Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stojanek na vizitky

Nalezeno:    87 produktů


Stojánek na vizitky BC93

Zásobník na vizitky z plexiskla.<br />Stupňovité uspořádání kapes.<br />Umožňuje prezentaci až 4 různých kontaktů.<br />Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Stojánek na vizitky VBC56

Pultový plastový zásobník na vizitky na výšku stojací - ca 35-50 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 35 vizitek (300g s laminem) nebo 50 ks (250g bez lamina)

Více informací
od 47 Kč
Koupit nejlevněji

Stojánek na vizitky JD7

Jednoduchý plastový zásobník na vizitky.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plexi stojánek na vizitky JD4

Jednoduchý zásobník na vizitky z plexiskla.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plexi stojánek na vizitky JD6

Jednoduchý zásobník na vizitky z plexiskla orientovaný na výšku.Umožňuje prezentaci jednoho kontaktu.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Georg Jensen Stojánek na vizitky Cube

Exkluzivní stojánek na vizitky z nové designové řady Cube. Moderní způsob života vyžaduje, abychom dokázali najít vhodnou vyváženost mezi pracovním a soukromým životem. Přesně to vám umožní doplňky řady Cube, neboť do vašeho pracovního prostoru vnesou svěžest a šmrnc.

Plastový stojánek na vizitky na šířku stojací

Pultový plastový stojánek na vizitky na šířku stojací - ca 40-60 vizitek Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult. Obsah zásobníku zhruba: 40 vizitek (300g s laminem) nebo 60 ks (250g bez lamina) Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 94 x 22 (12) x 18 mm

Plexi stojánek na vizitky JD1, 4 kapsy

Zásobník na vizitky z plexiskla.Stupňovité uspořádání kapes.Umožňuje prezentaci až 4 různých kontaktů.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Stojánek na vizitky JD2, 4 kapsy

Plastový zásobník na vizitky se stupňovitým uspořádáním kapes.Umožňuje prezentaci až 4 různých kontaktů.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Plexi stojánek na vizitky JD3, 8 kapes

Zásobník na vizitky z plexiskla.Stupňovité uspořádání kapes ve dvou řadách.Umožňuje prezentaci až 8 různých kontaktů.Stojánek je standardně dodáván bez potisku.

Stojánek na vizitky transparentní plast SIGEL

Pro přehledné uložení až 210 ks vizitek 3 přihrádky Materiál: pevný čirý plast Rozměry výrobku: 70 x 100 x 80 mm Rozměry vizitky: 94 x 85 mm

MH TECHNIC Stojánek na vizitky se čtyřmi zásobníky, kaskádový, černý

Stolní stojánek na vizitky se čtyřmi zásobníky. Vizitkovník je vyroben z barevného plastu. Vizitky jsou ve stojánku umístěny na šířku. Na základě požadavku lze stojánek dodat včetně tamponového potisku vlastní grafikou.

MH TECHNIC Stolní stojánek na vizitky, jednoduchý - černý

Stolní zásobníki na vizitky. Stojánek je vyroben z barevného plastu, vstřikovaného do formy, jedná se tedy o monolitický jednodílný prvek bez lepených částí. Stojánek lze opatřit Vaším logotypem (tamponový potisk nebo samolepa) - vyžádejte si kalkulaci.