Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Smoby kyblicek cars s konvickou

Nalezeno:    12 produktů


Smoby Kyblíček Cars 3 s konvičkou a příslušenstvím

Set na písek s motivem Bleska z filmu Auta/Cars. Součástí je sítko, hrabičky, lopatka, formička na písek ve tvaru auta a konvička. Výška kyblíčku 16 cm.

Smoby Cars Kyblíček s konvičkou a příslušenství

Smoby Cars Kyblíček s konvičkou a příslušenství   Plastový, středně velký kyblík s potiskem obrázku z animáku Cars, má v oranžovém víku prakticky zasunuty hrabičky, lopatku a červené autíčko. Ke kyblíku patří zelená konvička.   ...

Smoby Kyblíček Cars 3 s konvičkou a přísl., střední

Po zimě je potřeba dát do pořádku všechny záhonky na zahradě a k tomu malému pomocníkovi pomůže originální zahradní sada náčiní s konvičkou s motivem hrdinů z filmu Auta 3.

Smoby Kyblíček Olaf s konvičkou a příslušenstvím

Kyblíček Olaf s konvičkou a příslušenstvím Kyblíček na písek v licenci Frozen/Ledové království. Součástí konvička, lopatička, hrabičky a dvě formičky. Průměr kyblíčku 16 cm.

Smoby Kyblíček Disney Princess s konvičkou a příslušenstvím

Set na písek s motivem Disney princezen. Obsahuje kyblíček, sítko, hrabičky a lopatičku, konvičku a formičku. Průměr kyblíčku 17 cm, výška 16 cm.

SMOBY Kyblíček Minnie s konvičkou a přísl., střední

Kyblíček na písek s oblíbenou myškou Minnie. Součástí hrabičky, lopatička, formička ve tvaru srdíčka a sítko. Průměr kyblíčku 17 cm.

Smoby Kyblíček Cars 3 střední

Kyblíček na písek s oblíbeným Bleskem McQueenem z filmu Auta/ Cars. Průměr 16 cm.

Smoby Kyblíček Cars 3 střední

Kyblík střední velikosti s motivem Bleska McQueena z filmu Cars je připraven pro děti od 3 let, které si s ním chtějí pohrát jak doma, tak na zahradě na pískovišti. Kupte chlapcům kyblík s autíčky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška kyblíku: cca 16 cm

Smoby Kyblíček Toys Story s konvičkou a přísl., střední

Set na písek v licenci Toys Story. Obsahuje kyblíček, sítko, hrabičky a lopatičku, konvičku a formičku.

SMOBY Kyblíček Ledové království 2 s konvičkou a přísl., střední

Set na písek s motivem licence Ledové království 2. Součástí je sítko, hrabičky, lopatka, formička na písek a konvička. Výška kyblíčku 17 cm.

Smoby Kyblíček Ledové království 2 s konvičkou a příslušenstvím střední velikost

Plastový, středně velký kyblík s potiskem obrázku z animáku Ledové Království, má ve světle modrém víku zasunuty fialové hrabičky, lopatku a bábovku. Ke kyblíku patří fialová konvička. Obsah balení: kyblíček, sítko, lopatka konvička, hrabičky, bábovka Vyberte dětem ...