Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Star wars figurka funko pop finn

Nalezeno:    32 produktů


Star Wars: Figurka Funko POP - Finn

Vinylové figurky Funko POP jsou populární a oblíbené po celém světě. Americký výrobce Funko vlastní licence na světové série jako je například Star Wars, Disney, Marvel, The Walking Dead, Game of Thrones a mnoho dalších. Figurky jsou vyrobené z měkkého plastového vinylu, který je hebký na dotek.

Funko POP Star Wars: EP7 - Finn

Vinylové figurky Funko POP jsou populární a oblíbené po celém světě. Americký výrobce Funko vlastní licence na světové série jako je například Star Wars, Disney, Marvel, The Walking Dead, Game of Thrones a mnoho dalších. Figurky jsou vyrobené z měkkého plastového vinylu, který je hebký na dotek. Některé figurky mají hlavu na pružince. Tyto figurky nesou pojmenování Bobble-Head. Zakupte produkt Funko POP Star Wars: EP7 - Finn z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Hračky | Panenky, figurky...

Funko Figurka Star Wars - Kylo Ren Funko Pop!

Neoblomný a nepředvídatelný Kylo Ren z filmů Star Wars (Hvězdné války) k vám přibíhá coby figurka ze sběratelské řady Funko Pop! Figurka má pohyblivou hlavu (bobble-head), stojí na podstavci s logem Star Wars a je zabalená v krabičce s průhlednou stěnou.

Funko Figurka Star Wars - Emperor Palpatine Funko Pop!

Figurka císaře Palpatina, obávaného vládce Impéria ze Star Wars, Hvězdných válek. Figurka je cca 9 cm vysoká, balená ve stylové krabici.

Funko Figurka Star Wars - Village Leia Funko Pop!

Vinylová figurka princezny Leiy ve vesnických šatech pro všechny fanoušky Star Wars - Hvězdných válek! Figurka je cca 9 cm vysoká, má pohyblivou hlavu (bobble-head) a stojí na podstavci s logem Star Wars. Balená je ve stylové krabičce.

Funko Figurka Star Wars - Electrocuted Vader Funko Pop!

Vinylová figurka elektrizovaného lorda Darth Vadera ze Star Wars, Hvězdných válek. Figurka je cca 9 cm vysoká, má pohyblivou hlavu (bobble-head) a stojí na podstavci s logem Star Wars. Balená je ve stylové krabici.

Funko Figurka Star Wars - Endor Han Funko Pop!

Vinylová figurka Hana Sola, slavného galaktického pašeráka ze Star Wars, Hvězdných válek. Figurka je cca 9 cm vysoká, má pohyblivou hlavu (bobble-head) a stojí na podstavci s logem Star Wars. Balená je ve stylové krabičce.

Funko Figurka Star Wars - Princess Leia Funko Pop!

Balení obsahuje jednu vinylovou figurku princezny Leiy ze Star Wars - Hvězdných válek. Figurka je cca 10 cm vysoká, má pohyblivou hlavu (bobble-head) a stojí na podstavci s logem Star Wars. Balená je ve stylové krabičce.

Funko Figurka Star Wars Funko Pop! - Escape Pod Landing

Toto diorama oblíbených droidů ze světa Star Wars - Hvězdných válek bude ozdobou sbírky každého fanouška. Droidi mají otočné hlavy a jsou dodáváni krabičce s průhlednou stěnou. Jednotlivé postavičky jsou vysoké přibližně 9 cm. Droidům se podařilo uniknout na pouštní planetu Tatooin. Na co čekáte, doveďte je rychle k vám domů!

Funko POP Star Wars Princess Leia

Sběratelská figurka Funko Pop Bubble-head – Star Wars – Princezna Leia ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko Pop Star Wars: Electrocuted Vader (889698375276)

Figurka sběratelská, výška 10 cm, vyrobeno z vinylu Máte rádi postavu Darth Vader z legendární série Star Wars? Tak to vás určitě bude zajímat figurka Electrocuted Vader. Jedná se o sběratelskou postavičku z řady Funko POP!, která se těší oblibě díky jejímu humornému zpracování. Tato konkrétní figurka měří 10 cm a byla zhotovena z kvalitního vinylu. Klíčové vlastnosti figurky Funko POP! Star Wars: Electrocuted VaderFigurka Electrocuted Vader&nbs...

Funko Pop Star Wars: General Lando (889698375924)

Figurka sběratelská, výška 10 cm, vyrobeno z vinylu Máte rádi postavu General Lando z legendární série Star Wars? Tak to vás určitě bude zajímat tato figurka. Jedná se o sběratelskou postavičku z řady Funko POP!, která se těší oblibě díky jejímu humornému zpracování. Tato konkrétní figurka měří 10 cm a byla zhotovena z kvalitního vinylu. Klíčové vlastnosti figurky Funko POP! Star Wars: General LandoFigurka postavy General Lando ze séri...

Pop Star Wars : Princess Leia (830395023199)

Figurka sběratelská, výška 10 cm , vyrobeno z vinylu Populární sci-fi ságy Hvězdných válek je celosvětovým hitem, a proto není divu, že vývojáři investovali do výroby vinylových figurek jeho hrdinů. Velmi oblíbená postavička princezny Leiy je vysoká 10 centimetrů a dodává se v dárkové krabici s průhledným hledím. Figurka je jako stvořená do sběratelské edice, jak pro mladé fanoušky od 3 let, tak třeba i pro dospěláky. Hračka POP Star Wars je charakteristická propracovanými detaily...

Funko Pop Star Wars: Ewok Village Leia (889698375269)

Figurka sběratelská, výška 10 cm, vyrobeno z vinylu Pokud patříte mezi sběratele figurek, které ztvárňují různé postavy ze známých filmů, TV seriálů, videoher a komiksů, pak máte skvělou příležitost, jak opět rozšířit svou sbírku. Čeká na vás sběratelská krabička s figurkou Funko Pop Star Wars: Ewok Village Leia. V případě, že máte rádi Hvězdné války, nemáte proč váhat. Figurka je vyrobená z kvalitního, měkkého vinylu, je příjemná na dotek a dosahuje výšky 10 cm. Tato po...

Funko POP Minecraft Alex

Figurka Alexe ze hry Minecraft od Funko POP je 9 cm vysoká a je vyrobena z měkkého plastového vinylu, který je hebký na dotek. Vinylové figurky Funko POP jsou populární a oblíbené po celém světě. Americký výrobce Funko vlastní licence na světové série jako je například Star Wars, Disney, Marvel, Minecraft, Game of Thrones a mnoho dalších.

Funko Pop figurka 190 - Star Wars - REY |

Star Wars The Last Jedi Rey Pop! Vinyl Figure – sběratelská figurka z řady Funko Pop! Vinyl. Must have pro všechny nadšené fanoušky knih, filmů a seriálů. Výška 9 – 10 cm, materiál plast. Figurka je uložena v prezentační krabičce.

ADC Blackfire Funko POP Star Wars EP7 - Finn

Postavička Finna ze Star Wars EP7 edice Funko POP. Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Hrdina nových Hvězdných válek třese hlavou, když s ním zakýváte. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vynilu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Figurka Star Wars - L3-37 (Funko POP! Bobble-Head)

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie.

Figurka Star Wars - Poe Dameron (Funko POP! Bobble-Head)

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tato navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head) a těšit se můžete na oblíbeného pilota Poe Damerona.

Figurka Star Wars - Rio Durant (Funko POP! Bobble-Head)

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tato navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head) a těšit se můžete na Rio Duranta z party Tobiase Becketta.

Figurka Star Wars - Sad Porg (Funko POP! Bobble-Head)

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tato navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head) a těšit se můžete na smutného Porga.