Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Terarijni slunecni zarovka 15w

Nalezeno:    3 produkty


Žárovka terarijní sluneční 25 W

Žárovka terarijní sluneční 25 W Popis: Žárovka pro tropická a subtropická terária. Žárovka Exo Terra Reptile UVB100 vydává optimální úrovně UVB, podobně jako ve stinných prostředích deštných pralesů a dalších tropických lokalitách.

TERARIJNÍ SLUNEČNÍ (R)ÁROVKA UVB100

Pokud doma chováte živočichy, žijící ve stinných prostředích deštných pralesů a dalších tropických lokalitách, pak jim nezapomeňte zakoupit tuto terarijní sluneční žárovku 25 W, ExoTerra Reptile UVB100, určenou pro tropická a subtropická terária. Terarijní sluneční žárovka 25 W, ExoTerra Reptile UVB100 bude příjemným osvětlením pro plazy, ještěry a další živočichy.

TERARIJNÍ SLUNEČNÍ BODOVÁ (R)ÁROVKA 40 W

Pro zařízení nového terária nezapomeňte také k základní výbavě dokoupit tuto kvalitní sluneční bodovou žárovku 40 W ZooMed. Bodový tepelný zdroj tepla a světla - sluneční bodová žárovka 40 W ZooMed pro plazy, je vynikající pro zelené leguány a ostatní typy plazů. Zvyšuje celkové vyhřátí vnitřního prostoru terária. Patentovaný "Double reflector" soustřeďuje tepelně - světelný paprsek s účinností větší o 35procent než ostatní zdroje. (R)ivotnost žárovky je cca 2 000 hodin....