Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Smes zrni pro kanary

Nalezeno:    37 produktů


Avest Směs pro kanáry 13 Balení: 20kg

Kanár 13 krmná směs vhodná výhradně pro Kanáry

Krmivo ZOB pro kanáry 500g

Kompletní směs semínek a zrn pro kanáry.

LOLO Basic pro kanáry 500g

LOLO Basic pro kanáry 500gKrmná směs pro kanárySpecifikace produktuzákladní dobře vyvážená směs pro kanárykompletní krmivosměs semínek pro dobrou kondici Vašeho kanáraDalší parametrySložení: Semeno lesknice kanárské, řepkové semeno, semeno řepice, proso červené, proso žluté, lněné semínko, semena konopí, oves bezpluchý, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, karoten, vojtěšková moučka.

Krmivo AVICENTRA delux pro kanáry 500g

Výběrová směs pro kanáry - kompletní krmivo. Výběrová směs zrnin vhodná pro kanárky obohacená o extrudované krmivo a vitamínové perly. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: řepka, lesknice, proso bílé, proso červené, len, senegalské proso, semenec, niger, vitamínové perle, extrudované obiloviny.

LOLO Basic Fruit pro kanáry 600g

LOLO Basic Fruit pro kanáry 600gKrmná směs pro kanárySpecifikace produktuzákladní dobře vyvážená směs pro kanárykompletní krmivo s ovocemsměs semínek pro dobrou kondici Vašeho kanáraDalší parametrySložení: Proso žluté, proso červené, semeno lesknice kanárské, saflorové semeno, oves bezpluchý, lněné semínko, slunečnicové semeno krmná, sušený kokos, kukuřičná mouka, bezinkový, jablko, malina, semena konopí, pšeničná mouka, karoten, mouka z vojtěšky....

Krmivo AVICENTRA standart pro kanáry 500g

Základní krmná směs pro kanáry. K doplnění plné hodnoty krmiva podávejte čerstvé ovoce, zelené krmivo aj. a zajistěte dostatek pitné vody. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: řepka, proso žluté, proso červené, oves nahý, lesknice, len.

VL Prestige Canary pro kanáry 20kg

Speciální směs semen Versele Laga Prestige Canary Premium má pestré a vyvážené složení, speciálně přizpůsobené specifickým výživovým požadavkům kanárů.

Krmivo VERSELE-LAGA Prestige pro kanáry 1kg

Tradiční směs pro všechny kanárky. Kompletní krmivo pro kanáry. Vhodné pro zpěvné kanáry. Krmný návod: viz obal. Složení: 63% semena, 19% řepka, 6% černá řepka, 5% lněné semínko, 3% loupaný oves, 2,5% konopí, 1,5% niger.

VL Prestige Canary pro kanáry 1kg

 Speciální směs semen Versele Laga Prestige Canary Premium má pestré a vyvážené složení, speciálně přizpůsobené specifickým výživovým požadavkům kanárů. Obsahuje vitamíny, aminokyseliny, minerální látky a přídavek florastimulu pro optimální kondici a trávení, semínek chia, která dodávají omega-3 mastné k...

LOLO Basic pro kanáry 2,4kg (3l) (vědro)

LOLO Basic pro kanáry 2,4kg (3l) (vědro)Krmná směs pro kanárySpecifikace produktuzákladní dobře vyvážená směs pro kanárykompletní krmivosměs semínek pro dobrou kondici Vašeho kanárabaleno v praktickém kyblíkuDalší parametrySložení: Semeno lesknice kanárské, řepkové semeno, semeno řepice, proso červené, proso žluté, lněné semínko, semena konopí, oves bezpluchý, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, karoten, vojtěšková moučka.

V-L Orlux Handmix (směs pro ruční dokrmování drobných exotů nebo

V-L Orlux Handmix (směs pro ruční dokrmování drobných exotů nebo pomoc krmícím rodičům) 500gSměs pro ruční dokrmování drobných exotůSpecifikace produktuzákladní krmivo pro umělý odchov malého ptactvavhodné také jako pomoc krmícím rodičůmvelmi vhodné jako doplněk pro kanáry, exoty a malé papoušky v hnízdě

WITTE MOLEN Eggfood - vaječná směs 400g

WITTE MOLEN Eggfood - vaječná směs 400gVaječná směsSpecifikace produktuunikátní vlhčená vaječniceobsahuje všechny složky potřebné pro správný růst mladých ptáků, pro zvýšené nároky dospělých ptáků v období rozmnožování a také v období přepeřovánívaječina je vlhčená a připravená k přímému použitívhodné používat v průběhu celého roku pro dlouhodobou dobrou kondici ptákůvhodné pro zebřičky, kanáry, andulky, korely, agapornise a všechny další druhy semenožravých ptákůvysoce kvalitní bílkovinybohaté...

Krmivo pro Ptáky MIX MEAL pro zrnožravé 1kg

Směs vaječného krmiva pro zrnožravé exotické ptáky (např. pro kanáry, papoušky,...) s ovocem a vaječnými sušenkami, která dodá vašemu papouškovi to pravé pro zdraví a krásu.