Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Trimm batoh manta 30 modra

Nalezeno:    8 produktů


Trimm PULSE

Trimm Pulse 30L black / orange nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. <p><strong>Turistický batoh<b> Trimm Pulse</strong> je z další z řady batohů moderní konstrukce a čistých tvarů s minimem nadbytečných prvků. K dobrému pocitu při nošení přispěje i anatomicky tvarovaný zádový systém a popruhy přes hruď i bedra. Plně vybavený batoh pro lezce i turisty.</p>

Více informací
od 853 Kč
Koupit nejlevněji

Trimm Manta 30 Modrá

Odolný praktický batoh Trimm Manta 30 s propracovanými detaily. Samozřejmostí je anatomicky nastavitelný zádový systém. Vhodný pro víkendovou turistiku, kolo i lyže.

TRIMM Batoh MANTA 30l modrá/oranžová, 30 l

Odolný praktický batoh s propracovanými detaily. Samozřejmostí je anatomicky nastavitelný zádový systém. Vhodný pro víkendovou turistiku, kolo i lyže. Materiál: 100 % PES 420 D dobby + 100 % PES 600 D, PU coating, RainCover, YKKVáha: 1.2 kg

Trimm Manta 30l blue Modrá

Trimm Manta 30l blue Modrá nakupujte v sekci Batohy. Další Outdoorové vybavení značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Odolný praktický batoh Trimm Manta 30 s propracovanými detaily. Samozřejmostí je anatomicky nastavitelný zádový systém. Vhodný pro víkendovou turistiku, kolo i lyže.

Trimm MANTA 30 Green / Orange Zelená

Trimm MANTA 30 Green / Orange Zelená nakupujte v sekci Batohy. Další Outdoorové vybavení značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Odolný praktický batoh Trimm Manta 30 s propracovanými detaily. Samozřejmostí je anatomicky nastavitelný zádový systém. Vhodný pro víkendovou turistiku, kolo i lyže.

TRIMM MANTA černý /oranžová 30l Černá

TRIMM MANTA černý /oranžová 30l nakupujte v sekci Batohy. Další Outdoorové vybavení značky Trimm nakupujte výhodně na lypo.cz. Odolný praktický batoh Trimm Manta 30 s propracovanými detaily. Samozřejmostí je anatomicky nastavitelný zádový systém. Vhodný pro víkendovou turistiku, kolo i lyže.