Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Tp link tl sm321b tp link tl sm321b

Nalezeno:    7 produktů


TP-Link TL-SG1016PE

TL-SG1016PE *16-Port Gigabit Desktop/Rackmount PoE+ Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 ports including 8 PoE+ ports, 110W PoE Power supply, PoE Managment, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, Steel case Inteligentní switch se 16 gigabitovými porty PoE, 8 portů podporuje PoE+ TL-SG1016PE *16 portů RJ45 s rychlostmi 10/100/1000 Mb/s *8 portů podporuje PoE+ pro přenos dat a napájení přes jeden kabel *Funguje se zařízeními, která splňují normu IEEE 802.3af/at a pomáhá při rozšiřování domácích a kancelářských sítí *Připojení ve stylu „plug-and-play“ a snadné nastavení sítě *Konfiguraci usnadňuje webové uživatelské rozhraní a utilita pro správu * HARDWARE FEATURES Standards and Protocols: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface:...

Více informací
od 5 199 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link T1600G-52PS

48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty: T1600G-52PS (TL-SG2452P) Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) vyhovující normě 48 802.3at/af s celkovým 384W napájením Funkce L2+--statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X a Radius Authentication vám poskytují silné bezpečnostní strategie L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace Podpora IPv6 s duálním IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery WEB/CLI řízené módy, SNMP, RMON a Dual Image přinášení bohaté funkce řízení TECHNICAL SPECS HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE ...

Více informací
od 17 998 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM321B (TL-SM321B)

Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC/UPC, 10km MiniGBIC modul určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého modulu. Modul je napájen přímo ze switche, kam se vkládá do SFP slotu, nebo mediakonvertoru M...

TP-LINK TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1310nm, 1.25Gbps

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321B

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A viz související produkty. Tabulka parametrů: ------------------ Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru Normy: IE...

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm, TL-SM321B

Doplňující informaceIEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPMax. Cable Length: 10kmData Rate: 1.25Gbps

TP-LINK TL-SM321A (TL-SM321A)

Modul - WDM 1.25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC/UPC, 10km Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps.TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípadě do mediakonvertoru (například MC220L). Napájení probíhá přímo z těchto zařízení. Je také vybaven držákem, který umožní snadno vysunout SFP kartu ze slotu. Na d...

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex

TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km při zajištění vysoké rychlosti a stability. Upozornění: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B - protikus naleznete na kartě příslušenství