Kde jsem:     >  Katalog

Samolepky na zed magnolie

Nalezeno:    29 produktů


Káva - samolepky na zeď

Káva - samolepky na zeď

Všechny naše nálepky na zeď jsou vyrobeny ze speciální matné samolepící fólie s různými velikostmi. Nálepky na stěnu se lepí především na rovné hladké povrchy a je třeba myslet na to, že se vícekrát použít nedají. Po nalepení, resp. odlepení se ve většině případů nemusíte bát odlepení omítky, barvy či zanechání lepidla. Výhodou nálepek na stěnu oproti malířským šablonám je pohodlnost, rychlost jejich umístění a nezanechání nežádoucích kapek a nerovností jako při malování. Naše fólie doručujeme s

Více informací
od 159 Kč Koupit nejlevněji
Bambus - samolepky na zeď

Bambus - samolepky na zeď

<p><strong>Dekoračn&iacute; samolepky na zeď &lt;/strong></p> <p><strong>Zelen&yacute; bambus</strong><strong> </strong>se stal n&aacute;mětem pro samolepky na zeď či okno. Tyto obr&aacute;zky je možn&eacute; aplikovat tak&eacute; na zrcadla, obklady či jinou hladkou plochu.</p> <p><strong>Postup při aplikaci:</strong></p> <ul> <li>sejmut&iacute; samolepky z pokladov&eacute;ho archu</li> <li>um&iacute;stněn&iacute; na zvolen&eacute; such&eacute; a čist&eacute; plo&scaron;e</li> <li>vyhlazen&iacute; od středu ke krajům</li> </ul> <p><strong>Upozorněn&iacute;:</strong></p> <ul> <li>nedoporučuje se um&iacute;stněn&iacute; v bl&iacute;zkosti tepeln&yacute;ch zdrojů</li> </ul> <p><strong>Vyberte dětem f&oacute;lii na zeď!</strong></p> <p><strong>Vhodn&eacute;</strong> pro děti <strong>...

Více informací
od 99 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Kůň

Samolepky na zeď - Kůň

Samolepka na zeď Kůň 023 z kategorie Kůň je v prodeji ve velikostech od 85x120cm do 120x171cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 200 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Tygr

Samolepky na zeď - Tygr

Samolepka na zeď Tygr 006 z kategorie Tygr je v prodeji ve velikostech od 110x100cm do 131x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 320 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Fotbalista

Samolepky na zeď - Fotbalista

Samolepka na zeď Fotbalista 003 z kategorie Fotbalista je v prodeji ve velikostech od 100x85cm do 143x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 349 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Žralok

Samolepky na zeď - Žralok

Samolepka na zeď Žralok 002 z kategorie Žralok je v prodeji ve velikostech od 94x120cm do 120x154cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 260 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Orel

Samolepky na zeď - Orel

Samolepka na zeď Orel 001 z kategorie Orel je v prodeji ve velikostech od 80x95cm do 120x142cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 240 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Delfín

Samolepky na zeď - Delfín

Samolepka na zeď Delfín 0196 z kategorie Delfín je v prodeji ve velikostech od 85x60cm do 170x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 179 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Kočička

Samolepky na zeď - Kočička

Samolepka na zeď Kočička 005 z kategorie Kočička je v prodeji ve velikostech od 60x123cm do 120x246cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 479 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Slon

Samolepky na zeď - Slon

Samolepka na zeď Slon 1135 z kategorie Slon je v prodeji ve velikostech od 80x91cm do 120x137cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 479 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Pejsek

Samolepky na zeď - Pejsek

Samolepka na zeď Pejsek 002 z kategorie Pejsek je v prodeji ve velikostech od 60x100cm do 120x200cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 489 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Bambus

Samolepky na zeď - Bambus

Samolepka na zeď Bambus 003 z kategorie Bambus je v prodeji ve velikostech od 127x60cm do 253x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 519 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Tulipány

Samolepky na zeď - Tulipány

Samolepka na zeď Tulipány 001 z kategorie Květiny je v prodeji ve velikostech od 80x104cm do 120x155cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 310 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Mapa světa

Samolepky na zeď - Mapa světa

Samolepka na zeď Mapa světa 001 z kategorie Mapa světa je v prodeji ve velikostech od 127x60cm do 253x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 280 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Marilyn Monroe

Samolepky na zeď - Marilyn Monroe

Samolepka na zeď Marilyn Monroe 1355 z kategorie Marylin Monroe je v prodeji ve velikostech od 55x120cm do 120x263cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 569 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Mořský koník

Samolepky na zeď - Mořský koník

Samolepka na zeď Mořský koník 001 z kategorie Mořský život je v prodeji ve velikostech od 69x60cm do 138x120cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 203 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Rubikova kostka

Samolepky na zeď - Rubikova kostka

Samolepka na zeď Rubikova kostka 001 z kategorie Ornamenty je v prodeji ve velikostech od 60x63cm do 120x126cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Více informací
od 509 Kč Koupit nejlevněji
Samolepky na zeď - Houslový klíč

Samolepky na zeď - Houslový klíč

Efektní samolepka na zeď v moderně uměleckém stylu, znázorňující noty v černé a červené barvě. Ozdobte vaši domácnost tímto originálním motivem, který osloví a potěší obzvláště milovníky hudby. Samolepky not si můžete rozvrhnout dle vaší kreativity. Je tak možno zakrýt i jakékoliv nedostatky na zdi. Upozornění: Výrobce doporučuje dodržet lhůtu minimálně 4 týdny od vymalování, aby došlo k řádnému vyschnutí podkladu. Pro dobrou přilnavost samolepek na zdi nejsou vhodné čerstvě natřené, vlhké a latexové povrchy včetně vodou omyvatelné výmalby

Více informací
od 190 Kč Koupit nejlevněji
B2B Samolepky na zeď - balóny

B2B Samolepky na zeď - balóny

<p style="text-align: justify;">Oživen&iacute; interi&eacute;ru jako např&iacute;klad dětsk&eacute;ho pokoj&iacute;čku nebylo nikdy snaz&scaron;&iacute;. Použijte tyto samolepky a dejte star&yacute;m stěn&aacute;m nov&yacute; kab&aacute;tek. Lepen&iacute; je snadn&eacute; a rychl&eacute;. Zvl&aacute;dne to každ&yacute;. D&iacute;ky dobr&yacute;m přilnav&yacute;m vlastnostem samolepek se nemus&iacute;te b&aacute;t, že se po nějak&eacute; době začnou odlepovat. Lepte na rovn&yacute; a hladk&yacute; povrch. Při lepen&iacute; ihned uhlazujte, ať se vyvarujete vzduchov&yacute;m bublink&aacute;m.</p> <p><strong>Obsah balen&iacute;:</strong></p> <ul> <li>Samolepky na zeď &amp;ndash; bal&oacute;ny</li> </ul> <p><strong>Technick&aacute; specifikace:</strong></p> <ul> <li><span>Materi&aacute;l: PVC</sp...

Více informací
od 125 Kč Koupit nejlevněji
B2B Samolepky na zeď - Zvířátka

B2B Samolepky na zeď - Zvířátka

<p>Přemýšlíte o bytové dekoraci pro Vaše nejmenší? Rozveselte jim pokojíček barevnými samolepkami v&nbsp;perfektním designu, zvířátkový motiv zaujme každého.</p> <p>Aplikace není nijak složitá, stačí zapojit fantazii a můžete začít tvořit. Při nalepování postupujte opatrně, aby se pod samolepkou neobjevovaly vzduchové bubliny. Doporučujeme nejprve nalepit kmen, poté větve, které následně ozdobíte lístky a celý obrázek oživíte veselými zvířátky. V&nbsp;případě, že samolepka již nebude pro Vaše dítě atraktivní, jednoduše, bez poškození stěn, ji sejmete ze zdi a nezanechá stopy po lepidle.</p> <p><strong>Obsah balení:</strong></p> <ul> <li>Samolepky na zeď</li> </ul> <p><strong>Technická specifikace:</strong></p> <ul> <li><span>Rozměr nalepené samolepky:</span><span>cca 133x180 cm</span></li...

Více informací
od 125 Kč Koupit nejlevněji
B2B Samolepky na zeď - rámečky

B2B Samolepky na zeď - rámečky

<p>Vyzdobte pokojíček originálními samolepkami. Přidejte vlastní fotografie a vytvořte tak jedinečnou dekoraci.</p> <p>Obsah balení:</p> <ul> <li>1× arch samolepek</li> </ul> <p>Technické specifikace:</p> <ul> <li>Materiál: PVC</li> <li>Rozměry produktu: 90 x 60 cm</li> <li>Rozměry po nalepení: <span>~&nbsp;</span>140 x 120 cm</li> </ul>

Více informací
od 115 Kč Koupit nejlevněji
JIRI MODELS 3D samolepky na zeď Auta

JIRI MODELS 3D samolepky na zeď Auta

Více informací
od 94 Kč Koupit nejlevněji
Ambiance Svítící samolepky na zeď Hearts and Clouds

Ambiance Svítící samolepky na zeď Hearts and Clouds

Bojí se vaše děti <b>večerních bubáků</b>? Není nic jednoduššího, než jim jejich dětské království vyzdobit svítícími samolepkami, které zaženou i tu největší příšeru. S touto sadou od značky <b>Ambiance</b> si můžete zdi a stěny vyzdobit dle vlastní fantazie a libosti. - Délka: 25 cm - Výška: 20 cm - Umístění nálepky: Na zeď - Péče: Otírejte suchým hadříkem - Materiál: Vinyl - Vlastnost: Svítící - Balení: Rovné

Více informací
od 319 Kč Koupit nejlevněji
Ambiance Svítící samolepky na zeď Moon and Clouds

Ambiance Svítící samolepky na zeď Moon and Clouds

Bojí se vaše děti <b>večerních bubáků</b>? Není nic jednoduššího, než jim jejich dětské království vyzdobit svítícími samolepkami, které zaženou i tu největší příšeru. S touto sadou od značky <b>Ambiance</b> si můžete zdi a stěny vyzdobit dle vlastní fantazie a libosti. - Délka: 30 cm - Výška: 15 cm - Umístění nálepky: Na zeď - Péče: Otírejte suchým hadříkem - Materiál: Vinyl - Vlastnost: Svítící - Balení: Rovné

Více informací
od 319 Kč Koupit nejlevněji
Ambiance Svítící samolepky na zeď Moon and Planets

Ambiance Svítící samolepky na zeď Moon and Planets

Bojí se vaše děti <b>večerních bubáků</b>? Není nic jednoduššího, než jim jejich dětské království vyzdobit svítícími samolepkami, které zaženou i tu největší příšeru. S touto sadou od značky <b>Ambiance</b> si můžete zdi a stěny vyzdobit dle vlastní fantazie a libosti. - Délka: 30 cm - Výška: 15 cm - Umístění nálepky: Na zeď - Péče: Otírejte suchým hadříkem - Materiál: Vinyl - Vlastnost: Svítící - Balení: Rovné

Více informací
od 319 Kč Koupit nejlevněji