sada hraček v krásném designu zaručuje skvělou zábavu jak u vody, tak i na písku. Uplatnění najde u holčiček i u chlapečků od 18 měsíců.

Wader Sada na písek 8ks

Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Sada na písek Wader plast 8ks v síťce 22x35x22cm 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Dětský set hraček na písek (7 ks)

materiál: plast kbelík: průměr dna 11 cm / horní průměr 12,5 cm / výška 10 cm sítko: průměr 17,5 cm hrábě a lopata: délka 18 cm balení: sada / 7 kusů barevné provedení je odesíláno náhodně dle aktuálního stavu skladu

B-TOYSVelká sada hraček na písek v kyblíku 10 ks

Sada hraček do vody i na písek v krásném designu obsahuje velký\nkyblík s držadlem, konvičku na vodu, sítko, hrabičky, lopatku,\n3 formičky na písek, hladítko a vytlačovací razítko. Výška kyblíku\n24 cm, průměr 28 cm. Vhodné pro děti od 18 měsíců do 8 let.

Sada na písek

Barevný kyblík s dětským motivem, sítko, lopatka, hrabičky a 2 bábovičky v sadě hraček na písek z kvalitního a pevného materiálu. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce.

Alltoys Sada na písek

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše, co na písku budeš potřebovat. Obsahuje: Kyblík, hrabičky, lopatičku, bábovičky a mlýnek. Výška kyblíku cca 16 cm.

LORI Sada na písek

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte.

Wader Sada na písek plast 8ks v síťce

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Tato písková sada obsahuje kyblíček na písek 18 x 21 cm, sítko, lopatku 35 cm, hrábě cca 29 cm, 3 ks báboviček 10 cm a mlýnek na písek 20 cm. Barevné kombinace jednotlivých sad se můžou lišit. Hračky mají bezpečnostní certifikát CE Vyrobeno v EU. Hračka vhodná pro děti od 1 roku.

Dětská sada na písek

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce. Obsah sady: barevný kyblík s dětským motivem, sítko, lopatka, hrabičky, 2 bábovičky. Doporučený věk: 12 měsíců.

Androni Sada na písek rybička

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Obsahuje: Kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku. Vyrobeno v Itálii. Výška kyblíku 20 cm.

Androni Sada na písek HRAD

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Sada obsahuje: kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku. Výška kyblíku cca 29 cm.

Androni Sada na písek s mlýnkem

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše, co na písku budeš potřebovat. Obsahuje: Kyblík, hrabičky, lopatičku, bábovičky a mlýnek. Výška kyblíku cca 20 cm. Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše, co na písku budeš potřebovat. Obsahuje: Kyblík, hrabičky, lopatičku, bábovičky a mlýnek. Výška kyblíku cca 20 cm.

Androni Velká sada na písek Hrad

Obrovská sada na písek s příznačným názvem Hrad pro vaše malé ratolesti. Jedno balení a tolik skvělých hraček v jednom! Kyblík ve tvaru hradu, konvička, lopatka, hrabičky a formičky na bábovičky – to vše můžeš mít díky tomuto velkému balení Obrovská sada na písek s příznačným názvem Hrad pro vaše malé ratolesti. Jedno balení a tolik skvělých hraček v jednom! Kyblík ve tvaru hradu, konvička, lopatka, hrabičky a formičky na bábovičky – to vše můžeš mít díky tomuto velkému balení....

Wader Sada na písek 7ks 18x29

Sada hraček na písek obsahující kyblík, 2 formičky, sítko a hrabičky s lopatkou a mlýnek na vodu či písek. Celkem 7 ks. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů s vysokou odolností, vydrží vám dlouhá léta. Věk: 1+ Materiál: plast Země původu: Polsko Sada hraček na písek obsahující kyblík, 2 formičky, sítko a hrabičky s lopatkou a mlýnek na vodu či písek. Celkem 7 ks. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů s vysokou odolností, vydrží...

Alltoys Sada na písek s konvičkou

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše, co na písku budeš potřebovat. Obsahuje: Kyblík, hrabičky, lopatičku, bábovičky a konvičku. Výška kyblíku cca 20 cm.