Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Step2 sada na pisek

Nalezeno:    741 produktů


WADER Sada na písek: Tlapková patrola

Sada na písek s motivem oblíbeného seriálu Tlapková patrola zabaví na pískovišti nebo na pláži u moře každé dítko. Souprava obsahuje: 1 kyblík 1 mlýnek na písek 1 sítko 1 hrábě 1 lopatka 2 formičky Vyrobeno z plastu. Hračka vhodná pro děti od 1 roku.

Více informací
od 124 Kč
Koupit nejlevněji

DINO Tatra - sada na písek

<p><strong>Dino Tatra pískový set 6 ks</strong></p> <p><strong>Sada hraček české výroby</strong>, jejímž základem je kyblík, lopatka, hrabičky a formičky, je tentokrát obohacena sítkem na písek.</p> <p><strong>Přednosti:</strong></p> <ul> <li>kvalitní odolný materiál</li> </ul> <p><strong>Obsah balení: </strong></p> <ul> <li>2x formička ve tvaru stavebních aut</li> <li>lopatka a hrabičky, velký kyblík se sítkem</li> </ul> <p><strong>Kupte dětem šikovný set hraček na pískoviště!</strong></p> <p><strong>Vhodné pro děti od 12 měsíců</strong><br /> Materiál: plast<br /> Počet dílů: 6<br /> Rozměr kyblíku: 16 x 16 x 16 cm<br /> Země původu: <strong>ČR</strong></p>

Více informací
od 126 Kč
Koupit nejlevněji

POLESIE Auto Sada na písek 22,5cm

&lt;p&gt;Autíčko na písek&lt;/p&gt; &lt;ul&gt; &lt;li&gt;Plastové, barevné autíčko&lt;/li&gt; &lt;li&gt;Na korbě hrabičky, lopatka a bábovičky 2ks&lt;/li&gt; &lt;li&gt;Pohyblivá sklopná korba&lt;/li&gt; &lt;li&gt;Rozměr 22,5&amp;nbsp;cm&lt;/li&gt; &lt;li&gt;Vhodná pro děti od 1&amp;nbsp;roku&amp;nbsp;&lt;/li&gt; &lt;/ul&gt;

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Wader Wader Vozík na pláž sada na písek

Vozík na pláž obsahuje velký vozík s doplňky na pláž už pro ty nejmenší pomocníky. Hračka je vyrobena z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů s vysokou odolností, vydrží vám dlouhá léta..

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

DOHÁNY Sada na písek 5ks (mix)

Aby na pískovišti byla skvělá zábava, nesmí na něm chybět hračky. Balení obsahuje kbelík, sítko, lopatku, 2 ks formiček a je zabaleno v síťce. Vyrobeno z plastu. Vhodné od 18 měsíců.Technické údaje:Měs. 18Obsah balení:Sada na písek - kbelík, sítko, lopatka, 2 bábovky plast asst 4 barvy v síťce 13x26x13cm 18m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Lena Sada na písek k vaření 24m+

Pískový set k vaření, 14dílů - LENA 05410<br /> 2+<br /> Set k vařeníse skládá ze sítko/poklička, hrnec, 3x zelenina, solnička, naběračka, obracečka, nůž, prkénko, pánev, odměrka, kornoutek, zmrzlinová naběračka.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Teddies Teddies Sada na písek kbelík sítko lopatka 2 bábovky plast asst 4 barvy

Aby na pískovišti byla skvělá zábava, nesmí na něm chybět hračky. Balení obsahuje kbelík, sítko, lopatku, 2 ks formiček a je zabaleno v síťce. Vyrobeno z plastu. Vhodné od 18 měsíců.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Sada na písek

Sada na písek – kyblík, sítko, lopatka, 2× bábovka.

Sada na písek

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce. Obsah sady: barevný kyblík s dětským motivem, sítko, lopatka, hrabičky, 2 bábovičky. Vyrobeno z kvalitního materiálu. Vhodné pro děti od 1 roku. Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí děte...

Sada na písek

Sada na písek obsahuje: kyblík se sítkem o výšce cca 17 cm, konvičku, lopatku, hrabičky a 2 bábovky. Baleno v síťce. Věk 3+

Sada na písek

Barevný kyblík s dětským motivem, sítko, lopatka, hrabičky a 2 bábovičky v sadě hraček na písek z kvalitního a pevného materiálu. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce.

Sada na písek

Užijte si spoustu legrace s touto krásnou sadou na písek.. Vytvářejte různá seskupení, rozvíjejte svou kreativitu a představivost, a bavte se při hře na písku. Čtyři různé formičky vám zaručí, že vaše stavby z písku budou patřit mezi ty nejlepší. Rozměr: průměr 12 x 8 cm Vhodné pro děti od 2 let.

Sada na písek s kyblíkem

Sada na písek obsahuje: kyblík výšce cca 17 cm, lopatku, hrabičky a 2 bábovky. Baleno v síťce. Věk 3+

Sada na písek medvídek

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Sada obsahuje: kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku a sítko. Výška kyblíku cca 22 cm. Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Sada obsahuje: kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku a sítko. Výška kyblíku cca 22 cm.

Sada na písek Jednorožec

Sada na písek Jednorožec obsahuje kyblík, sítko, konvičku, bábovku ve tvaru Jednorožce, hrabičky a lopatku. Vyrobeno z kvalitního plastu v Itálii. Sada na písek Jednorožec obsahuje kyblík, sítko, konvičku, bábovku ve tvaru Jednorožce, hrabičky a lopatku. Vyrobeno z kvalitního plastu v Itálii.

Sada na písek medvídek

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Sada obsahuje: kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku a sítko. Výška kyblíku cca 22 cm.

Sada na písek Jednorožec

Sada na písek Jednorožec obsahuje kyblík, sítko, konvičku, bábovku ve tvaru Jednorožce, hrabičky a lopatku.

Sada na písek medvídek

Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Sada obsahuje: kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku a sítko. Výška kyblíku cca 22 cm. Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.

Bino Sada na písek

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Různé barevné provedení.