Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Swix vak na bezecke lyze single

Nalezeno:    9 produktů


Swix R0280 vak na běžecké lyže Single 210 cm

Uzavíratelný vak na běžecké lyže Single o maximální délce 210 cm pro bezpečnou přepravu vašeho vybavení. Ucho ve střední části pro snadný přenos. Vyrobeno z polyesteru typu 600D. Swix R0280 vak na běžecké lyže je určen pro jeden pár.

Swix SINGLE - Vak na lyže

Obal na lyže. Zcela vyztužený v oblasti vázání lze prodloužit ze 170cm na 190cm. Další vyztužení pro větší ochranu vázání. Hladké plátěné panely na koncích pro větší ochranu.

Swix VAK NA LYŽE - Obal na běžecké lyže

Vak Swix SINGLE, který je určen pro jeden pár běžeckých lyží.

Swix VAK NA LYŽE - Obal na běžecké lyže

Vak Swix DOUBLE, který je určen na dva páry běžeckých lyží.

Swix VAK NA LYŽE - Obal na běžecké lyže

Vak Swix JUNIOR, který je určen na jeden pár běžeckých lyží pro juniory.

Swix vak na lyže Junior

Obal na běžecké lyže Swix Junior je vyroben z 600D Polyesteru. Vejde se do něj jeden pár běžeckých lyží pro juniory. Délka: 170 cm

Swix R0283 vak na běžecké lyže Team Classic 218 cm

Uzavíratelný vak na běžecké lyže Team Classic o maximální délce 218 cm pro bezpečnou přepravu vašeho vybavení. Ucho ve střední části pro snadný přenos. Vyrobeno z polyesteru typu 900D. Swix R0283 vak na běžecké lyže Team Classic je určen pro 6 párů.

Swix Gold Lite Single Ski Bag - 220cm uni

Vak na 1 pár lyží Swix Gold Lite Single Ski Bag pro lyže délky 170 - 210cm. Vak má polstrovaný vnitřek, dno má zesílený panel z pro větší odolnost a kvalitní tichá kolečka pro snadnou přepravu. Hlavní přednosti a specifikace: Unikátní systém umožňuje prodloužit vak ze 170cm až na 210cm Vypolstrovaný vnitřek Určen k uložení jednoho páru sjezdových lyží a holí nebo jednoho snowboardu Zipem oddělená vnější kapsa na vosky a další vybavení Kvalitní tichá kolečka Pásy na stažení po stranách Dno má...