Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stojanek na vizitky na vysku

Nalezeno:    339 produktů


Stojánek na vizitky VBC56

Pultový plastový zásobník na vizitky na výšku stojací - ca 35-50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina)

Více informací
od 47 Kč
Koupit nejlevněji

Stojánek na vizitky BC93

Zásobník na vizitky z plexiskla.<br />Stupňovité uspořádání kapes.<br />Umožňuje prezentaci až 4 různých kontaktů.<br />Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA Akrylový stojánek na výšku 13x18 cm

- jednoduchý akrylový rámeček ve tvaru L - ideální na prezentaci letáků, reklamních či informačních plakátů apod., může být umístěný např. na prodejní pult, k výrobku v regálu atd. - vertikální formát (na výšku) - rozměr rámečku: 13x18 cm

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

HAMA Akrylový stojánek 10x15 cm

- jednoduchý akrylový rámeček ve tvaru L - ideální na prezentaci letáků, reklamních či informačních plakátů apod., může být umístěný např. na prodejní pult, k výrobku v regálu atd. - vertikální formát (na výšku) - rozměr rámečku: 10x15 cm

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Plastový stojánek na vizitky na výšku stojací

Pultový plastový stojánek na vizitky na výšku stojací - ca 35-50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina) Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 54 x 48 (32) x 11 mm

Plastový zásobník na vizitky na výšku na zeď

Nástěnný plastový stojánek na vizitky na výšku - ca 35-50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k uchycení na zeď. Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina) Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 54 x 48 (32) x 11 mm

Plastový zásobník na vizitky na výšku stojací

Pultový plastový zásobník na vizitky na výšku stojací - ca 35-50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina)

Plexi stojánek na vizitky JD6

Jednoduchý zásobník na vizitky z plexiskla orientovaný na výšku.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Stojánek na vizitky JD7

Jednoduchý plastový zásobník na vizitky.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plexi stojánek na vizitky JD4

Jednoduchý zásobník na vizitky z plexiskla.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plexi stojánek na vizitky JD1, 4 kapsy

Zásobník na vizitky z plexiskla.Stupňovité uspořádání kapes.Umožňuje prezentaci až 4 různých kontaktů.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Stojánek na vizitky JD2, 4 kapsy

Plastový zásobník na vizitky se stupňovitým uspořádáním kapes.Umožňuje prezentaci až 4 různých kontaktů.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plastový stojánek A4 se zásobníkem na vizitky

Pultový plastový stojánek na 300 listů A4 se zásobníkem na vizitky stojací - ca 50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 300 listů formátu A4 + 50 ks vizitek Vnitřní prostor kapsy na letáky: (ŠxVxH) 215 x 120 (73) x 38 mm Vnitřní prostor kapsy na vizitky: (ŠxVxH) 94 x 22 (12) x 18 mm

Plexi stojánek na vizitky JD3, 8 kapes

Zásobník na vizitky z plexiskla.Stupňovité uspořádání kapes ve dvou řadách.Umožňuje prezentaci až 8 různých kontaktů.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Stojánek na vizitky transparentní plast SIGEL

Pro přehledné uložení až 210 ks vizitek 3 přihrádky Materiál: pevný čirý plast Rozměry výrobku: 70 x 100 x 80 mm Rozměry vizitky: 94 x 85 mm

Hama akrylový stojánek na výšku, 9x13 cm

- jednoduchý akrylový stojánek ve tvaru L - ideální na prezentaci letáků, reklamních či informačních plakátů apod., může být umístěný např. na prodejní pult, k výrobku v regálu atd. - vertikální formát (na výšku) - rozměr rámečku: 9x13 cm

MH TECHNIC Stojánek na vizitky se čtyřmi zásobníky, kaskádový, černý

Stolní stojánek na vizitky se čtyřmi zásobníky. Vizitkovník je vyroben z barevného plastu. Vizitky jsou ve stojánku umístěny na šířku. Na základě požadavku lze stojánek dodat včetně tamponového potisku vlastní grafikou.

MH TECHNIC Stolní stojánek na vizitky, jednoduchý - černý

Stolní zásobníki na vizitky. Stojánek je vyroben z barevného plastu, vstřikovaného do formy, jedná se tedy o monolitický jednodílný prvek bez lepených částí. Stojánek lze opatřit Vaším logotypem (tamponový potisk nebo samolepa) - vyžádejte si kalkulaci.