Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Seven creations classic

Nalezeno:    28 produktů


Seven Creations classic

Klasické příjemné realistické provedení silikonového vibrátoru. Vibrátor je multifunkční (7 funkcí vibrace), voděodolný s jednoduchým ovládáním.

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Seven Creations Classic Smooth / Vibrátor - Růžová

Klasické příjemné realistické provedení silikonového vibrátoru. Vibrátor je multifunkční (7 funkcí vibrace), voděodolný s jednoduchým ovládáním.

Silikonový vibrátor Seven Creations Silicone Classic

Silicone Classic Vibrator ca. 19cm black- silikonový vibrátor v černé barvě se 7 funkcemi vibrací. Ta jsou složeny z 3 úrovní síly (každý stisk zvyšuje o jednu) rychlost a 3 režimů vibračních pulzů. Napájení 2 baterie AA. Délka 17 cm, průměr 3,5 cm. Materiál Silikon a ABS. Značka Seven Creations.

Seven Creations Mini Classic / mini vibrátor - Růžová

Klasické příjemné realistické provedení silikonového mini vibrátoru nejen na cesty. Vibrátor je multifunkční, voděodolný s jednoduchým ovládáním.

Vibrátor Silicone Classic

Vibrátor Silicone Classic vyrobený z jemného silikonu. Je od 4 do 4,3 cm tlustý, 17 cm dlouhá pracovní část. Dráždivé zahnutí snadno zasáhne bod G. Vibrátor nabízí 7 režimů. Pulzů (3), eskalací (1) a gradací (3) tlačítkem vespod. Napájení 2 AA baterie. Doporučujeme pro tyto pomůcky používat gely na vodní bázi, které nenaruší jejich povrch. Materiál ABS/Silikon. Výrobce: Seven Creations.

Classic Large Vibrator Nude

Classic Large Vibrator Nude-vibrátor vyrobený z jemného silikonu. Je od 3,5 do 4,5 cm tlustý, 19 cm dlouhá pracovní část. Vibrátor nabízí 7 různých režimů. Pulzů (3), eskalací (1) a gradací (3) tlačítkem vespod. Napájení 2 AA baterie. Doporučujeme pro tyto pomůcky používat gely na vodní bázi, které nenaruší jejich povrch. Materiál ABS/Silikon. Výrobce: Seven Creations.

Silicone Classic Vibrator 23cm pink

Silicone Classic Vibrator 23cm pink- silikonový vibrátor ve tvaru penisu v růžové barvě se 7 funkcemi vibrací. Ta jsou složeny z 3 úrovní síly (každý stisk zvyšuje o jednu) rychlost a 3 režimů vibračních pulzů. Napájení 2 baterie AA. Délka 21,5 cm, průměr 4 cm. Materiál Silikon a ABS. Značka Seven Creations.

Silicone Classic Slim Vibrator Pink

Silicone CLASSIC SLIM VIBRATOR PINK- silikonový vibrátor ve tvaru penisu v růžové barvě se 7 funkcemi vibrací. Ta jsou složeny z 3 úrovní síly (každý stisk zvyšuje o jednu) rychlost a 3 režimů vibračních pulzů. Napájení 2 baterie AA. Délka 18 cm, průměr 4 cm. Materiál Silikon a ABS. Značka Seven Creations.