Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Samsung galaxy gt s6810p

Nalezeno:    201 produktů


GT Mini

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km - Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver - Distance up to 10km - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots Single-mode Fiber Transceiver (10 km) DEM-310GT - 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standard) - Duplex LC connector - Full duplex operation - 802.3x flow control support - Fiber type: 9um single-mode fiber up to 10 km - Wave length: 1310nm - Power support: 3.3V - Power budget: 10.5dB - Hot pluggable - Class 1 laser product complies with EN 60825-1 - TTL signal detect indicator

Více informací
od 218 Kč
Koupit nejlevněji

Samsung EB-L1G6LLU

Samsung aku Typ EB-L1G6LLU originál 2100mAh/8Wh 3,8V Li-Ion

Více informací
od 171 Kč
Koupit nejlevněji

nabíječka s Micro-USB 2,5A pro Samsung Galaxy Fame GT-S6810P

nabíječka s Micro-USB 2,5A pro Samsung Galaxy Fame GT-S6810P 100-250V

Powery nabíječka s Micro-USB 1A pro Samsung Galaxy Fame GT-S6810P

Powery nabíječka s Micro-USB 1A pro Samsung Galaxy Fame GT-S6810P 1000mA 100-250V

baterie pro Samsung GT-S6810P

baterie pro Samsung GT-S6810P 1450mAh/5,4Wh 3,7V Li-Ion

Samsung baterie pro Galaxy GT-I9301 originál

Samsung baterie pro Galaxy GT-I9301 originál 2100mAh/8Wh 3,8V Li-Ion

Samsung baterie pro Galaxy S4 Mini / GT-i9190 / GT-i9195 / Typ B500BE originál

Samsung baterie pro Galaxy S4 Mini / GT-i9190 / GT-i9195 / Typ B500BE originál 1900mAh/7,2Wh 3,8V Li-Ion

baterie pro Samsung Galaxy GT-N5100

baterie pro Samsung Galaxy GT-N5100 4600mAh/17Wh 3,7V Li-Polymer

baterie pro Samsung Galaxy GT-I9301

baterie pro Samsung Galaxy GT-I9301 2100mAh/7,8Wh 3,7V Li-Ion

baterie pro Samsung Galaxy Tab GT-P1000

baterie pro Samsung Galaxy Tab GT-P1000 4000mAh/15Wh 3,7V Li-Polymer

baterie pro Samsung Galaxy GT-I8160P 3000mAh

baterie pro Samsung Galaxy GT-I8160P 3000mAh 3000mAh/11,4Wh 3,8V Li-Ion

baterie pro Samsung Galaxy Tab GT-P7500

baterie pro Samsung Galaxy Tab GT-P7500 7000mAh/25,9Wh 3,7V Li-Polymer