Kde jsem:     >  Katalog

Skleneny stolek

Nalezeno:    174 produktů


Halmar Konferenční stolek CANARIA

Halmar Konferenční stolek CANARIA

Konferenční stolek Canaria, sklo Slotek Canaria můžeme popsat jako elegantní a jemný doplněk interiéru. Jelikož se značí svoji jednoduchostí a vysokou praktičností. Vzhled tohoto stolku Vás zaujme již na první pohled. Stolek je vyroben v kombinaci několika materiálů. Originální design nadchne každého, kdo si potrpí na nadčasovou elegantnost. Hlavním materiálem je čiré sklo, které je velmi pevný a odolný materiálem, také se jedná o vysoce odolný proti veškerému poškození. Díky sklu ho můžete snadno…

Více informací
od 629 Kč Koupit nejlevněji
Skleněný stolek EXCELENT

Skleněný stolek EXCELENT

Stůl je vyrobený z čirého ohnutého skla o tloušťce 15 mm. Hmotnost stolu je 38 kg a maximální zatížení stolu je 80 kg. Konferenční stolek je vysoce elegantní a je vhodný jak do moderního tak do klasického ineteriéru. Průměr stolu je 100 cm a výška je 50 cm. Konferenční stůl je zabalen speciálně, aby nebyl poškozen dopravou.

22 241 Kč Více informací
Skleněný stolek ALFA

Skleněný stolek ALFA

Stůl je vyrobený z čirého ohnutého skla o tloušťce 12 mm. Hmotnost stolu je 36 kg a maximální zatížení stolu je 80 kg. Konferenční stůl je zabalen speciálně, aby nebyl poškozen dopravou.

11 811 Kč Více informací
Skleněný stolek VICTORY

Skleněný stolek VICTORY

Stůl je vyrobený z čirého skla. Jedná se o elegantní nadčasový design. Konferenční stůl je zabalen speciálně, aby nebyl poškozen dopravou.

9 232 Kč Více informací
Skleněný stolek MODUS Sklomat

Skleněný stolek MODUS Sklomat

Modus je čtyřnohý skleněný stolek. K dispozici je ve skle čirém.

8 250 Kč Více informací
Skleněný stolek Enders Elegance

Skleněný stolek Enders Elegance

Německá firma Enders byla založena před více než sto lety a na trhu tepelných zářičů se pohybuje několik desítek let. Jejich produkty se díky tomu mohou pyšnit vysokou kvalitou zpracování, velikou spolehlivostí a nejmodernějšími technologiemi v oboru. V sortimentu značky Enders se nachází i příslušenství pro venkovní topidla. Jedná se především o velmi odolné ochranné obaly a několik dalších doplňků. Na této stránce je uveden kvalitní skleněný stolek pro topidla Enders Elegance. Jedná se o pr...

899 Kč Více informací
Skleněný stolek Trio střední

Skleněný stolek Trio střední

Konferenční stolek Trio střední 350x500x450 mm je vyroben z čirého skla. Obrázek je ilustrační, nejedná se o set stolků.

4 209 Kč Více informací
Skleněný stolek Trio malý

Skleněný stolek Trio malý

Konferenční stolek Trio malý 300x400x450 mm je vyroben z čirého skla. Obrázek je ilustrační, nejedná se o set stolků.

2 987 Kč Více informací
skleněný stolek Trio velký

skleněný stolek Trio velký

Konferenční stolek Trio velký o rozměru 400x600x450 mm je vyroben z čirého skla. Obrázek je ilustrační, nejedná se o set stolků.

5 159 Kč Více informací
Skleněný stolek EXCELENT Sklomat

Skleněný stolek EXCELENT Sklomat

Stůl je možné zakoupit vyrobený z čirého skla.Konferenční stůl je zabalen speciálně, aby nebyl poškozen dopravou.

18 590 Kč Více informací
Skleněný stolek 2+1

Skleněný stolek 2+1

Ratanová jídelní souprava je v bílém odstínu. Ratanový stůl má skleněnou desku a doplňují ho dvě ratanové židle s bílými sedáky. Využijete v kuchyni, jídelním koutě nebo na terase.

7 200 Kč Více informací
skleněný stolek Trio velký Sklomat

skleněný stolek Trio velký Sklomat

Konferenční stolek Trio velký400x600x450 mm je vyroben z čirého skla.

4 180 Kč Více informací
Skleněný stolek Trio malý Sklomat

Skleněný stolek Trio malý Sklomat

Konferenční stolek Trio malý 300x400x450 mm je vyroben z čirého skla.

2 420 Kč Více informací
Skleněný stolek Trio střední Sklomat

Skleněný stolek Trio střední Sklomat

Konferenční stolek Trio střední 350x500x450 mm je vyroben z čirého skla.

3 410 Kč Více informací
Skleněný HIFI stolek

Skleněný HIFI stolek

Zastavte pátrání po produktu: Skleněný HIFI stolek! Vyzkoušejte zboží, které prošlo zkouškou spokojenosti zákazníků. Doručitelnost zásilek přes 98% Váš dům, byt, malý pokojík a nebo zahrádka, to vše můžete vybavit jedním nákupem u nás. Skleněný HIFI stolek Elegantní stolek vhodný na HIFI sestavy a další doplňky. Stolek je díky svému designu vhodným stylovým doplňekm pro Váš obývací pokoj. Pět poliček můžete využít různými způsoby, jednak umístěním hudebních sestav, ale také různými maličkostm...

5 995 Kč Více informací
Řečnický pult skleněný stolek - Chromový

Řečnický pult skleněný stolek - Chromový

Řečnický pult se skleněným stolkem 600x400x1115 mm - Chromová základna Řešení stolové desky pro přednášky s 15° úhlem pohledu pro ergonomické držení těla Vrchní deska opatřena zábranou proti sesunutí listů Dostupné ve variacích v černém, stříbrném, nebo chromovém provedení Rozměry základny: (ŠxHxV) 550x345x8 mm Rozměry pultové skleněné desky: 600x400 mm Skleněná deska z tvrzeného skla Lze použít na obchodních konferencích, univerzitách, hotelech, nebo dokonce na obchodních výstavách...

8 684 Kč Více informací