Kde jsem:     >  Katalog

Stojany a5

Nalezeno:    57 produktů


Obraz 2

Obraz 2

Umělec : RICA BELNA (Rakousko) Kategorie: MODERNÍ OBRAZY Rozměry: dle výběru Technika: grafika , tisk na premium fleece Dostupnost: 2 - 4 týdny * jedná se o tisk na premium fleece plátno (není rámováno)

Více informací
od 520 Kč Koupit nejlevněji
Informační stojany A3 Název: S kapsou A5

Informační stojany A3 Název: S kapsou A5

SP7A3 Informační stojan s kliprámem A3 a ostrými rohy. Vhodný pro reklamní účely nebo umístění informací o vystaveném samostatně stojícím produktu. Může být doplněn kapsou.

2 674 Kč Více informací
Pojízdný Multiside 10x A5 - Černý

Pojízdný Multiside 10x A5 - Černý

Oboustranný stojan Multiside Brochure na kolečkách na letáky formátu A5 Vícestranné stojany na prospekty jsou vyvinuty tak aby poskytovaly prostor pro umístění více variant prospektů na jednom místě. Robustní základna o výšce 1,6 metrů s možností vlastního počtu umístění kapes podle aktuální potřeby. Varianty v nabídce - oboustranné, třístranné, nebo otáčecí čtyřstranné Barevné varianty stojanu - stříbrná, nebo černá Jednoduché sestavení kompletu Možnost posunovat zásobníky nahoru a dolu podle ...

5 433 Kč Více informací
Plexi stojánek na letáky Manutan, typ T na výšku, A5

Plexi stojánek na letáky Manutan, typ T na výšku, A5

Stojany na menu a reklamní letáky s oboustranným pohledem. Tvar T s orientací na výšku.

616 Kč Více informací
Jansen Display Stojan na prospekty Benefit, profil 20 mm, A5

Jansen Display Stojan na prospekty Benefit, profil 20 mm, A5

Stojany na brožury se stabilní hliníkovou konstrukcí. K prezentaci brožur slouží přihrádka z plexiskla. Šířka profilu 31 mm, dlouhá životnost stojanu.

1 560 Kč Více informací
Jansen Display Stojan na prospekty Office, 8 přihrádek, A5

Jansen Display Stojan na prospekty Office, 8 přihrádek, A5

Modulární stojany s přihrádkami na brožury. Akrylové zásobníky na letáky jsou rovnoměrně rozmístěny na přední straně stojanu. Držák umožňuje individuální kombinaci kapes a zásobníků na brožury. Boční profily jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, centrální panel je upraven práškovou barvou. Kovový panel je možné nabarvit jinými RAL barvami na poptání, možnost vlastního potisku. Stojan je standardně dodáván bez potisku.

7 017 Kč Více informací
Multiside Brochure 10x A4

Multiside Brochure 10x A4

Oboustranný stojan Multiside Brochure na letáky formátu A4 - 10 kapes Vícestranné stojany na prospekty jsou vyvinuty tak aby poskytovaly prostor pro umístění více variant prospektů na jednom místě. Robustní základna o výšce 1,5 metrů s možností vlastního počtu umístění kapes podle aktuální potřeby. Varianty v nabídce - oboustranné, třístranné, nebo otáčecí čtyřstranné Jednoduché sestavení kompletu Možnost posunovat zásobníky nahoru a dolu podle vlastní potřeby Variabilní systém na kapsy formátů...

3 347 Kč Více informací