Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Swix sw003 pas na napoj

Nalezeno:    10 produktů


Pás na nápoj SWIX

Pás na nápoj SWIX, objem 1L.Zcela izolovaná nádoba na 1 litr nápoje odolná proti mrazu a chladu. Samostatná kapsa na zip na vrchní straně jako extra úložný prostor. Vyztužená vnitřní kapsa na klíče nebo mobilní telefon. Jmenovka na vnější straně pro snadnou identifikaci, svítilna LED s ochranným rukávkem.

Swix SWIX RE002 - Pás na nápoj

Ledvinka Swix SWIX RE002 slouží jako pás na nápoj s izolovaným držákem na lahev. Pás je vybavený kapsou na zip ze síťoviny s reflexními prvky, zadní díl je též ze síťoviny pro lepší prodyšnost. Součástí pásu je i lahev Swix.

Swix RE002 pás na nápoj

Ledvinka s pásem na nápoj a vyztuženým prostorem na uložení fotoaparátu nebo telefonu. Izolovaný držák na láhev, která je součástí balení. Síťovinová kapsa s reflexními částmi. Swix RE002 pás na nápoj je nastavitelný dle obvodu vašich beder.

Swix RE031 pás na nápoj

Pás na nápoje Swix RE031, který výborně izoluje a udrží nápoj teplý po dlouhou dobu. Pojme až 1 l nápoje a v horní části je vybaven kapsou, která je ideální na drobnou elektroniku či svačinu. Pás je vyveden v grafice Norge Mix.

SWIX SW035

Pás na nápoje do firmy Swix SW035, který výborně izoluje a udrží nápoj teplý po dlouhou dobu. Pás pojme až 0,6 l nápoje a v horní části je vybaven kapsou, která je ideální na drobnou elektroniku či cestovní svačinu. Pás má velmi intuitivní uzavírání na přezku.

Swix Race NNT16

Praktická nádoba na litrový nápoj. Pás na nápoje Swix NNT16 je plně izolovaná a velmi odolná vůči mrazu a chladu. Disponuje samostatnou kapsou na zip. Nádoba je vybavena jmenovkou a svítilnou LED s ochranným rukávem.

Swix RE003 - Bidón

Nově provedená klasika. Pás na nápoj pojme 1 litr tekutiny a udrží ji teplou nebo studenou. Nový vrchní díl pásu pro pohodlnější použití, popruh s přezkou.

Swix ledvinka Drink Belt

Pás na nápoj Swix s izolovaným držákem na lahev. Kapsa na zip ze síťoviny s reflexními prvky. Vyztužený zadní díl ze síťoviny pro větší prodyšnost, popruh s přezkou. Součástí pásu je i lahev Swix.