Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Svicen na noze

Nalezeno:    43 produktů


Svícen na noze keramika šedo-zelený 25cm

Keramický šedo-zelený svícen na válcovou svíčku.

Zlatý skleněný svícen na noze - Ø 7*25 cm

Zlatý skleněný svícen na noze - Ø 7*25 cmMateriál : skloBarva : zlatá, transparentníDekorační skleněný svícen je krásným doplňkem vašeho domova.

Skleněný svícen na noze s popraskáním - Ø 9*20cm

Skleněný svícen na noze s popraskáním - Ø 9*20cmMateriál : skloBarva : transparentní, copperDekorační skleněný svícen je krásným doplňkem vašeho domova.

Stříbrný skleněný svícen na noze - Ø 8*16 cm

Stříbrný skleněný svícen na noze - Ø 8*16 cmMateriál : sklo, kovBarva : transparentní se stříbrnou patinou uvnitřDekorační skleněný svícen je krásným doplňkem vašeho domova. U těchto svícnů se stává, že mohou být trochu nakřivo, díky napojení nohy k tělu. Nejedná se tímto o vadu.

Champagne skleněný svícen na noze Mosaik - Ø 11*25 cm

Champagne skleněný svícen na noze Mosaik - Ø 11*25 cmMateriál : skloBarva : champagne, transparentníDekorační skleněný svícen je krásným doplňkem vašeho domova.

Svícen hliníkový na noze 5 svíček 38cm

Svícen hliníkový na noze 5 svíček 38cmO výrobciZnačka Koopman International byla založena již roku 1937 a rozrostla se do mezinárodní obchodní společnosti dodávající výrobky do mnoha zahradnických center, marketů a obchodních domů. Je spojována s kvalitou a spolehlivostí. Nabízí opravdu širokou škálu produktů, se kterými uděláte radost sobě i svým blízkým až po ty nejmenší. Vyberete si z dárkových předmětů, grilovacího náčiní či dětských hraček a pomůcek....

Svícen číše na noze ALADIN sklo 45cm

Skleněná váza/číše pro interiérovou dekoraci.

Skleněný svícen na keramické noze Tara - Ø 16*44cm

Skleněný svícen na keramické noze Tara - Ø 16*44cmMateriál : skloBarva : transparentní, šedo-béžováDekorační skleněný svícen s keramickou nohou je krásným doplňkem vašeho domova.

Blomus Zahradní svícen FARO čiré sklo 135 cm včetně čajové svíčky

Zahradní svícen z nerezové oceli a čirého skla FARO se hodí především do upravených exteriérů, ve kterých vynikne jeho jednoduchý design. Díky špičaté "noze" dlouhé 135 cm jej snadno zapíchnete do země nebo květináče. Podstavec je dostatečně dlouhý na to, abyste mohli nastavit výšku svícnu dle vaší potřeby. Zahradní svícen FARO : Vyroben z matné nerezové oceli a čirého skla R...