Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Seven creations ultimate

Nalezeno:    5 produktů


Seven Creations Vakuová pumpa

<p><strong><span style="color: #3366ff;"><span style="font-size: 14pt;">✓</span> automatická pumpa pro muže</span></strong> - bez balónku, pohodlné ovládání tlačítkem</p> <p><span style="color: #3366ff;"><strong><span style="font-size: 14pt;">✓</span> přesné měření tlaku</strong></span> - digitální display ukazuje aktuální hodnotu v PSI, měření můžeš vypnout samostatně</p> <p><span style="color: #3366ff;"><strong><span style="font-size: 14pt;">✓</span> sleduj jak ti roste</strong></span> - díky cm na válci vidíš své zlepšení</p> <p><span style="color: #3366ff;"><strong><span style="font-size: 14pt;">✓</span> rychlé uvolnění tlaku</strong> </span>- pokud si spokojený, jen zmáčkni tlačidlo AIR RELEASE a podtlak se uvolní</p> <p><strong>- baterie nejsou v balení (4 AAA): <a href="https://www...

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

Vakuová pumpa Seven Creations Ultimate Pleasure CLIT PUMP | Seven Creations

Vakuová pumpa Seven Creations Ultimate Pleasure CLIT PUMP v růžovém provedení, z ABS plastu a silikonu zvýší prokrvení a citlivost ženského klínu.

Dráždidlo na klitoris ULTIMATE gelové | Seven Creations

Stimulátor na klitoris Ultimate je z jemného gelového materiálu v růžové barvě. Dráždidlo na klitoris je zajímavý dámský stimulátor, který slouží ke vzrušování pomocí vibrace a možností vyvolání podtlaku.

Ultimate Vibrating Clit Tickek Pink

je stimulátor klitorisu opatřený třemi výstupky – bodlinami z měkkého želatinového materiálu. Velikost 15x5,5 cm. Napájení 2x AAA baterie, nejsou součástí balení. Značka Seven Creations.