Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sada kostek rpg

Nalezeno:    75 produktů

Podobné fráze:Sada kostek RPG, barva bílá

Sada kostek pro hry na hrdiny (RPG) od společnosti Ultra Pro obsahuje 7 různých kostek o následujících hodnotách: D4, D6, D8, D10, D12, D20 a procentuální kostka.

Sada kostek Polaris RPG

Sada oficiálních kostek pro sci-fi hru na hrdiny Polaris RPG obsahuje 7 kostek tmavě tyrkysové barvy se symboly kultu Trident. V balení naleznete 3 šestistěnné kostky D6, 3 desetistěnné kostky D10 a 1 dvacetistěnnou kostku D20.

Sada obřích RPG kostek

Sada obřích černých vícestranných kostek. Obsahuje všechny důležité kostky, tedy k4, k6, k8, k10, k12, k20 a k%. Dvacetistěnná kostka má průměr 29 mm, dvanáctistěnka 28 mm, ostatní kostky jsou velké 25 mm. Sada čítá sedm kostek, fialové kostky na obrázku jsou pouze kvůli srovnání vůči kostkám standardni velikosti

Sada kostek Starfinder RPG, barva černo-modrá

Sada sedmi kostek pro hru na hrdiny Starfinder RPG obsahuje: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku.

Sada kostek pro RPG Classic, barva tyrkysovo-bílá

Sada stylových hracích kostek pro RPG s krásně vyvedenými gravírovanými číslicemi, ideální doplněk pro hráče her na hrdiny. Sada obsahuje sedm kostek: čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku, k mání je v různých barevných variantách.

Sada kostek Blackfire RPG Dice (7 ks), barva hnědá

Sada obsahuje 7 kvalitních kostek pro hry na hrdiny o hodnotách D4, D6, D8, D10, D12, D20 a D10% v tubě. Průměr kostek je 16mm.