Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Stojany na prospekty

Nalezeno:    137 produktů


Jansen Display Stojan na prospekty Set Up, černý

Oboustranné modulární stojany na kapsy formátu A4. Stojan je možné doplnit osmi plechovými nebo průhlednými plastovými přihrádkami formátu A4. Kapsy na prospekty lze individuálně osadit po obou stranách stojanu. Dvoubarevná hliníková konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu držáku.

Jansen Display Stojan na prospekty Torre, 6 přihrádek, šedý

Modulární stojany na letáky formátu A4. Kovová lakovaná konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu. Kapsy na prospekty jsou rovnoměrně umístěny na přední straně stojanu. Držák umožňuje individuální kombinaci kapes a zásobníků na brožury.

Stojan King 1 na časopisy a prospekty, černý

Drátěný prodejní stojan King 1 pro umístění na podlahu. Model zásobníku na letáky je vybaven kolečky a nabízíme ho se šesti policemi pro formát 3 x A4. Na kovovou horní část stojanu si můžete umístit logo Vaší firmy. cena za rozměr v x š x h 1950 x 700 x 450 mm 6 x police - drátěné koše, pro umístění 3 x formátu A4 koše lze na Vaše přání umístit do jedné řady pro založení formátu 4 x A4 barva práškový komaxit černý zásobník s kolečky pro snadné přesouvání Vámi zvoleno...

Jansen Display Stojan na prospekty Office, 4 přihrádky, DL

Modulární stojany s přihrádkami na brožury. Akrylové zásobníky na letáky jsou rovnoměrně rozmístěny na přední straně stojanu. Držák umožňuje individuální kombinaci kapes a zásobníků na brožury. Boční profily jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, centrální panel je upraven práškovou barvou. Kovový panel je možné nabarvit jinými RAL barvami na poptání, možnost vlastního potisku. Stojan je standardně dodáván bez potisku.

Jansen Display Prezentační stojan Viliam, 15 x A4, černý

Prezentační stojany na prospekty s policemi a kapacitou až 15 x A4. Šikmé police jsou ve spodní části zahnuté a lze na ně umístit reklamní letáky či katalogy. Stojany jsou opatřené čtyřmi kolečky s brzdou pro jednoduché přemístění.

Jansen Display Stojan na prospekty Set Up, 4 přihrádky, stříbrný

Modulární stojany s policemi na brožury formátu A4. Kovové police na prospekty jsou rovnoměrně rozmístěny na přední straně stojanu. Držák umožňuje individuální kombinaci kapes a zásobníků na brožury. Dvoubarevná hliníková konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu držáku, boční profily stojanu jsou eloxovány.

Jansen Display Stojan na prospekty Benefit, profil 20 mm, A5

Stojany na brožury se stabilní hliníkovou konstrukcí. K prezentaci brožur slouží přihrádka z plexiskla. Šířka profilu 31 mm, dlouhá životnost stojanu.