Kde jsem:     >  Katalog

Singing rock

Nalezeno:    381 produktů


Singing Rock Rocket Šedá

Singing Rock Rocket Šedá

Špičkový ultralehký sportovní úvazek Rocket pro vaše největší lezecké výzvy. Pružné nohavičky s elastickým popruhem se dobře přizpůsobí noze lezce. Dále nabízí patentovanou 16mm sponu Rock and Lock, 4 tvarovaná poutka na materiál a jistící oko šíře 12 mm s pevností 15 kN

Více informací
od 1 800 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Grippy

Singing Rock Grippy

Více informací
od 340 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Attack

Singing Rock Attack

Více informací
od 1 063 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Bandit

Singing Rock Bandit

Více informací
od 3 235 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Buddy

Singing Rock Buddy

jednoduchá manipulace s lanem jednoduché používání dvojitého lana snadná regulace rychlosti nízká hmotnost efektivně rozptyluje teplo pohodlné slaňování třídí prameny lana pro lana o průměrech 7,8 - 11 mm materiál: dural

Více informací
od 298 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Aladin

Singing Rock Aladin

Polstrovaný Aladin úvazek ve tvaru vesty je navržen pro Big wall a Multi-pitch routes. Musí být užíván společně se sedacím úvazkem. Dva odnímatelné popruhy na materiál a tři klasické. Optimalizuje pozici těla při visu či pádu. Poskytuje nadstandardní pohodlí.

Více informací
od 417 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Fakir

Singing Rock Fakir

Lehké, skladné mačky, které jsou zároveň dostatečně odolné díky použité Cr-Mo oceli. Vyvinuty pro všechny terény od ledovcových túr a sněhových výstupů až po ledové kuloáry. snížený profil hrotů poskytuje lepší stabilitu při chůzi inovativní Micro-Step Adjustment (MSA) system umožňuje precizní nastavení velikosti bez nářadí jednoduché utažení a povolení popruhu díky nerezové Rock&Lock sponě asymetrický tvar mačky optimálně kopíruje vaši botu a poskytuje maximální oporu v náročnějším terénu dodávány včetně vyhazovačů sněhu tři upínací systémy vyhoví všem druhům vysokohorské obuvi Velikost: 37 - 47

Více informací
od 2 099 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Lucifer

Singing Rock Lucifer

Více informací
od 3 327 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Wizard

Singing Rock Wizard

Mírně zakřivený lehký cepín je určený pro klasické horské výstupy. Lopatka je navržena pro snadné sekání stupů nebo kopání plošiny. Ergonomicky tvarovaná hlava cepínu umožňuje snadnější brzdění při pádu. Poutko FIX je součástí balení. Vyráběno ve třech délkách.

Více informací
od 1 612 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Lehký, jednoduchý rovný cepín určený pro ledovcové tůry a jednoduché přístupy ve sněhu v horách. Lopatka pro snadné sekání stupů a kopání plošiny. Hlava je v ergonomickém tvaru vybavena otvory na karabinu. Prodáváno s poutkem FIX.

Více informací
od 1 522 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Top

Singing Rock Top

Univerzální úvazek s jednoduchým designem a posltrovanými nohavičkami pro různé lezecké aktivity, velmi vhodný pro lezecké školy, haly, na via ferraty a ledovcové tůry. Univerzální velikost i použití díky lehké konstrukci, chytrým sponám, vyztuženému jistícímu bodu. Opasek je vybaven jedním poutkem na materiál a je tak velmi lehký.

Více informací
od 801 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Shuttle

Singing Rock Shuttle

Více informací
od 383 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock D

Singing Rock D

Plně nastavitelný a velice pohodlný celotělový postroj pro zachycení pádu a polohování, vytvořený speciálně pro potřeby výškových pracovníků na ropných plošinách. Rovněž se hodí pro sestup, výstup a záchranu. Hlavní přednosti: díky komponentům z nerez oceli ideální úvazek pro práci na mořských ropných plošinách (vlhké a slané prostředí) polstrovaný bederní pás, ramena a nohavičky velmi pohodlný široký bederní pás zaručuje maximální komfort při práci ve visu přední navazovací bod pro zachycení pádu dle normy EN 361 přední připojovací bod pro umístění slaňovacích pomůcek či polohování (EN 813, EN 358) postranní připojovací body pro polohování pracovníka (EN 358) 3 velká poutka na materiál s nosností 5 kg 4 malá textilní očka k připevnění brašny na nářadí těžší předměty do 35 kg lze zavěsit ...

Více informací
od 2 244 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Site

Singing Rock Site

Polohovací systém SITE se zašitou duralovou spojkou je složen z lana zašitého do nerozebíratelné verze Lockeru. Lano je velmi odolné a pevné, chráněno krytkou z dutého PAD popruhu. Na jednom konci je ukočení provedeno šitým okem. Blokovací palec slouží k fixaci zařízení v požadované pozici.

Více informací
od 549 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Body

Singing Rock Body

Celotělový pracovní postroj pro zachycení pádu vyvinutý ve spolupráci s energetickými společnostmi pro maximální pohodlí při práci na sloupech VVN. Hlavní přednosti: odnímatelné a pratelné polstrování na ramenou a nohavičkách poskytuje skvělý komfort při práci reflexní proužky na ramenech a nohavičkách zvyšují viditelnost v horších světelných podmínkách ramenní popruhy jsou vybaveny poutky z pogumované textilie na odkládání jistících karabin/háků, maximální nosnost 1,5 kg polstrování pasu je pohyblivé ve vertikálním i horizontálním směru, poskytuje svobodu pohybu SPEED spony v pase a na nohavičkách umožňují plynulé a rychlé nastavení dle požadavku uživatele popruhy zašité v easy-lock sponách usnadňují povolování a dotahování ramenních popruhů přední a zadní navazovací body pro zachycení p...

Více informací
od 1 445 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock JOULE

Singing Rock JOULE

Tlumič pádu v podobě lanyardu slouží k jištění osob při revizních činnostech na pochozích konstrukcích a lávkách. Délka bez karabin - 70 cm po aktivaci 115 -118 cm.

Více informací
od 400 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Urban

Singing Rock Urban

Pracovní úvazek s polstrováním a anatomickým designem. Jistící bod je určen pro vis a slaňování, dvě pomocná poutka na materiál dvě doplňující poutka zaručí nesení potřebného vybavení.

Více informací
od 1 734 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Flake

Singing Rock Flake

Sedací úvazek speciálně navržný pro skialpinismus, ledovcové túry a expediční horolezectví. Výhodou je nízká hmotnost a možnost opravdu rychlého obléknutí.

Více informací
od 969 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Tarzan

Singing Rock Tarzan

Plně nastavitelný celotělový úvazek určený především pro lanové kurzy a zábavní parky. Pro zvýšení komfortu spojuje ramenní popruh s bederním pásem spona speed.

Více informací
od 2 069 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Ropedancer

Singing Rock Ropedancer

Plně nastavitelný celotělový úvazek vhodný pro lanová centra a zábavní parky. Úvazek se snadno nastavuje a jevybaven Speed sponami. Barevné rozlišení částí pro snadné oblékání i jištění. Dvě oka na materiál. Maximální nosnost je 150 kg.

Více informací
od 1 700 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Jacob

Singing Rock Jacob

určený pro technické lezení a pro práci ve výškách každé oko může být zatíženo v jakémkoli směru, což se může hodit nejen v krizových situaích pevnost každého oka 22 kN může být použit i jako smyčka pro kotvení Barva: červená s bílou Hmotnost: 140 g Délka: 140 cm Certifikace: EN 354, EN 566

Více informací
od 547 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Timber

Singing Rock Timber

Pracovní arboristický úvazek speciálně navržený aby při práci na stromě sloužil a nepřekážel. Vynikající komfort díky aktivnímu 3D polstrování. Odnímatelný odolný most, praktické úchyty pro materiál včetně úchytů na First Aid Bag a Porter. Zadní horní smyčka pro připojení ramenních popruhů (PULLER)

Více informací
od 4 194 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Versa

Singing Rock Versa

Velmi variabilní a univerzální úvazek. Díky konstrukci pasu a nohaviček zaručuje maximální komfort. Vhodný pro všechny lezecké aktivity, zejména pro začátečníky, lezecké kurzy a stěny.

Více informací
od 1 097 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock Locker

Singing Rock Locker

Zachycovač pádu, polohovací zařízení a nastavovač délky - multifunkční zařízení určené pro zachranné a pracovní účely. Lehké a multifunkční zařízení pro 11 mm lano.

Více informací
od 1 369 Kč Koupit nejlevněji
Singing Rock SIR

Singing Rock SIR

Slaňovací a nastavovací zařízení s antipanic systémem je velmi robustní a odolné a vhodné pro práci ve výškách. Zatažením za rukojeť dochází k postupnému prokluzu lana. Zablokování lana při zatažení do nejzazší polohy. Intuitivní používání a vysoká odolnost zařízení.

Více informací
od 2 848 Kč Koupit nejlevněji