Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tetovani pro deti

Nalezeno:    437 produktů


Tetování - piráti

Tetování pro kluky s pirátskými obrázky. Tetování je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Je vhodné pro děti od 4 let.

Tetování - bestie

Tetování pro holky i kluky s obrázky vymyšlených bestií. Je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - příšerky

Tetování pro holky i kluky s obrázky nejrůznějších příšerek. Je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - zvířata

Tetování pro kluky i pro holky s vtipnými obrázky zvířat. Tetování je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Je vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy

Tetování - hodinky

Krásné dětské tetování pro holky i pro kluky. Vyjímat se bude v létě nebo se dá využít na dětské oslavě. V balení jsou dva archy s obrázky různých druhů hodinek. Tetování je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. Tetování má nepřehlédnutelné neonové barvy.

Tetování - vesmír

Tetování pro kluky s obrázky týkající se vesmíru. Rakety, planety, UFO a mnoho dalších obrázků pro malé průzkumníky. Tetování je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Je vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.Obrázky ve tmě svítí.

Tetování Náramky

Skvělá zábava pro tebe i tvé kamarády. Díky metalickému (zlatému a stříbrnému) tetování si můžeš ozdobit nejen ruce, ale i obličej nebo nohy. Postup: Vyber si motiv, který se ti líbí. Opatrně obstřihni obrázek, nalep ho na suchou kůži a pomocí houbičky nebo hadříku tetovačku navlhči. Po 30 vteřinách papírek opatrně sloupni. A je hotovo! Nenanášejte na citlivou nebo zraněnou pokožku. Nevhodné pro děti do tří let.

Tetování - zábavné obrázky

Tetování pro holky i kluky s obrázky všeho možného Najdete zde sluníčko, duhu, raketu, děti a mnoho dalších obrázků. Tetování je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - Fioniny šperky

Krásné tetování pro holky s metalickým efektem. Tetování je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - jarní nálada

Tetování pro holky s jarními motivy květin, ptáků a zvířat. Tetování je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - vtipné postavičky

Tetování pro kluky i pro holky s vtipnými postavičkami. Je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - zábavná zvířata

Tetování pro holky i kluky s obrázky zvířat v různých situacích. Je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - mexická fiesta

Tetování s třpytkami pro holky. Je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Tetování - v letu

Tetování pro holky s jemnými motivy květin, ptáků či peříček. Je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let. V balení jsou dva archy.

Djeco Tetování Hodinky

Djeco Tetování Hodinky Náramkové hodinky v různém provedení jsou námětem pro smývatelné tetování, kterým si mohou děti dočasně ozdobit vybranou část těla. Tetování je dermatologicky testované. Po nanesení na kůži je odolné. Ve stejném designu si můžete vybrat z několika variant dětského tetování.   Obsah balení: 2 archy tetování Vyberte dětem některé ...

Djeco Tetování Malé příšerky

Djeco Tetování   Malé příšerky jsou námětem pro smývatelné tetování, kterým si mohou děti dočasně ozdobit vybranou část těla. Tetování je dermatologicky testované. Po nanesení na kůži je odolné. Ve stejném designu si můžete vybrat z několika variant dětského tetování.   Obsah balení: 2 archy tetování Vyberte dětem některé za zába...

Djeco Tetování Mexický svátek

Djeco Tetování Mexický svátek Jemné prvky mexického svátku jsou námětem pro smývatelné tetování, kterým si mohou děti dočasně ozdobit vybranou část těla. Tetování je dermatologicky testované. Po nanesení na kůži je odolné. Ve stejném designu si můžete vybrat z několika variant dětského tetování. Obsah balení: 2 archy tetování Vyberte dětem některé za zábavných t...

Wooky Lesklé tetování

Lesklé tetování si mohou holčičky vytetovat na libovolné místo, aby bylo co nejlépe vidět. V balení jsou šablony, které se obtisknou na místo na těle a potom díky čtyřem tubičkám s flitry se tetování může zkrášlit. Díky štětečku lze tetování doupravit. Vytvoř si stylové lesklé tetování. Balení obsahuje 4 tubičky s flitry, štěteček a šablony. Vhodné pro děti od 8 let.

Tetování - rozkvetlá louka

Ozdobte se tímto krásným doplňkem k jarní a letní módě. Tetování je v pastelových barvých s třpytivým nádechem. Je dermatologicky testované a lehce odstranitelné. Vhodné pro děti od 4 let.

Djeco Tetování Bang Bang

Djeco Tetování Bang Bang Smývatelné tetování pro kluky, kteří se chtějí ozdobit zajímavými motivy. Tetování je dermatologicky testováno. Kupte chlapcům tetování Bang Bang. Vhodné pro děti od 3 let Počet archů: 2 Rozměry archu: 14 x 21 cm Rozměry balení: 14,5 x 23 cm

Djeco Tetování Něžné motivy

Djeco Tetování Něžné motivy   Něžné prvky lístečků a květin jsou námětem pro smývatelné tetování, kterým si mohou děti dočasně ozdobit vybranou část těla. Tetování je dermatologicky testované. Po nanesení na kůži je odolné. Ve stejném designu si můžete vybrat z několika variant dětského tetování.   Obsah balení: 2 archy tetování V...

Djeco Tetování Země víl

Djeco Tetování Země víl Jemné prvky ze Země víl jsou námětem pro smývatelné tetování, kterým si mohou děti dočasně ozdobit vybranou část těla. Tetování je dermatologicky testované. Po nanesení na kůži je odolné. Ve stejném designu si můžete vybrat z několika variant dětského tetování.   Obsah balení: 2 archy tetování Vyberte dětem některé za zábavných...