Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Soska andela

Nalezeno:    10 produktů


Dekorativní soška anděla Dakls

Kouzelné sošky Dakls se mohou stát talismany vašeho domova. Umístěte je na police, parapety nebo slavnostně prostřený stůl a sledujte tu nádheru.

Soška klečícího Anděla

Krásná socha anděla ozdobí vaši zahradu, interiér, ale vhodná může být i na hrob. Precizně a detailně zpracováno. Ručně odlito a malováno. Materiál: polyresin. Rozměry:62,5 x 34.cm.

Soška Anděl a dítě

Krásná soška anděla s dítětem s mnoha detaily. Výborné jako dárek pro vaše blízké.

Soška Anděl s křížem

Soška anděla s křížem doplní Váš interiér, ale vhodná může být i na hrob či do zahrady. Precizně a detailně zpracováno. Materiál: polyresin. Rozměry: 45 x 23 cm.

Soška Anděl s lucernou

Nádherně zpracována soška anděla doplněna o solární lucernu, která se po setmění automaticky rozsvítí, je ideálně vhodná na hrob, ale ozdobí i zahradu. Materiál: polyresin. Rozměry: 49 x 27 cm.

Soška Andělíček klečící

Soška klečícího anděla ozdobí vaši zahradu i interiér, ale vhodná může být i na hrob. Precizně a detailně zpracováno. Materiál: polyresin. Rozměry: 40 x 34 cm.

Soška Anděl klečící, 30 cm

Působivá soška klečícího anděla s velkými křídly je vhodná k umístění v interiéru i exteriéru. Materiál: polyresin odolný proti povětrnostním vlivům. Rozměry: výška 30 cm.

Fantasyobchod Doctor Who miniatura - svítící socha Plačícího anděla

Soška plačícího anděla ze seriálu Doctor Who se svítícím podstavcem, který vytvoří opravdu strašidelnou atmosféru. Výška sošky cca 10 cm. Součástí balení je anglická knížečka o Plačících andělech.

Ghost Recon: Wildlands - Fallen Angel

Soška padlého anděla „Fallen Angel” vymodelovaného přesně podle slavné sochy Santa Muerte, kterou lze ve hře spatřit. Jakožto symbol ochrany je tato zbožštělá postava ve fiktivním světě Ghost Recon: Wildlands členy drogového kartelu Santa Blanca zároveň uctívána i obávána.