Kde jsem:     >  Katalog

Tempo kondela botnik bily dub emel

Nalezeno:    3 produkty


Tempo Kondela Botník IZABELA

Tempo Kondela Botník IZABELA

Provedení: Praktický výklopný botník IZABELA je doplněn o regál se třemi policemi, který můžete využít nejen na dekorace, ale i na odkládání různých drobností jako jsou klíče, čepice apod. Je vyroben z laminované dřevotřísky v barvě dub sonoma. Policový regál může být namontován vlevo i vpravo - viz obrázky ve fotogalerii. Vnitřní police nejsou ohraněny ukončovací lištou. Dodávaný v demontu. 

Více informací
od 2 899 Kč Koupit nejlevněji
Tempo Kondela Botník KAPATER

Tempo Kondela Botník KAPATER

Provedení: Stylový a praktický botník s dvířky, které zároveň plní funkci vysokého zrcadla. Po otevření poskytuje botník úložný prostor o 6 řadách. Tento nápaditý botník je šikovným pomocníkem do moderního i tradičního interiéru. Je vyroben z fóliované dřevotřísky v dekoru dubu sonoma. Zboží je dodáváno v demontu.

Více informací
od 4 090 Kč Koupit nejlevněji
Tempo Kondela Botník ANABELA

Tempo Kondela Botník ANABELA

Botník Anabela v moderním provedení. Obsahuje po bočních stranách skříňky se dvěma policemi, jeden šuplík a dvě vyklápěcí zásuvky na boty. Je vyroben z laminované DTD v barevném provedení bílá/dub Wotan. Hloubka vyklápěcí části. 27,5 cm Tloušťka lamina: 1,6 cm Nosnost botníku: 10 kg Nosnost šuplíků a vyklápěcích zásuvek: 5 kg Kvalitní slovenský výrobek Dodávaný v demontu.

Více informací
od 3 790 Kč Koupit nejlevněji
Tempo Kondela SINGA 321

Tempo Kondela SINGA 321

Trojřadý výklopný botník se šuplíkem Noko-Singa je vyrobený z laminované DTD desky v barvě bílé. Výklopné botníky jsou určeny pro nižší obuv o menší velikosti, přibližně do čísla 8. Pro větší a vyšší obuv doporučujeme zakoupit klasický hlubší botník. Botník dodáváme v demontovaném stavu.

Více informací
od 2 699 Kč Koupit nejlevněji
Tempo Kondela SINGA 311

Tempo Kondela SINGA 311

Provedení: Trojřadý výklopný botník s jednou zásuvkou je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma. Botník ze systému Singa doporučujeme kombinovat s dalšími prvky z tohoto programu (viz související). Dodáváno v demontu.

Více informací
od 2 889 Kč Koupit nejlevněji
Tempo Kondela MB DA15

Tempo Kondela MB DA15

Výklopný 5-patrový botník s pěti jednořadými výklopy je vyrobený z laminované DTD desky v bílé barvě. Botník je nutné ukotvit ke stěně pomocí dodaných šroubů a hmoždin. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné změnit typ hmoždinek. Výklopné botníky jsou určeny pro nižší obuv o menší velikosti, přibližně do čísla 8. Pro větší a vyšší obuv doporučujeme zakoupit klasický hlubší botník. Botník dodáváme v demontovaném stavu.

Více informací
od 2 860 Kč Koupit nejlevněji
Tempo Kondela MB DA 13

Tempo Kondela MB DA 13

Výklopný 3-patrový botník se třemi jednořadými výklopy je vyrobený z laminované DTD desky v barvě bílé. Botník je nutné ukotvit ke stěně pomocí dodaných šroubů a hmoždin. V případě nestandardního druhu zdiva je nutné změnit typ hmoždinek. Výklopné botníky jsou určeny pro nižší obuv o menší velikosti, přibližně do čísla 8. Pro větší a vyšší obuv doporučujeme zakoupit klasický hlubší botník. Botník dodáváme v demontovaném stavu.

Více informací
od 1 880 Kč Koupit nejlevněji
Botník LINDEN TYP 1 kov bílý lak, MDF laminovaná, dezén dub

Botník LINDEN TYP 1 kov bílý lak, MDF laminovaná, dezén dub

Materiál konštrukcia: kov Farba konštrukcie: biela Materiál vrchnej dosky:MDF laminovaná Farba dosky: dub Rozmery (ŠxHxV): 63x30x63,5 cm 3-radový botník Vhodný pre 9 párov topánok Jednoduchý a praktický Stabilná konštrukcia Jednoduchá montáž Ľahká údržba Nosnosť: 20 kg (rovnomerná záťaž) Dodávané v demonte

590 Kč Více informací
Botník LINDEN TYP 2 kov bílý lak, MDF laminovaná, dezén dub

Botník LINDEN TYP 2 kov bílý lak, MDF laminovaná, dezén dub

Materiál konstrukce: kov Barva konstrukce: bílá Materiál vrchní desky: MDF laminovaná Barva desky: dub Rozměry (ŠxHxV): 63x30x82 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,2 cm 4-řadový botník Vhodný pro 12 párů bot Jednoduchý a praktický stabilní konstrukce jednoduchá montáž snadná údržba Nosnost: 20 kg (rovnoměrná zátěž) Dodávané v demontu

690 Kč Více informací
Botník, bílá / san remo, PROVENSAL

Botník, bílá / san remo, PROVENSAL

Botník z síňové sektorové sestavy ProVens. Bílý korpus, vrchní a spodní plát dub San Remo DTD fóliovaná Rozměry (ŠxHxV): 76x38x50 cm. Dodávané v demontu.

2 589 Kč Více informací