Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tempo kondela komoda nesebar xl

Nalezeno:    29 produktů


Tempo Kondela Komoda NESEBAR XL

Elegantní komoda NESEBAR XL je vyrobena z DTD laminované v barevném provedení dub lefkas a grafit. Sestává ze dvou skříněk, které ukrývají polici; dvou šuplíků a otevřeného úložného prostoru. Její vrchní deska přímo vybízí k umístění rostlin, suvenýrů či rodinných fotografií.Vybavte komodu pěkným 2-bodovým LED osvětlením, které uklidní a zpříjemní celkový dojem z místnosti.Rozšiřte úložný prostor obývací stěnou NESEBAR XL.Barva:dub lefkas / grafit Materiál:DTD laminovaná Rozměry:šířka: 156,4 cmhlobka: 40,2 cmvýška: 80,5 cmHmotnost:51 kgDodáváno v demontu.

Více informací
od 5 164 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Obývací stěna NESEBAR XL

Obývací stěna, NESEBAR XL Materiál: DTD laminovaná Barva: dub lefkas / grafit Rozměry (ŠxHxV): 300x40,2x190 cm Šířka RTV stolku: 150 cm Výška RTV stolku: 26,5 cm Dvě vitríny, RTV stolek, police Dodávané v demontu.

Více informací
od 11 239 Kč
Koupit nejlevněji

Tempo Kondela Komoda NESEBAR XL - dub lefkas/grafit + kupón KONDELA10 na okamžitou slevu 3% (kupón uplatníte v košíku)

Komoda z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub lefkas / grafit. Nabízí úložný prostor ve dvou zásuvkách, dvou skříňkách a otevřeném prostoru, kde je jedna skleněná police. Komoda je dodávána bez osvětlení. Osvětlení lze zakoupit zvlášť. Dodáváno v demontu.

Tempo Kondela Komoda, dub lefkas/grafit, NESEBAR XL

Komoda, NESEBAR XL Materiál: DTD laminovaná Barva: dub lefkas / grafit Rozměry (ŠxHxV): 156,4x40,2x80,5 cm Dva šuplíky. Dves skříňky. Otevřený úložný prostor. Možnost dokoupit LED osvětlení z naší nabídky. Dodávané v demontu.

Komoda NESEBAR XL dub lefkas / grafit Tempo Kondela

Elegantní komoda NESEBAR XL je vyrobena z DTD laminované v barevném provedení dub lefkas a grafit. Sestává ze dvou skříněk, které ukrývají polici; dvou šuplíků a otevřeného úložného prostoru. Její vrchní deska přímo vybízí k umístění rostlin, suvenýrů či rodinných fotografií.Vybavte komodu pěkným 2-bodovým LED osvětlením, které uklidní a zpříjemní celkový dojem z místnosti.Rozšiřte úložný prostor obývací stěnou NESEBAR XL.Barva:dub lefkas / grafit Materiál:DTD laminovaná Rozměry:šířka: 156,4...

Komoda NESEBAR XL, dub lefkas/grafit

Komoda, NESEBAR XL Materiál: DTD laminovaná Barva: dub lefkas / grafit. Dva šuplíky. Dves skříňky. Otevřený úložný prostor. Možnost dokoupit LED osvětlení z naší nabídky. Dodáváme v demontu.

Komoda, dub lefkas/grafit, NESEBAR XL

Komoda v šedé barvě grafit s korpusem v dekoru dub lefkas. Komoda, NESEBAR XL Materiál: DTD laminovaná Barva: dub lefkas / grafit Rozměry (ŠxHxV): 156,4x40,2x80,5 cm Dva šuplíky. Dves skříňky. Otevřený úložný prostor. Možnost dokoupit LED osvětlení z naší nabídky. Dodávané v demontu.

Tempo Kondela Obývací stěna, dub lefkas/grafit, NESEBAR XL

Obývací stěna, NESEBAR XL Materiál: DTD laminovaná Barva: dub lefkas / grafit Rozměry (ŠxHxV): 300x40,2x190 cm Šířka RTV stolku: 150 cm Výška RTV stolku: 26,5 cm Dvě vitríny, RTV stolek, police Dodávané v demontu.

Obývací stěna NESEBAR XL dub lefkas / grafit Tempo Kondela

Obývací stěna NESEBAR XL je vyrobena z DTD laminované v barevném provedení dub lefkas a grafit. Sestává ze dvou vitrín, které ukrývají police; RTV stolku, jehož součástí jsou dvě skříňky a otevřený úložný prostor; a police, kterou využijete na vystavení suvenýrů či rodinných fotografií.Dodávané bez LED osvětlení (bílé podbarvení) - doporučujeme zakoupit 4-bodové LED osvětlení z naší nabídky. Rozšiřte úložný prostor komodou NESEBAR XL.Barva:dub lefkas / grafit Materiál:DTD laminovaná Rozměry...

LED osvětlení 2-bodové NESEBAR XL bílé Tempo Kondela

2-bodové LED osvětlení ke komodě NESEBAR XL. V bílém provedení rozzáří každý pokoj během dne, ale dokáže udělat i intimní večer. Jednoduché, ale výrazné osvětlení bude vynikat.Barva: bílé podbarveníHmotnost:1 kg

Obývací stěna NESEBAR XL, dub lefkas/grafit

Obývací stěna, NESEBAR XL Materiál: DTD laminovaná Barva: dub lefkas / grafit. Skládá se ze 2 vitrín, RTV stolku a police. Dodáváme v demontu.

Obývací stěna, dub lefkas/grafit, NESEBAR XL

Široká obývací stěna v šedé barvě grafit v kombinaci s dekorem dub lefkas. Obývací stěna, NESEBAR XL Materiál: DTD laminovaná Barva: dub lefkas / grafit Rozměry (ŠxHxV): 300x40,2x190 cm Dvě vitríny, RTV stolek, police Dodávané v demontu.

LED osvětlení 4-bodové NESEBAR bílé Tempo Kondela

4-bodové LED osvětlení k obývací stěně NESEBAR XL. V bílém provedení rozzáří každý pokoj během dne, ale dokáže udělat i intimní večer. Jednoduché, ale výrazné osvětlení bude vynikat.Barva: bílé podbarveníHmotnost:1,3 kg

2-bodové LED osvětlení, bílé podbarvení, NESEBAR XL

2-bodové LED osvětlení, NESEBR XL Barva: bílé podbarvení Ke komodám.

2-bodové LED osvětlení NESEBAR XL, bílé podbarvení

Příjemné 2-bodové LED osvětlení NESEBR XL s bílým podbarvením ke komodám.

4-bodové LED osvětlení, bílé podbarvení, NESEBAR

4-bodové LED osvětlení, NESEBR XL Barva: bílé podbarvení Ke obývacím stěnám.