Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skladaci destnik mini

Nalezeno:    392 produktů


Fulton Skládací Minilite Cats

Originální deštník britské návrhářky CATH KIDSTON ve spojení s kvalitou značky Fulton. Dámský lehký skládací<b> deštník klasické velikosti s originálním designem.

Více informací
od 829 Kč
Koupit nejlevněji

Poseidon Blu ray

> Stélka Ortholite > Voděodolný > Vrchní vrstva: textilní / syntetická > Uvnitř: Textilní > Podrážka: Syntetická

Více informací
od 1 122 Kč
Koupit nejlevněji

Skládací deštník mini (1 ks)

Skládací deštník s jednobarevným potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se vám vejde do kabelky. Konstrukce je tvořena osmi poli. Rukojeť deštníku je plastová a opatřená poutkem. Zapínání je klasické na suchý zip. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 17 cm. Celková délka je 53 cm. Délka složeného deštníku je 16 cm.

Esprit Dětský skládací deštník Mini Colored Dots

Esprit Dětský skládací deštník Mini Colored Dots.Počet paprsků: 8 Dětský skládací deštník značky Esprit, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě, do nepřízně počasí jako dělaný.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic Black

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic Black.Počet paprsků: 8. Pánský skládací deštník od značky Esprit, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě, do nepřízně počasí jako dělaný.

Doppler skládací deštník Mini Slim Chic - béžový

Dámský skládací mini deštník Doppler . Ideální doplněk. Díky svému malému tvaru a malé hmotnosti se vejde i do velmi malé kabelky. Výrobce: Doppler Velikost složeného deštníku 22 Průměr střechy deštníku 87 Váha 196 Materiál konstrukce ocel/carbon Systém mechanický Počet prutů 50/6 Záruka: 24 měsíců :Doprava zdarma

Esprit Dětský skládací deštník Mini Colored Dots

Dětský skládací deštník značky Esprit. Odolná konstrukce.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic Black

Pánský skládací deštník od značky Esprit. Odolná konstrukce.

Dámský skládací deštník mini (1 ks)

Dámský skládací deštník s barevným potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se vám vejde do kabelky. I když má deštník mini velikost, je velice pevný, obstojí i v silném větru. Rukojeť deštníku je plastová, opatřená poutkem. Konstrukce deštníku se skládá z osmi polí. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 18 cm. Celková délka je 56 cm. Délka složeného deštníku je 19 cm.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Lemonade

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Lemonade.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, součástí je obal ve stejné barvě, velmi skladný a praktický.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Dynasty Green

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Dynasty Green.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, jednoduchá obsluha, velmi skladný a praktický, lehká a zároveň odolná konstrukce, nepříznivé počasí si zpříjemníte pozitivními barvami.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Mercury Grey

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Mercury Grey.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, součástí je obal ve stejné barvě, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, snadno ho dáte do každé kabelky či batohu.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Skylight

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Skylight.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, velice lehký a skladný, odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, snadno se otevírá i zavírá.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, dodáván s obalem ve stejné barvě, svou velikostí je ideální do kabelky.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Imperial Palace

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Imperial Palace.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě, svou velikostí je ideální do kabelky.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Bright rose

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Bright rose.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě, buďte na déšť připravena, ideálně se vejde do vaší kabelky.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Sailor blue

Esprit Dámský skládací deštník Mini Basic uni Sailor blue.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, odolná konstrukce, dodáván s obalem ve stejné barvě, skvělý společník, když vám počasí nepřeje.

Dámský skládací deštník REFLEX mini

Skládací deštník značky Falcone se speciálním celoreflexním potahem. Nádhernou designovou rukojeť doplňuje černě lakovaná větruodolná konstrukce. Jednoduše buďte za tmy vidět.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Bubbles

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Bubbles.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, ideální do kabelky, s obalem stejné barvy, oceníte kvalitní materiál, i v sychravém počasí buďte stylová.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Dynasty Green

Dámský skládací deštník od značky Esprit. Jednoduchá obsluha.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Skylight

Dámský skládací deštník od značky Esprit. Velice lehký a skladný.