Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Skladanka zvirata leporelo

Nalezeno:    13 produktů


Svojtka SVOJTKA Leporelo Leporelová skládanka se zrcátkem - Zvířata

Toto malé leporelo je určeno přesně pro dětské ručky. Díky veselým a jednoduchým obrázkům se vaše dítě naučí základní slovíčka ze světa zvířat. Které zvířátko máš nejradši? Naučte své děťátko první slova a rozšiřte jeho základní slovní zásobu. Kniha obsahuje zrcátko, ve kterém děti uvidí samy sebe, a tak se také mohou pojmenovat. Zvířata - Svojtka&Co. od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Více informací
od 124 Kč
Koupit nejlevněji

Infoa Skládanka - Zvířata

Barevné rozkládací leporelo pro děti s mnoha barevnými fotografiemi známých zvířat.

Více informací
od 43 Kč
Koupit nejlevněji

Skládanka - Zvířata

Barevné rozkládací leporelo pro děti s mnoha barevnými fotografiemi zvířat.

Zvířata. Leporelová skládanka se zrcátkem

Toto malé leporelo je určeno přesně pro dětské ručky. Díky veselým a jednoduchým obrázkům se vaše dítě naučí pojmenovávat zvířata. Kniha obsahuje zrcátko.

Zvířata - Leporelová skládanka se zrcátkem

Toto malé leporelo je určeno přesně pro dětské ručky. Díky veselým a jednoduchým obrázkům se vaše dítě naučí základní slovíčka ze světa zvířat. Které zvířátko máš nejradši? Naučte své děťátko první slova a rozšiřte jeho základní slovní zásobu. Kniha obsahuje zrcátko, ve kterém děti uvidí samy sebe, a tak se také mohou pojmenovat.

Zvířata: Leporelová skládanka se zrcátkem (978-80-256-2336-7)

Kniha - 12 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Toto malé leporelo je určeno přesně pro dětské ručky. Díky veselým a jednoduchým obrázkům se vaše dítě naučí základní slovíčka ze světa zvířat. Které zvířátko máš nejradši? Naučte své děťátko první slova a rozšiřte jeho základní slovní zásobu. Kniha obsahuje zrcátko, ve kterém děti uvidí samy sebe, a tak se také mohou pojmenovat.

Farma - Leporelová skládanka se zrcátkem

Toto malé leporelo je určeno přesně pro dětské ručky. Díky veselým a jednoduchým obrázkům se vaše dítě naučí základní slovíčka z farmy. Jaká zvířata najdeme na farmě? Naučte své děťátko první slova a rozšiřte jeho základní slovní zásobu. Kniha obsahuje zrcátko, ve kterém děti uvidí samy sebe, a tak se také mohou pojmenovat.

Farma: Leporelová skládanka se zrcátkem (978-80-256-2334-3)

Kniha - 12 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Toto malé leporelo je určeno přesně pro dětské ručky. Díky veselým a jednoduchým obrázkům se vaše dítě naučí základní slovíčka z farmy. Jaká zvířata najdeme na farmě? Naučte své děťátko první slova a rozšiřte jeho základní slovní zásobu. Kniha obsahuje zrcátko, ve kterém děti uvidí samy sebe, a tak se také mohou pojmenovat.