Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Transformers transformers action attacker

Nalezeno:    46 produktů


Hasbro - Transformers Action attacker 15 Mix

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Každá figurka Action Attackers Warrior provede změny mezi režimy v 5-7 krocích. Konverze robot – vozidlo je charakteristická typem útoku a odhalení zbraně. Sortiment nabízí oblíbené charaktery Autobotu a Decepticonu z animované série. 14cm figurky, zabalené v botovém režimu.

Více informací
od 465 Kč
Koupit nejlevněji

Hasbro - Transformers Action attacker 8 Mix

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Každá figurka Action Attackers Commander provede změny mezi režimy v 3-5 krocích. Konverze robot – vozidlo je charakteristická typem útoku a odhalení zbraně. Sortiment nabízí oblíbené charaktery Autobotu a Decepticonu z animované série. Deseticentimetrové figurky, zabalené v botovém režimu.

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Transformers Action attacker 20

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Každá figurka Action Attackers Ultra provede změny mezi režimy v 6–9 krocích. Konverze „robot-to-vehicle“ je charakteristická typem útoku a odhalení zbraně. Sortiment nabízí oblíbené charaktery Autobotu a Decepticonu z animované série. Přibližně 7,25 palcové (20 cm) figurky, zabalené v botovém režimu. Věk 6+

Transformers Action attacker 20, více druhů

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Pro každou 18cm figurkou Action Attackers Ultra je změna mezi režimy velmi snadná, vyžaduje 6-9 pohybů. Konverze robot – vozidlo je charakteristická typem útoku a odhalení zbraně. Sortiment nabízí oblíbené charaktery Autobotu a Decepticonu z animované série.

HASBRO - Transformers Action attacker 15 Mix

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Každá figurka Action Attackers Warrior provede změny mezi režimy v 5-7 krocích. Konverze robot – vozidlo je charakteristická typem útoku a odhalení zbraně. Sortiment nabízí oblíbené charaktery Autobotu a Decepticonu z animované série. 14cm figurky, zabalené v botovém režimu.

HASBRO Transformer Action attacker BUMBLEBEE

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Každá figurka Action Attackers Warrior provede změny mezi režimy v 5-7 krocích. Konverze robot – vozidlo je charakteristická typem útoku a odhalení zbraně. Sortiment nabízí oblíbené charaktery Autobotu a Decepticonu z animované série. 14cm figurky, zabalené v botovém režimu....

Transformers: Bumble Bee - action suit

<p> Luxusní kostým - Bumble BeeOblékněte si tento kostým a staňte se Bumblebeem! Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Kostým je vhodný pro děti ve věku 3-6 let (98 - 116 cm). Obsah: Kostým, maska Materiál: PolyesterUPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může...

Transformers Cyberverse Deluxe Shockwave

Zvyšte sílu s figurkami Cyberverse Deluxe! Každá figurka Deluxe Class je dodávána se zbraňovým příslušenstvím charakteristickým pro daný charakter a s příslušenstvím Action Attack Effect. Příslušenství Action Attack Effect lze připojit k postavě a simulovat jedinečnou schopnost dotyčné postavy. Figurky inspirované seriálem lze snadno konvertovat do režimu automobilu nebo robota.

Transformers Cyberverse 3-5 kroků transformace - Megatron

Užijte si fantastickou zábavu s figurkami, které zvládají ze série Action Attackers! Každá figurka Action Attackers Commander provede transformaci v 3–5 krocích. Deseticentimetrové figurky, zabalené v botovém režimu.

Transformers Cyberverse figurka Bumblebee

Transformovat a útočit v jednom úžasném pohybu s Action Attackers! Každá figurka s Cyberverse Warrior série se transformuje v 5 až 7 krocích. Řada Cyberverse nabízí oblíbené charaktery Autobotů a Decepticonů ze stejnojmenného animovaného seriálu.