Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Telone 5d glass iphone 11 pro xs x bile

Nalezeno:    3 produkty


telONE 5D GLASS iPhone 11 Pro Max/XS Max - Černé

Kvalitní tvrzené sklo s celoplošným silikonovým lepením, která nemá vliv na citlivost dotykové odezvy displeje. Sklo je tenké a čiré, takže nedochází k ovlivňování zobrazení displeje. Sklo má povrchovou tvrdost 9H. Díky tomu je obrazovka účinně chráněna proti poškrábání a zároveň poskytuje pohodlí při práci. Sklo disponuje také povlakem, který pomáhá udržovat displej čistý a beze šmouh. Výřezy jsou přesně umístěny. Produkt je k dispozici v několika barevných verzích. Oficiální distribuce.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

iMore 5D Apple iPhone X, 4737189

Ochranné 2,5D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Tvrzené sklo telONE 5D GLASS iPhone 11 Pro/XS/X - BÍLÉ

Kvalitní tvrzené sklo s celoplošným silikonovým lepením, která nemá vliv na citlivost dotykové odezvy displeje. Sklo je tenké a čiré, takže nedochází k ovlivňování zobrazení displeje. Sklo má povrchovou tvrdost 9H. Díky tomu je obrazovka účinně chráněna proti poškrábání a zároveň poskytuje pohodlí při práci. Sklo disponuje také povlakem, který pomáhá udržovat displej čistý a beze šmouh. Výřezy jsou přesně umístěny. Produkt je k dispozici v několika barevných verzích. Oficiální distribuce....