Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tempo kondela tv stolik bila zuno 01

Nalezeno:    20 produktů


Tempo Kondela ZUNO 01

Moderní TV stolek ZUNO NEW 01 bude mít u Vás své pevné místo a maximální využití. Stolek je vyrobený z laminované dřevotřísky o síle 16 mm ve čtyřech barevných variantách: bílá, dub sonoma / bílá, černá / bílá, švestka / bílá . Je usazený na pevných nožičkách. Obsahuje dvě skříňky a jeden otevřený policový prostor. Za vyklápěcími dvířkami se nachází úložný prostor bez police. Barvu stolku vyberte ve variantách produktu. Barva:bíládub sonoma / bíláčerná / bílášvestka / bílá Materiál: laminovaná dřevotříska Rozměry: šířka: 159 cm hloubka: 40 cm výška: 38,8 cmRozměr otevřeného úložného prostoru: šířka: 66 cmvýška: 2 x 17,5 cmNosnost:60 kg Hmotnost: 27,5 kg Dodáváno v demontu.

Více informací
od 2 050 Kč
Koupit nejlevněji

TV stolek, bílá, ZUNO 01

TV stolek, materiál: DTD laminovaná (16 mm), rozměr (ŠxVxH): 159x39, 3x40 cm. Provedení: bílá. Nosnost 60 kg. Dodáván v demontu.

TV stolek ZUNO NEW 01 Tempo Kondela Bílá

Moderní TV stolek ZUNO NEW 01 bude mít u Vás své pevné místo a maximální využití. Stolek je vyrobený z laminované dřevotřísky o síle 16 mm ve čtyřech barevných variantách: bílá, dub sonoma / bílá, černá / bílá, švestka / bílá . Je usazený na pevných nožičkách. Obsahuje dvě skříňky a jeden otevřený policový prostor. Za vyklápěcími dvířkami se nachází úložný prostor bez police. Barvu stolku vyberte ve variantách produktu. Barva:bíládub sonoma / bíláčerná / bílášvestka / bílá Materiál: laminovan...

TV stolek, bílá, ZUNO NEW 01

TV stolek ZUNO NEW 01 Materiál: DTD laminovaná (16 mm) Barva: bílá Rozměry (ŠxHxV): 159x40x38,8 cm Tloušťka materiálu: 16 mm Nosnost 60 kg. Dodávané v demontu.

TV stolek, dub sonoma/bílá, ZUNO 01

TV stolek, materiál: DTD laminovaná (16 mm), rozměr (ŠxVxH): 159x39, 3x40 cm. Provedení: dub sonoma HE / bílá. Nosnost 60 kg. Dodáván v demontu.

TV stolek ZUNO NEW 01 bílá

Televizní stolek Zuno je vyrobený z laminované DTD desky tloušťky 16 mm v barvě bílé. Stolek dodáváme v demontovaném stavu.

TV stolek ZUNO NEW 01 švestka/bílá

Televizní stolek Zuno je vyrobený z laminované DTD desky tloušťky 16 mm v dezénu švestka a přední plochy jsou bílé. Stolek dodáváme v demontovaném stavu.

TV stolek ZUNO NEW 01 bílá/černá

Televizní stolek Zuno je vyrobený z laminované DTD desky tloušťky 16 mm v barvě bílé a horní deska je v barvě černé. Stolek dodáváme v demontovaném stavu.

TV stolek ZUNO NEW 01 dub sonoma/bílá

Televizní stolek Zuno je vyrobený z laminované DTD desky tloušťky 16 mm v dezénu dub sonoma a přední plochy jsou v barvě bílé. Stolek dodáváme v demontovaném stavu.