Kde jsem:     >  Katalog

Sportovni kabelky

Nalezeno:    253 produktů


Under Armour FAVORITE TOTE - Taška

Under Armour FAVORITE TOTE - Taška

Dámská sportovní kabelka Under Armour FAVORITE TOTE vás jistě zaujme. Použitý materiál s technologií Storm1, udrží vaše věci v suchu i za nepříznivého počasí. Hlavní prostorná část kabelky je uzavíratelná prodlouženým zipem. Dvojité popruhy nabízejí několik možností, jak kabelku nosit.

799 Kč Více informací
FIT diář 2020 pro ženy - Stanislava Holomková

FIT diář 2020 pro ženy - Stanislava Holomková

Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Proč si pořídit fit diář? - Díky skladnénu formátu A5 a tenkosti diáře se vejde do každé sportovní tašky i kabelky. - Žádné dělení dnů, žádné otáčení stránek - vaše aktivity vidíte pohromadě v rámci jednoho týdne. - Místo v diáři nejen pro tréninkové dny, ale i pro pracovní a volnočasové aktivity. - Žádné zdlouhavé v...

251 Kč Více informací
Zrcátko Cyklista

Zrcátko Cyklista

Také jste propadli kouzlu života v sedle koní dvacátého prvního století? Pak si ovšem na své výlety nesmíte zapomenout přibalit sportovní tričko, které bude k cyklistice ladit. Kam se hrabe žlutý trikot!. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm.

263 Kč Více informací
Under Armour Favorite 2.0 Tote, univerzální, Black

Under Armour Favorite 2.0 Tote, univerzální, Black

Dámská sportovní kabelka Under Armour.Použit materiál s technologií Storm1, která udrží Vaše věci v suchu i za nepříznivého počasí.Hlavní prostorná část kabelky je uzavíratelná prodlouženým zipem.Dvojité popruhy nabízejí několik možností, jak kabelku nosit.Rozměry: 51,5 x 32 x 25cm, 25L.

595 Kč Více informací
Dámské tašky Favorite Metallic 2.0 Tote OSFA SS20 - Under Armour

Dámské tašky Favorite Metallic 2.0 Tote OSFA SS20 - Under Armour

Dámská sportovní kabelka Under Armour.Použit materiál s technologií Storm1, který udrží Vaše věci v suchu i za nepříznivého počasí.Hlavní prostorná část kabelky je uzavíratelná prodlouženým zipem.Dvojité popruhy nabízejí několik možností, jak kabelku nosit.Menší vnější kapsa.Metalické detaily nabízí jedinečný design.

818 Kč Více informací
Zrcátko Běžec

Zrcátko Běžec

Utečte všem starostem, které na Vás pořád přistávají ze všech stran. Běhání je báječný relax a udělá z Vás mrštné gepardy (skoro). Sportovní tričko s příhodným potiskem by se Vám do začátku určitě hodilo, že?. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm.

263 Kč Více informací
Dámské tašky Favorite 2.0 Tote SS21 - Under Armour - OSFA

Dámské tašky Favorite 2.0 Tote SS21 - Under Armour - OSFA

Dámská sportovní kabelka Under Armour.Použit materiál s technologií Storm1, která udrží Vaše věci v suchu i za nepříznivého počasí.Hlavní prostorná část kabelky je uzavíratelná prodlouženým zipem.Dvojité popruhy nabízejí několik možností, jak kabelku nosit.Rozměry: 51,5 x 32 x 25cm, 25L. Materiálové složení: 100% Polyester

660 Kč Více informací
Taška adidas Core Duffel M CV4269

Taška adidas Core Duffel M CV4269

Taška adidas Core Duffel M CV4269 Na tuto dámskou sportovní tašku se při každodenních cestách do fitka můžeš spolehnout. Je vyrobená z odolného polyesteru. Má prostornou hlavní přihrádku a spoustu kapes, do kterých se vejde veškerá sportovní výbava. Nechybí ani samostatný prostor na obuv. Díky dvěma uchům a nastavitelnému popruhu se pohodlně přenáší. Celoplošná grafika dodává tašce sportovní styl. hlavní přihrádka na zip na přední straně včleněné kapsy ze síťoviny, skrytá zadní kapsa na z...

1 019 Kč Více informací
Under Armour Favorite 2.0 Tote, univerzální, Rift, Blue

Under Armour Favorite 2.0 Tote, univerzální, Rift, Blue

Dámská sportovní kabelka Under Armour. Použit materiál s technologií Storm1, která udrží Vaše věci v suchu i za nepříznivého počasí. Hlavní prostorná část kabelky je uzavíratelná prodlouženým zipem. Dvojité popruhy nabízejí několik možností, jak kabelku nosit. Rozměry: 51,5 x 32 x 25cm, 25L. Tabulka velikostí značky Under Armour.

595 Kč Více informací
Under Armour Favorite Metallic 2.0 Tote, univerzální, Beta

Under Armour Favorite Metallic 2.0 Tote, univerzální, Beta

Dámská sportovní kabelka Under Armour. Použit materiál s technologií Storm1, který udrží Vaše věci v suchu i za nepříznivého počasí. Hlavní prostorná část kabelky je uzavíratelná prodlouženým zipem. Dvojité popruhy nabízejí několik možností, jak kabelku nosit. Menší vnější kapsa. Metalické detaily nabízí jedinečný design. Tabulka velikostí značky Under Armour.

737 Kč Více informací
Fit diář 2018 pro muže - Vundrle Jan

Fit diář 2018 pro muže - Vundrle Jan

Fit diář 2018 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Proč si pořídit fit diář? Díky skladnému formátu A5 se vejde do každé sportovní tašky i kabelky. Žádné dělení dnů, žádné otáčení stránek - vaše aktivity vidíte pohromadě v rámci jednoho týdne. V diáři je prostor nejen pro tréninkové dny, ale i pro pracovní a volnočasové aktivity. Namísto zdlouhavého vypisování trénin...

245 Kč Více informací