Kde jsem:     >  Katalog

Tlmice na horske kolo

Nalezeno:    1000 produktů


Arcore AT26-1 - Plášť na horské kolo

Arcore AT26-1 - Plášť na horské kolo

Arcore AT26-1 je univerzální plášť na horské kolo 26" určený jak na silnici, tak do lehkého terénu.

249 Kč Více informací
Hornit CLUG MTB - držák na horské kolo

Hornit CLUG MTB - držák na horské kolo

Držák kola na zeď Hornit CLUG MTB je jedním z nejmenších držáků na světě. Elegantní a ušetří prostor ve Vašem bytě, domě nebo garáži. Vaše kolo bude vždy správně uchyceno bez starostí o jeho možné poškození.

549 Kč Více informací
Head ANCONA 26 - Horské kolo

Head ANCONA 26 - Horské kolo

Horské kolo Head ANCONA 26" je ideálním kolem pro rekreační cyklistky. Kolo zaujme jak barvou a svým vzhledem, tak i osazením. Na kole můžete najít odpruženou vidlici ZOOM, 24-rychlostní přehazovačku SHIMANO TX800 a V-Brake brzdy.

10 990 Kč Více informací
Bruder Horské kolo s cyklistkou

Bruder Horské kolo s cyklistkou

Cyklistka oblečená pro jízdu na kole, včetně bezpečnostní přilby, sedí na kole a drží řídítka, připravená na tréninkovou jízdu. Obsah balení: figurka cyklistky s helmou, silniční kolo, stojan na kolo Skladba a funkčnost: pohyblivé končetiny a hlava do 3 směrů ruce mohou držet předměty nebo ...

319 Kč Více informací
Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 920

Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 920

Horské celoodpružené kolo SCOTT Genius 920 je konstruováno na rozmanité traily i pořádné dávky kilometrů. Právě díky tomuto modelu MTB kola si užijete výšlapy na vrchol v naprosté pohodě, zatímco sjezdy budou rychlé a dravé. Celopéro s 12rychlostní sadou Shimano a komponenty Syncros si na jízdu doladíte pomocí systému ovládání tlumení TwinLoc. Pokořte traily s lehkostí a dravostí!

145 690 Kč Více informací
Olpran LASER DISC 26 - Horské kolo

Olpran LASER DISC 26 - Horské kolo

Horské kolo Olpran LASER DISC 26 celoodpružené kolo má kromě přední, odpruženou i zadní vidlici, což umožňuje jízdu téměř v jakékoli terénu. Rám je vyroben z odolné HI-TEN oceli. Jízdní kolo je vybaveno značkovými komponenty SHIMANO, které zajistí zárukou kvality a bezproblémové funkčnosti celého kola. Přehazovačka s 18 převody, v poměru 3x6, pomůže zdolat všechna převýšení i náročnější terén. Na levé straně (trojpřevodník): převody měníte podle toho, zda stoupáte či klesáte. Na pravé straně: r...

5 499 Kč Více informací
Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 930

Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 930

Trailové horské celoodpružené kolo SCOTT Genius 930 se liší od nejvyššího modelu Genius 12rychlostní sadou Shimano a komponenty Syncros. Na technologii ovládání tlumení TwinLoc se můžete spolehnout i u tohoto MTB kola a jízdu si tak dokonale přizpůsobit. Ať už vyrážíte na trail, do hor nebo do volné přírody, užijte si jízdu bez kompromisů.

118 190 Kč Více informací
Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 940

Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 940

Trailové horské celoodpružené kolo SCOTT Genius 940 se liší od nejvyššího modelu Genius 12rychlostní sadou SRAM Eagle a komponenty Syncros. Na technologii ovládání tlumení TwinLoc se můžete spolehnout i u tohoto MTB kola a jízdu si tak dokonale přizpůsobit. Ať už vyrážíte na trail, do hor nebo do volné přírody, užijte si parádní jízdu za každých podmínek.

101 750 Kč Více informací
Olpran WOLF LOOPS 26" - Horské kolo

Olpran WOLF LOOPS 26" - Horské kolo

Horské kolo WOLF LOOPS 26" od značky Olpran. Kolo je postaveno na ocelovém rámu s přední odpruženou vidlicí. O brzdění se starají kotoučové mechanické brzdy. Jízdní kolo je vybaveno značkovými komponenty SHIMANO, které zajistí zárukou kvality a bezproblémové funkčnosti celého kola. Přehazovačka s 21 převody, v poměru 3x7, pomůže zdolat všechna převýšení i náročnější terén. Kolo má dvojité ráfky, takže pokud nevážíte přes 130 kg, hravě Vás uveze....

8 490 Kč Více informací
Olpran NICEBIKE 26" GHK - Horské kolo

Olpran NICEBIKE 26" GHK - Horské kolo

Horské kolo Olpran Nicebike 26" GHK je stylové a kvalitní kolo v krásném designu s moderním hliníkovým rámem. Jízdní kolo je vybaveno značkovými komponenty SHIMANO, které zajistí zárukou kvality a bezproblémové funkčnosti celého kola. Přehazovačka s 21 převody, v poměru 3x7, pomůže zdolat všechna převýšení i náročnější terén. Přední odpružená vidlice se zdvihem 115 mm Vám výrazně usnadní zdolávání terénních překážek. Vidlice navíc má možnost uzamčení, což oceníte na zpevněných cestách. Kolo má ...

8 999 Kč Více informací
Juniorské horské kolo SCOTT Gravel 400

Juniorské horské kolo SCOTT Gravel 400

S dětským gravel bikem SCOTT Gravel 400 budou mít vaše děti před sebou neomezené možnosti a svět jim bude ležet u nohou. Tak trochu “silniční kolo do terénu” zvládne každou cestu a děti si na něm užijí rychlý asfalt, stejně jako lesní cesty a šotolinu. S dětským gravel bikem dopřejete vašim dětem hlavně pořádnou porci dobrodružství!

21 950 Kč Více informací
Celoodpružené horské kolo SCOTT Spark 920

Celoodpružené horské kolo SCOTT Spark 920

Vsaďte na jistotu s horským celoodpruženým kolem SCOTT Spark 920 a nenechte se zaskočit žádným trailem. Špičkovému MTB kolu nechybí extra lehký přední rámový trojúhelník z karbonových vláken, duralová zadní stavba, tlumič FOX Nude, 12rychlostní sada SRAM Eagle, ani technologie ovládání odpružení TwinLoc. Ať už jste rekreační jezdci nebo drtíte traily dennodenně, vyberte si kolo přesně podle svých potřeb pro váš maximální výkon.

109 950 Kč Více informací
Celoodpružené horské kolo SCOTT Spark 910

Celoodpružené horské kolo SCOTT Spark 910

Vsaďte na jistotu s horským celoodpruženým kolem SCOTT Spark 910 a nenechte se zaskočit žádným trailem. Špičkovému MTB kolu nechybí extra lehký přední rámový trojúhelník z karbonových vláken, hliníková zadní stavba, tlumič FOX Nude, 12rychlostní sada Shimano, ani technologie ovládání odpružení TwinLoc. Ať už jste rekreační jezdci nebo drtíte traily dennodenně, dopřejte si pořádnou kvalitu pro váš maximální výkon.

137 450 Kč Více informací
Head ANCONA 27,5 - Dámské horské kolo

Head ANCONA 27,5 - Dámské horské kolo

Dámské horské kolo Head ANCONA 27,5 je ideálním kolem pro cyklistky, které se chtějí jízdou na kole bavit. Kolo zaujme jak barvou a svým vzhledem, tak i osazením za stále příznivou cenu. Na kole můžete najít odpruženou vidlici Zoom CH-565, 24-rychlostní přehazovačku SHIMANO Tourney a V-brake brzdy Tektro.

13 990 Kč Více informací
Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 910 AXS

Celoodpružené horské kolo SCOTT Genius 910 AXS

Horské celoodpružené kolo SCOTT Genius 910 AXS je našlápnutým MTB kolem na rozmanité traily. Právě díky tomuto modelu si užijete i výšlapy na vrchol v pohodě a s lehkostí, zatímco sjezdy budou rychlé a dravé. MTB kolo s 12rychlostní sadou SRAM AXS a komponenty Syncros si na jízdu doladíte pomocí systému ovládání tlumení TwinLoc. Vychutnejte si stoupání stejně jako dokonalý sjezd. S Genius 910 AXS se nemusíte bát ani pořádné dávky kilometrů.

178 690 Kč Více informací
Horské kolo SCOTT Aspect 970 stellar blue

Horské kolo SCOTT Aspect 970 stellar blue

Lehké hardtail horské kolo SCOTT Aspect 970 v barvě Stellar Blue pro začínající jezdce, kteří si chtějí užít každou vyjížďku. MTB kolo za velmi zajímavou cenu nabízí jistotu a spolehlivost díky diskovým (kotoučovým) brzdám a komponentům Syncros. Nechte se unést pohodou a vyrazte na cesty!

15 990 Kč Více informací