Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tp link tl sm321a tp link tl sm321a

Nalezeno:    7 produktů


TP-LINK TL-SM311LM

1M Direct Attach SFP+ Cable - TXC432-CU1M PŘEHLED/OVERVIEW * SFP+ connector on both sides * Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS Environment * Operating Temperature: 0°C~70°C * Storage Temperature: -40°C~80°C * Operating Humidity: 10%~90% non-condensing * Storage Humidity: 5%~90% non-condensing Data Rate * 10Gbps Cable Length * 1m

Více informací
od 444 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-R470T+

Lákavý Multi-WAN router TP-LINK TL-R470 + s vysokou přenosovou rychlostí, plnou kontrolou přístupu a možností změny portů LAN na WAN. Uplatní se tedy pro rozvinuté sítě podniků. Zařízení je vybaveno celkem 5 porty, z nichž jsou 3 se změnou na WAN, čímž uspokojí potřeby k přístupu na internet z více zdrojů. Funkce Smart Load Balancing automaticky vybere linku podle zatížení, takže zařídí připojení s požadovanou šířkou pásma. Router je vybaven procesorem s frekvencí 400 MHz pro vysoký výkon i při vysokém zatížení. Uživatelsky jednoduchým webovým rozhraním nastavíte během pár chvil všechny funkce.

Více informací
od 985 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-SG1016PE

TL-SG1016PE *16-Port Gigabit Desktop/Rackmount PoE+ Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 ports including 8 PoE+ ports, 110W PoE Power supply, PoE Managment, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, Steel case Inteligentní switch se 16 gigabitovými porty PoE, 8 portů podporuje PoE+ TL-SG1016PE *16 portů RJ45 s rychlostmi 10/100/1000 Mb/s *8 portů podporuje PoE+ pro přenos dat a napájení přes jeden kabel *Funguje se zařízeními, která splňují normu IEEE 802.3af/at a pomáhá při rozšiřování domácích a kancelářských sítí *Připojení ve stylu „plug-and-play“ a snadné nastavení sítě *Konfiguraci usnadňuje webové uživatelské rozhraní a utilita pro správu * HARDWARE FEATURES Standards and Protocols: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface:...

Více informací
od 5 199 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM321A (TL-SM321A)

Modul - WDM 1.25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps.TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umožní snadno vysunout SFP kartu ze slotu. Na d...

TP-Link TL-SM321A, TL-SM321A

Doplňující informaceIEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPMax. Cable Length: 10kmData Rate: 1.25Gbps

TP-LINK TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1550nm, 1.25Gbps

TP-LINK TL-SM321B (TL-SM321B)

Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ze switche, kam se vkládá do SFP slotu, nebo mediakonvertoru M...

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321B

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A viz související produkty. Tabulka parametrů: ------------------ Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru Normy: IE...