Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Smaltovane konvice

Nalezeno:    8 produktů


Kusmi Tea Litinová čajová konvice Arare 0,55 l, černá

Čajová konvička Iwachu Arare byla vyrobena ve městě Morioka v Japonsku, kde se výrobky ze smaltované litiny vyrábí již více než 100 let. Iwachu je značka, která kombinuje tradiční a moderní technologie a kontinuálně vylepšuje design s akcentem na snadné používání, jednoduchou údržbu a dlouhou životnost jejich produktů. Konvička ze smaltované litiny je vybavena odnímatelným jemným nerezovým filtrem pro přípravu všech druhů čajů.

Tekutý odvápňovač a tablety pro kávovary a konvice

• Odvápňovací sada pro automatické kávovary BOSCH/ SIEMENS • Snadné použití • Obsah: 500 ml tekutého odvápňovacího prostředku +10 kusů tablet, stačí na 5 cyklů odvápněníOdstraňuje účinně škodlivé usazeniny vápna ve vašich spotřebičích.Kód výrobku 311759, alternativa k 311196, 311813 Návod k použití tekutého odvápňovače: Automatický kávovar:100 ml rozpouštědla vodního kamene (1/5 obsahu láhve) přidat do zásobníku a doplnit vodou až ke stupnici. Pozor: Vodní kámen odstraňovat přesně podle údajů ...

Staub Litinová konvice na vaření vody 1,15 l - černá

Povedeným spojením tradičního, moderního a mezinárodního stylu byla vytvořena jedinečná konvice na čaj Staub o objemu 1,15 l, průměru 16,5 cm s čajovým sítkem v černé barvě La Théiere (tey-yer). Neobvyklý design s japonskými prvky a syté barvy příznačné pro nádobí Staub doplněné nerezovými úchyty umocní váš chuťový zážitek z dobrého čaje nebo kávy.