Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Smes zrni do krmitka

Nalezeno:    36 produktů


Lorpio zaneta krmítková směs feeder medium 2 kg

Výborná konzistence do klasického i feederového krmítka. Použití: celoročně Určení: feeder Balení: 2000 g

Krmivo pro ptactvo - Krmítková směs 4 kg KRMÍTKO

Produkt je určen především k přikrmování venkovního ptactva v nepříznivém období - zpravidla v období prosinec - únor. Obsah sáčku nasypeme v přiměřených dávkách do krmítka chráněného před sněhem.

Mondial f krmítková směs powermix cejn karamel 1 kg

Nesmějí chybět ani mleté anglické vločky. Krmení intenzivně pracuje u dna, dobře láká cejny a jiné větší ryby. Ideální jak do krmítka, tak i pro zakrmování rukou nebo prakem. Vhodné pro celoroční použití. PŘÍCHUŤ-KARAMEL.

Mondial f krmítková směs powermix carp 1 kg-med

Obsahuje mletý partikl, sladké sušenky, arašídy a další složky lákavé pro kapry. Atraktivita byla ještě zvýšena přidáním barevných kousků anglických vloček. Ideální jak do krmítka, tak i pro zakrmování rukou nebo prakem. Vhodné pro celoroční použití.

Lorpio krmítková směs magnetic carp 2 kg

Všechny recepty byly vyvinuty Piotrem Lorencem, individuální Vícemistr světa a současný Polský šampion. Pečlivě vybrané kvalitní komponenty byly tepelně ošetřeny, aby byla zvýšena jejich účinnost a barvy, chutě a vůně jsou dokonale přizpůsobeny preferencí jednotlivých druhů ryb. Tyto nástrahy mají silný atraktant součásti, které dlouhodobě udržuje ryby při lovu, který nenajdete v jiných směsí na trhu k dispozici. Naším hlavním cílem při výrobě řady MAGNETIC bylo dostat se až na vysoce kvalitní ...

Mondial f krmítková směs river extra lepivé 5 kg

Má příjemné vanilkově sladké aroma. Je vhodné pro celoroční použití pro lov kaprů a větších ryb. Vhodné do krmítka i pro zakrmování rukou nebo prakem. Obsahuje speciální lepivou složku, aby bylo možné krmení použít i v proudu na řece. Díky tomu krmení dobře drží v krmítku (krmné koule pohromadě) a krmení se začíná uvolňovat až u dna. Není tak rychle odplavováno proudem a déle láká ryby.

Mondial f krmítková směs supermix plotice vanilka 2,5 kg

Obsahuje sladké sušenky, pomleté semínka včetně konopí, které je pro plotice neodolatelné. Obsahuje i pomletou anglickou vločku. Je lehké a ve vodě rychle pracuje. Ideální jak do krmítka, tak i pro zakrmování rukou nebo prakem. Vhodné pro celoroční použití. PŘÍCHUŤ-VANILKA.

Mondial f krmítková směs powermix cejn karamel 2,5 kg

Obsahuje pomleté sladké sušenky, perník nebo melasu. Nesmějí chybět ani mleté anglické vločky. Krmení intenzivně pracuje u dna a dobře láká cejny a jiné větší ryby. Ideální jak do krmítka, tak i pro zakrmování rukou nebo prakem. Vhodné pro celoroční použití. PŘÍCHUŤ-KARAMEL.

RS Fish® Krmítko drátěné

Drátěné pružinové průběžné krmítko s krátkou trubičkou o průměru 25 mm a délce 50 mm. Do krmítka lze jednoduchým způsobem namačkat vnadící směs a pomocí krmítka ji dopravit na lovné místo. Průžina je z kvalitního barveného drátu a nedoformuje se.

TUBUSOVÉ KRMÍTKO KT 30 Al

Pro krmení kuřátek je určené tubusové krmítko KT 30 Al. Do krmítka pro kuřata se dává krmná sypká směs nebo krmné granule. Tubusové krmítko KT 30 Al se dá také použít pro nosnice na doplnění kapacit mechanického krmítka. Balení obsahuje mísu, tubus a klobouk. Tubus je výškově přestavitelný na středovém šroubu. Ve středovém šroubu je otvor umožňující zavěšení krmítka. Rozměry: • Celková výška krmítka: 690 mm • Výška tubusu: 480 mm • Výška krmného žlábku: 7...

RS Fish® Krmítko drátěné s trubičkou

Drátěné pružinové průběžné krmítko s dlouhou trubičkou o průměru 25 mm a délce 5cm. Do krmítka lze jednoduchým způsobem namačkat vnadící směs a pomocí krmítka ji dopravit na lovné místo. Pružina je z kvalitního barveného drátu a nedoformuje se. Trubička slouží k zabránění zamotání koncového návazce kolem kmenového vlasce.

Egerfish Zátěž krmítko drátěné s trubičkou a zátěží 40 g

Drátěné pružinové průběžné krmítko s dlouhou trubičkou a zátěží uvnitř krmítka. Do krmítka lze jednoduchým způsobem namačkat vnadící směs a pomocí krmítka ji dopravit na lovné místo. Pružina je z kvalitního barveného drátu a nedeformuje se. Rozměry jednotlivých hmotností : - 15 g - průměr 16 mm, délka trubičky 30 cm - 20 g - průměr 20 mm, délka trubičky 30 cm - 30 g - průměr 24 mm, délka trubičky 30 cm - 40 g - průměr 29 mm, délka trubičky 24 cm - 50 g - průměr 29 mm, délka trubičky 24...

VÝSTAVNÍ KLEC NA HOLUBI 5 KÓJÍ

Výstavní klec pro holuby bodově svařovaná a žárově zinkovaná, vel.1910x415x400cm Nosné dráty síla 5 a 4 mm, výplň 3 mm. rozteč 32 mm. Přepážky bodovány vodorovně aby nedocházelo ke štípání holubů. Rozteč přepážek cca 24 mm. Výsuvná dvířka do 1/2 klece rozděleny v kleci tak, aby bylo možno každou buňku osadit dvěma krmítky, které se zavěšují za dráty. Krmítka jsou určena na vodu a na zrno či směs a nejsou součástí klece. Klec se skládá na rozměr 240x41,5x3cm....

Drennan krmítko Oval Groundbait Standard 15g Small

Krmítko Oval Groundbait Feeder je vyráběno z tvrdého a odolného plastu ve dvouch barevných verzích Weedy Green a Gravel Brown. Tato široká škála osmi otevřených krmítek pokrývá veškerý rybolov na stojatých vodách a řekách s odhozovým závažím od 15 g (1 / 2oz) do 60g (2 1 / 2oz). Otvory na krmítku zajišťují, že se krmítková směs rozptýlí přímo kolem nástrahy s háčkem. Tyto robustní krmítka jsou dokončeny s integrovaným tvaro...