Kde jsem:     >  Katalog

Sumava lipensko 1 60 000 neuveden

Nalezeno:    3 produkty


Šumava Prachaticko

Šumava Prachaticko

Publikace z edice Neznámé Čechy je pátým dílem putování po Šumavě, volně navazujícím na díly předchozí. Vedle zajímavých míst a historie se čtenář může seznámit i s mnoha pozoruhodnými pověstmi a osobnostmi, které k těmto končinám neodmyslitelně patří. Text doplňuje množství černobílých dobových i současných fotografií a ilustrací, 199 stran. Vydala Regia, 2010.

Více informací
od 33 Kč Koupit nejlevněji
Šumava východ

Šumava východ

Kniha – česky, mapa Lyžařská mapa (Frymburk, Horní Planá, Lenora, Volary, Strážný) ve vodovzdorném provedení na syntetickém neroztrhnutelném materiálu Tyvek. Běžecké trasy, sjezdové areály, užitečné informace a kontakty.

Více informací
od 61 Kč Koupit nejlevněji
Cykloturistická mapa SHOCart - Šumava, Lipensko 1:60 000

Cykloturistická mapa SHOCart - Šumava, Lipensko 1:60 000

Ačkoliv se Šumava – a Lipensko obzvlášť – v posledních letech potýká s čím dál většími návaly turistů, rozhodně by se na ni kvůli tomu nemělo zapomenout.

135 Kč Více informací
1: 50T (61)-Šumava, Lipensko (turistická mapa) - neuveden

1: 50T (61)-Šumava, Lipensko (turistická mapa) - neuveden

Publikace: 1: 50T (61)-Šumava, Lipensko (turistická mapa) - neuveden. Podrobná turistická mapa v měřítku 1 : 50 000 (1 cm = 500 metrů). Turistický obsah zahrnuje hrady, zámky, zříceniny, rozhledny, přírodní rezervace, místa dalekého výhledu a mnoho dalších informací. V mapě je zobrazena také síť značených cyklotras, jejichž průběh byl ověřen před vydáním mapy přímo v terénu. Součástí mapy je i souřadnicová síť WGS-84, kterou využijí zejména majitelé GPS navigací. Zadní strana mapy obsahuje deta...

33 Kč Více informací
Shocart Šumava - Lipensko (cyklomapa č. 157)

Shocart Šumava - Lipensko (cyklomapa č. 157)

Podrobná cykloturistická mapa v měřítku 1:60 000 obsahuje značené i doporučené cyklotrasy v oblasti. Na zadní straně mapy je textový popis turistických zajímavostí, profily tras a detailnější popis vybraných cyklostezek. Mapa má praktický kapesní formát a je dodávána s plastovým pouzdrem. Pokryta je celá ČR.

149 Kč Více informací