Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Slipy na plavani

Nalezeno:    86 produktů


JOE SNYDER bílé slipy JS01

Bílé pánské slipy vhodné i na plavání Bílé slipy Joe Snyder jsou vyrobené rychleschnoucího materiálu, a proto jsou vhodné jako plavky na plavání nebo tzv. opalovačky. Slipy jsou na bocích víc vyříznuté a ukazují tak v maximální možné míře Vaší vysportovanou postavu. Mají efekt mírného nazvednutí, což způsobuje váček v přední části prádla.

BRAVE PERSON modré slipy Sport

Pánské luxusní slipy od Brave Person jen na www.dmxgear.cz Jedinečné pánské sportovní modré slipy, které mají nízký sed a jsou vpředu vykrojené. V pase mají velmi úzkou gumu obšitou látkou. Vpředu mají váček na přirození. Jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.

BRAVE PERSON modré luxusní slipy Cube

Modré luxusní slipy Brave Person Jedinečné pánské luxusní modré slipy, které mají širokou gumu v pase. Tyto slipy mají vpředu váček, jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.

BRAVE PERSON sportovní bílé slipy White

Bílé sportovní slipy Brave Person, které mají nízký sed Jedinečné pánské sportovní bíé slipy, které mají nízký sed. V pase mají úzkou gumu obšitou látkou. Tyto slipy jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.

BRAVE PERSON bílé pánské děrované slipy

Bíé děrované slipy Brave Person, které mají nízký sed Jedinečné pánské luxusní bílé děrované slipy, které mají nízký sed. V pase mají úzkou gumu obšitou látkou. Tyto slipy jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.

BRAVE PERSON sportovní černé slipy Black

Černé sexy bokové slipy Brave Person, jen na www.dmxgear.cz Jedinečné pánské sportovní černé slipy, které mají nízký sed. V pase mají úzkou gumu obšitou látkou. Tyto slipy jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.

BRAVE PERSON bílé bokové slipy Slim

Bílé bokové slipy - adamitky od Brave Person Jedinečné pánské sportovní bílé slipy, které mají nízký sed a jsou vpředu hodně vykrojené. V pase mají velmi úzkou gumu obšitou látkou. Vpředu MAJÍ váček na přirození. Jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.

BRAVE PERSON růžové bokové slipy Slim

Růžové bokové pánské slipy pro sportovce Jedinečné pánské sportovní růžové slipy, které mají nízký sed a jsou vpředu hodně vykrojené. V pase mají velmi úzkou gumu obšitou látkou. Vpředu MAJÍ váček na přirození. Jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.

BRAVE PERSON bílé luxusní slipy Howe Ray

Bílé luxusní slipy Howe Ray Brave Person Jedinečné pánské luxusní bílé slipy, které mají nízký sed. V pase mají úzkou gumu obšitou látkou. Tyto slipy mají vpředu váček, jsou určené zejména na sport, do posilovny, na TRX, na cross-fit, na kolo, na plavání, na spaní či volnočasové aktivity.